Jump to content

Moto Zajednica

Koji sam ja maler

Recommended Posts

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Samo ti kazi da si bio pijan i da nisi video patrolu i sve ce biti ok. :mrgreen:

Salim se , sedi kuci i uzivaj a panduri neka jure kriminalce, sto ti sigurno nisi.

I ja sam par puta bio u slicnoj situaciji, i kad mora da se utekne ,sta ces(nije za neku pohvalu).

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

druže, ta bežanija nije naravno za ophvalu, ali šta si mogao, rizikovao si i sad æeš videti da li ti se isplati.

 

jedan prijateljski savet, nemoj mnogo da se praviš pametan i nadmudruješ sa njima jer sila boga ne moli. za ovo ti ne mogu ništa ali sigurno da ti to neæe biti poslednji prekršaj u životu. mogu da te uzmu na zub, i da te zezaju, naravno sve u okviru zakona. mislim da je samo kazna za nenošenje liène karte oko 5 soma. malo li je.

 

primiri se neko vreme, a posle lagano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Gresite sto se tice dokaza... ako na sudu bude njegova rec protiv reci policajca, UVEK ce rec policajca imati vecu tezinu! A ako jos dovede ovog lika od koga si kupio motor i posvedoci da si ga ti kupio i preuzeo tog dana kada te je ovaj zaustavljao... znaci obrao si bostan!

Nego, ovo je zemlja Srbija i sve moze i nista ne mora... i moj ti je savet juri nekog u policiji od njegovih kolega da saznas sta je ovaj tacno naumio, da li je predao neku sluzbenu belesku o tom dogadjaju (sto sumnjam, ispao bi on nesposoban i slicno...) ili je krenuo i licnu vendetu protiv tebe... ako je ovo drugo u pitanju, onda preko iste veze kumi, moli, izvinjavaj se... izgladi stvar...

A to sto mislis da ti ne moze nista... uf koliko gresis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Gresite sto se tice dokaza... ako na sudu bude njegova rec protiv reci policajca, UVEK ce rec policajca imati vecu tezinu! A ako jos dovede ovog lika od koga si kupio motor i posvedoci da si ga ti kupio i preuzeo tog dana kada te je ovaj zaustavljao... znaci obrao si bostan!

Nego, ovo je zemlja Srbija i sve moze i nista ne mora... i moj ti je savet juri nekog u policiji od njegovih kolega da saznas sta je ovaj tacno naumio, da li je predao neku sluzbenu belesku o tom dogadjaju (sto sumnjam, ispao bi on nesposoban i slicno...) ili je krenuo i licnu vendetu protiv tebe... ako je ovo drugo u pitanju, onda preko iste veze kumi, moli, izvinjavaj se... izgladi stvar...

A to sto mislis da ti ne moze nista... uf koliko gresis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6314 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Moj brat je imao skoro identicnu situaciju kao ti. Zaustavlja ga pandur, stao na sred puta, pa je morao da prikoci. Kad je stao pored njega, rekao mu "samo da pomerim motor pored" i cim mu je izasao iz dohvata ruke dao gas i smugnuo. Pandur ga naravno zna, mali je grad. Posle brat seo u auto, nasao pandura, izvinio mu se i objasnio kako nije imao kacigu, nema A kategoriju i motor mu nije registrovan (naravno NASAMO) i da je morao da pobegne. Rekao mu u kom restoranu mu je placen rucak.

Ovaj mu malo kenjao, pretio "sledeci put kad te vidim na motoru sjebao si se" i to je tako proslo. Na rucak je, naravno otisao :)

 

Pokusaj da popricas NASAMO sa njim i povedi nekog ko da dobro zna da ga malo smeksa. Izvini mu se, objasni zasto si pobegao, njemu je povredjena sujeta sigurno, ali nije mali, zna da bi i on tako reagovao da se nasao u tvojoj situaciji. Nemoj samo slucajno da pricas sa njim ako je kolega pored njega i slusa vas razgovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja