Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Шта су бре сви наврли на тај Скарабео,јел га деле џабе 0stabre.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

SCARABEO - комбинација SCARVER-A I BEVERLY-JA :lol: :lol: :lol:Значи смрт! Ем неудобан ем жанру.....сама комбинација речи открива све!:nanana::lol: :lol:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1084 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Laki ce da dozivi nesrecu na poslu ako nastavi tako :ph34r: ionako je sve vise i SCARVERISTA i SCARABEISTA. A da ne pominjem da neki SCARVERISTI imaju kratak fitilj i nose kamu oko pojasa...i mrze kada ih "hebu ceo zivot" :lol:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Ма без бриге, Лане је мој брат а и о укусима се не расправља. Да је Скарверче жнару, то је "known fact"! :BMW2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1084 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

E drugari, ovako stoje stvari. Puklo mi je crevo za gorivo na ulazu u karb. Sadatje kratko i ne mogu da ga vratim. Stao sam na Pančevačkom putu i ne mogu ovo da rešim. Ako imate broj nekog transporta i nekog majstora da mi ovo sredi, bilo bi extra. Naravno, ne mora danas da se sredjuje. Danas samo da transportujem i ostavim motor. Br. tel. 0600202007

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7129 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ma kakav transport, ima li nekog od nas ko je blizu da doturi coveku jedno crevo od Tomosa dve selne i gotova prica. Ako ima neka kuca pored a da ima bilo kakvo motorno vozilo, trazi crevce i malo osnovnog alata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Једна од жеља ми је и данас остварена ...да видим уживо и да се сликам поред овог предивног крста и то са мојом драгом МСЦ братијом!!! и Ђура је ту само са друге стране апарата!!!

 

 

1t92.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Kakav divan dan sa dobrim ljudima i dragim prijateljima, omlatismo 300-tinjak km danas i pazarismo neke lepe stvari

 

Ja konkretno kupih pantalone za alpe,cena prava sitnica, a gđa Popović se ponovila sa novom jaknom

 

Model pantalona je Wintex SAHARA, a znam i zašto .... u njima je vruće kao u Sahari i da morao sam odmah da ih obučem :moto3:, ali

 

doživljaj kad pojuriš motorinom, a nogavice te ne perušaju po listovima - Neprocenjivo

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Завршило се и моје тродневно путовање и тродневно дружење са МСЦ екипом из целе Србије које је непланирано испало а било ми је фантастично... у петак сам се искомбиновао на послу да не радим и већ око 9 часова био код Дарета у Верану ...требало је да се реши пре свега проблем са прекидачем светла а онда се бацио на квачило које је очистио,заменио ролнице ,каиш нажалост није био одговарајући који сам купио!!! 0ljut2.gifали нема везе поред старог каиша мој АА иде сада као лууд!!! 0staa2.gif То преподне су нам у Верану друштво правили Алекса и Сунчица .. дружење тог дана настављено у Трпези са екипом која иде на Алпе и нас неколицина који смо хтели и планирали аи смо спречени нажалост!!! Те исте вечери дружење се наставља у кафеу Џиџи Миџи где се договарамо Поп,Ђура;Алекса,брат Румба и ја да идемо у Баточину да се они понове са неком опремом за алпе!!! У 9 ујутру стартујемо са АК и уживамо до Баточине ... у повратку свраћамо у КГ код брата Панте где се сликамо код крста на улазу у КГ ...брат Панта нас је лепо провео по КГ где нам се накратко придружио и Шипи.. касније су нас лепо угостили код Пантића!!! Хвала им онолико поготово за оно лемљење пињона!!!1care.gif Враћамо се у БГ уживајући у свакој кривини!!! Дружење настављамо увече код брата Ђуре где нас је било богами подоста Фанки,Куле,Алекса,Ивана;Сунчица,Румба,Ђура,Јадранка ... придружују нам се и брат Тони и брат Лаки... данас такође мало на кеју у Земуну на кафи са братом Румбом ... и лагано дођох кући!!! Заиста бих волео да сам вам ближе да живим у Земуну јер одатле је све ближе дефинитивно!!!

 

Љуби Вас и воли Ваш БигРајдер1zdravo.gif

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1513 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Pa da nastavimo sa željama čestitkama i pozdravima..

Zvoni jutros neko na vratima, ja sanjiv u gaćama onako..jurim šorc po stanu, otvaram..

Dobar dan..

ja njemu: Dobar dan

Kuriska služba, izvolite paket

jaooo ja skroz zaboravio da mi Bugi poslao paketić..1zdravo.gif

 

I ne samo što mi je poslao paket, već je CAR i platio dostavu....

Đorić Dalibore, u narodu poznatiji kao Bugiman, hvala ti ko bratu. 1care.gif

 

Što bi reko Bigi : To je MSC bratija

 

P.S.

Ništa u lice, samo preko neta

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja