Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Ne silazi, 9085 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Eee drugari skuterisi uzeo sam kacigu probiker imali neko iskustva sa ovim kacigama,kakve su meni se cini da nije losa a u pitanju je model flip-up KX-4 http://www.louis.de/...artnr_gr=215007

 

 

 

Pozdravcinnaa

 

 

Imam istu takvu kacigu, malo je teza sama po sebi ali ne predstavlja opterecenje za duzu voznju, integrisane naocare su odlicne kao i postava unutar kacige, jedino sto mi se nesvidja je to sto magli vizir kada je temp. ispod 10c' i ako ima otvor protiv magljenja ali za te pare po meni je skroz OK kaciga :takoje: dosta dobrih stvari se moze naci na louis.de, svasta nesto sam kupio od njih ( 3 kacige, jaknu, pantalone, podkapu, pojas , cizme, lanac za zakljucavanje, zimske rukavice, naocare, set za reparaciju gume...)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Svaka čast na kupovini bugija, lepo izgleda... :) I čim je stigao u garažu odma rasturanje, to je to... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Evo i mene, novog kolacica u ekipi mutnijoj od Dunava. :zdravo: Obzirom da sam totalni novajlija ovde trebace mi malo vremena da se prilagodim i udjem u fazon sto se tice foruma, upoznavanja, okupljanja i svega ostalog tako da mi oprostite pocetnicke greske. U subotu sam bio na otvaranju moto sezone i moram da vas pohvalim da ste mi organizacijom zapali za oko u onoj rulji motora i totalno mi se svidela "fora" sa majicama radi lakseg raspoznavanja u masi. Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5869 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Dobrodošao u ovu našu družinu! Brzo ćeš se snaći u ovom našem organizovanom haosu čim odvozaš jednu MAXI vožnju. Prati ovaj MAXI podforum pa se priključi kad dođe vreme za vožnjice. :moto3:

 

:zdravo: :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5869 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Nije to moj nego motor_che tov aparat. Daću mu još dan fore da ih ubaci pre nego ga banujem zbog zabušavanja... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4353 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Evo i mene, novog kolacica u ekipi mutnijoj od Dunava. :zdravo: Obzirom da sam totalni novajlija ovde trebace mi malo vremena da se prilagodim i udjem u fazon sto se tice foruma, upoznavanja, okupljanja i svega ostalog tako da mi oprostite pocetnicke greske. U subotu sam bio na otvaranju moto sezone i moram da vas pohvalim da ste mi organizacijom zapali za oko u onoj rulji motora i totalno mi se svidela "fora" sa majicama radi lakseg raspoznavanja u masi. Pozdrav svima!

 

A ko ti je dao smernice to ne pricas, neka, neka 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

....lepotan rasturen "malo" zbog zaribale sajle za rucnu i jos o neceg sto mogu usput srediti.....

I meni je saljla od rucne zaribala. Al bas sajla, nije poluga pozadi kao sto burgman75 rece, kad rukom pomerim polugu pozadi hvata kao da sam zalepio tocak :) Moram i ja jednom to srediti ako me ne bude mrzelo :D

 

P.S. Dobro dosao medju burgmaniste :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1333928173[/url]' post='1278305']
1333912723[/url]' post='1278021']

....lepotan rasturen "malo" zbog zaribale sajle za rucnu i jos o neceg sto mogu usput srediti.....

I meni je saljla od rucne zaribala. Al bas sajla, nije poluga pozadi kao sto burgman75 rece, kad rukom pomerim polugu pozadi hvata kao da sam zalepio tocak :) Moram i ja jednom to srediti ako me ne bude mrzelo :D

 

P.S. Dobro dosao medju burgmaniste :)

 

I meni je sajla bila zaribala jedva sam je ziv izvadio ali je pukla pa sam sam napravio......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

I dobri Panto vodi računa da u ljubavnom zanosu ne ošineš u onaj kanal .... :lol:

 

ma opusteno proveo sam u toj garazi vise vremena nego u samoj kuci,ali malo opreza nije na odmet.1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Evo i mene, novog kolacica u ekipi mutnijoj od Dunava. :zdravo: Obzirom da sam totalni novajlija ovde trebace mi malo vremena da se prilagodim i udjem u fazon sto se tice foruma, upoznavanja, okupljanja i svega ostalog tako da mi oprostite pocetnicke greske. U subotu sam bio na otvaranju moto sezone i moram da vas pohvalim da ste mi organizacijom zapali za oko u onoj rulji motora i totalno mi se svidela "fora" sa majicama radi lakseg raspoznavanja u masi. Pozdrav svima!

 

A ko ti je dao smernice to ne pricas, neka, neka 1nanana.gif

 

 

Nisam bio siguran da si to ti na forumu pa reko da se ne ispalim bez potrebe.:zvizduk: Preduhitrio si me, ali evo reci cu jos jednom da bez Alexe nista ne bi bilo. :P Hvala na dobrodoslici! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4353 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Pa da, zove me X Max da idemo zajedno na otvaranje sezone, ja reko ne mogu nazalost bolestan sam, ali idi ti.

Tamo je moja banda iz MSC-a..i eto nasli ste se. :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

Vaskršnja akcija Sremčica i Kulina - 14. i 15. april 2012

 

sta se desava sa akcijom...jel se okupljamo??

ja bi najradije da s emi lepo okupimo na autokomandi, pa onda do arene na zajednicko okupljanje, ili da ih sacekamo negde usput!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Momci, obzirom da sam nov na forumu a plus iz Mkd. interesuje me da li ovaj Maxi Scooter Club je klasicni klub sa pristupnicama clanarinom i sl. ili samo forumsko objedinjavanje slicnih odnosno tkzv. Maxi skuterdzija. Ako je ovo drugo, onda bi vam se rado pridruzio barem u diskusijama a boze moj zasto ne i na nekoj voznji... pa ako ne ja tamo, doci ce neko od vas na putu recimo za Grcku (ili Albaniju ako ima junaka kao Sasha na primer) i eto prilike :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

das meni 50e i clan si odma.....preko veze ti to zavrsavam,tako da nema da brigas!1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

 

 

ma bre druze, potrebna ti je samo dobra volja, i neki put malo slobodnog vremena!i nas si!0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Drugari .....treba mi lova za auto i trenutno ne vidim kako finansijski da zadržim i motor.... pa će plavi autobus morati izgleda na prodaju....ako je neko stvarno zainteresovan neka se javi na pp....prvo nudim vama i neću ga stavljati u oglase još...voleo bih da ostane u MSC u....Registrovan je do 07.04.2013. imam i svu moguću opremu za njega .....danas sam ga prao lickao i polirao i nije što je moj ali neverovatno dobro izgleda :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5869 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Ovo grlo je gre'ota da ne ostane u našoj "štali"... Motor je perfektan, ko ga uzme neće se pokajati. :ooo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja