Jump to content

Moto Zajednica

RSV 1000 snizenje

Recommended Posts

  • I N S T R U K T O R, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

motor ti je exstra stvarno me cudi da ovako nesto ne moze da se proda.srecno sa prodajom

izgleda da ih ima dosta ovakvih kao ja.... meni motor na strane table da poklonis, ja ne bih znao sta cu sa njim.

Uzgred, prodaja motora na strane tablice je u ovom delu foruma strogo zabranjena. Ovaj oglas je pusten jer je covek naveo ( a jos neki potvrdili) da je kod njega vec tri godine i da je licno njegov motor, pa je napravljen izuzetak koji se vise NIKAD PONOVITI NECE.

Uzgred, da li postoji opcija da ga ocarinis, platis porez i kao takvog prodas. Uracunaj slobodno sve te troskove, sigurno bi bilo vise zainteresovanih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 50 years, 84 postova
  • Lokacija: Vrachar-Beograd-SRBIJA
  • Motocikl: uskoro, uskoro...

@

jasminko VIR

 

Da, i ja smatram da bi onda mnogo lakshe mogao da se proda, ovako...

Neko nema vremena, neko nezna, nekog mrzi da se zeza sa tim, a generalno stojim iza stava

da se mnooogo lakshe prodaje bilo shta gde je papirologija regulisana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Ruma

@Jasminko VIR

S obzirom da sam oldtajmer na koji sam se nameracio vec pazario,postoji sansa da i to obavim(ako u medjuvremenu ne umrem od gladi jer sam i zadnji din dao za tajmer). Interesenata ima dosta,zivkaju stalno,valjda ce neko naleteti,svaka roba ima svog kupca.

Kad sam je kupio carina za nju je bila oko 1000e(sa svim dazbinama) sto mi je u tom trenutku bilo jako puno,srecom imao sam radnu vizu na koju sam vozio. U medjuvremenu pala je carinska stopa i prosle su tri god tako da je sada to sve oko 500e,sto i nije toliko strasno i nedostizno.

Videcemo sta ce se desiti u roku ovih par dana. Hvala adminima foruma sto su ostavili oglas posto je vecina interesenata sa foruma.

Inace kupljeni tajmer je Jeep :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

overlend?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

ne znam zasto je nekom probem da ocarini motor ako vec zeli da ga kupi. Na tvom mestu ga nikako ne bih carinio ako si vec u mogucnosti da vozis stranca. A i bolja je varijanta kupiti stranca pa posle kad skupis pare ocariniti nego za isti motor odmah ispljunuti 3 soma. I nema sta tu da se pametuje,odneses papire i ljudi sve zavrse,jedino mozda treba da se napravi ulaz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

a jel bi mogao neko da kaze malo preciznije koliko bi izasli svi troskovi sa sve registracijom, posto znam da je pre godinu dana decko za cbr1000rr samo prenos vlasnistva i registraciju platio preko 400e, i koliko je inace registracija za 1000arku(konkretno za ovaj model)??? Mislim da nije toliki problem sto je stranac, koliki je problem kubikaza, a nas ovde drzava dere...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Registracija oko 21.500.- din ovde u VA. Toliko mene košta za CBR 900RR, a to je ta klasa pri registraciji (750-1100ccm).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Ruma

Ulaz i sve ostale peripetije zavrsava spedicija. Po obavljenom se placa i to je to...Nema tu neke velike nauke. Uostalom velika vecina motora i automobila se tako radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

24500din na pocetku leta bilo za RSV1000, prenos ti je oko 8-12000din kako te oderu al to te ne zanima posto je stranac i porez i carina izadju oko 500-700 zavisi koliko si dobar sa spediterom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

isao sam do agencije da se raspitam, posle carine nema prenosa vec se registruje na ime kupca i placa se samo registracija tablica i saobracajna, a registracija(rekoh onoj zeni da upise kubikazu 998 posto sam video da se tako vodi ovaj motor) je, bar u toj agenciji, 27500 din. Na zalost, ovaj motor, bez obzira koliko se meni svidjao i sto je u rangu mog budzeta za kupovinu motora, ipak je van mog budzeta za odrzavanje(prvenstveno registracija, a i ostale sitnice).    :(

vidim neko je ponudio astru a pak neko treci je pitao za cenu. mozda bi mogao da je proda tom "trecem" pa da od tebe konacno otkupi apriliju, probajte nesto vas trojica iskombinujte... srecno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

...odrzavanje bar za taj model nije 'skupo', osim redovnog servisa i nema nista vise ulagati osim goriva !

registracija je najveci problem s obzirom koliko imamo prihvatljivih dana u godini za voznju :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2404 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Presvetli,jel pita neko za alu? Evo lepo je vreme,moglo bi se vozati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Ruma

Presvetli,jel pita neko za alu? Evo lepo je vreme,moglo bi se vozati.

Zovu non-stop ali slabo ide za kesh. Nude najneverovatnije zamene i kombinacije. Osecam se kao Del Boy,samo mi jos Rodney fali ::)

Nadam se da ce otici uskoro,ako ne,onda ostaje u familiji.

Razmisljam da dignem cenu na 2500e posto je ovako prvo pitanje "sto tako jeftino" i onda posle toga pita koja je zadnja cena!

Registracija u nasoj parohiji je oko 22000din za nju. Carina i porez i ostalo su 500e a od Nove god. mozda i manje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Presvetli,jel pita neko za alu? Evo lepo je vreme,moglo bi se vozati.

Zovu non-stop ali slabo ide za kesh. Nude najneverovatnije zamene i kombinacije. Osecam se kao Del Boy,samo mi jos Rodney fali ::)

 

:lol:

 

Mogu da zamislim :goodluck:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja