Jump to content

Moto Zajednica

Oprez radar!

Recommended Posts

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway speed 150-2007,Kawasaki GPZ 500S-1996

Samo da vas obavestim da je ucestalo kontrolisanje brzine na Savskoj magistrali i to u oba smera na potezu od Ade ciganlije do skretanja za Zeleznik.Znam da je put u dobrom stanju i da prosto mami da date gas pa cisto da znate a sporednih puteva nema za bezaniju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Ne mogu reci da idem tuda cesto ali prodjem bar jednom mesecno i ne secam se da nije bilo radara bar u suprotnom pravcu od mene u tom trenutku, tako da pazite!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

U narodu poznatiji kao Ostružnički put... u oba pravca Ada - semafor za Železnik i Makiš i obrnuto policijske patrole znaju da se postave na parkinge...

 

od pravca Ada - semafor prvi se nalazi posle one velike zgrade sa ogradom (kažu da je tu bio neki radar) a druga posle toga... od železnika ka gradu ima isto dva ispusta za parking, pre su koristili samo onaj prvi a u zadnje vreme ih ima i na drugom...

 

ponekad ih ima i kad se prilazi Adi pre nadvožnjaka kod Čukaričke padine  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway speed 150-2007,Kawasaki GPZ 500S-1996

Kao sto sam rekao'' sporednih puteva nema za bezanje'' osim toga moj motor je registrovan i regularan i ima tablicu na vidnom mestu.Ako ti ovo obavestenje netreba, nama jos manje treba tvoj komentar gde vredjas ostale bajkere  ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ma ljudi i ja sam za poštovanje zakona ,

al motor vozim opušteno svaki put kad motorom prolazim pored radara ja im svirnem i masem iako sam u debelom prekoračenju brzine...

 

Sve poštujem, al brzinu ne... (boli me uvo da se vučem 50 na sat na nebuloznim mestima)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5820 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Koji bajker radaru staje ?

 

 

Osim da nije sisa... :D

 

Jbg Komšija, eto ja sam sisa, uvek im stanem i ne stidim se toga.Imam isuviše godina da se jurcam sa njima i da mi dolaze na kuću kasnije a baš mi i motor nije za neku "bežaniju" a tu su i dvoje dece.Ako zbog toga nisam bajker - neću se buniti. Pozdrav od sise iz komšiluka !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

Ja uvek stanem na znak lizalice na kojoj piše stop.

 

Al kad je radar u pitanju ni ne trude se da me zaustavljaju jer im sviram i mašem pozdrave.

I to im je simpatično, jednom pub bleji u onaj tronožac ko nekadašnji fotorgafi s početka 20 tog veka i ne diže glavu ja mu blicam i mašem i on mi maše i smeje se....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

U narodu poznatiji kao Ostružnički put... u oba pravca Ada - semafor za Železnik i Makiš i obrnuto policijske patrole znaju da se postave na parkinge...

 

od pravca Ada - semafor prvi se nalazi posle one velike zgrade sa ogradom (kažu da je tu bio neki radar) a druga posle toga... od železnika ka gradu ima isto dva ispusta za parking, pre su koristili samo onaj prvi a u zadnje vreme ih ima i na drugom...

 

ponekad ih ima i kad se prilazi Adi pre nadvožnjaka kod Čukaričke padine  ;)

 

Popsy i ti si mi neki prigradski :) ... Ostruznicki je onaj sto ide pored ade tj save... ovo je Obrenovacki ... BG-Obrenovac

radar je tu vec godinu dana... obavezno na nekom parkingu... retko nocu tj skoro nikad...

 

pitajte mene ... ja sam true ljakse... ne ovaj Popsy... verovatno je sa CukPada a pretvara se da je ljakse ko ja... provaljen si :)

 

edit: ogranicenje je 80... i 99% ljudi ga postuje jer je zaista murija stalno tamo... pre svega ovoga... pa recimo da sam isao najbrze u zivotu bas na ovom putu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

U narodu poznatiji kao Ostružnički put... u oba pravca Ada - semafor za Železnik i Makiš i obrnuto policijske patrole znaju da se postave na parkinge...

 

od pravca Ada - semafor prvi se nalazi posle one velike zgrade sa ogradom (kažu da je tu bio neki radar) a druga posle toga... od železnika ka gradu ima isto dva ispusta za parking, pre su koristili samo onaj prvi a u zadnje vreme ih ima i na drugom...

 

ponekad ih ima i kad se prilazi Adi pre nadvožnjaka kod Čukaričke padine  ;)

 

Popsy i ti si mi neki prigradski :) ... Ostruznicki je onaj sto ide pored ade tj save... ovo je Obrenovacki ... BG-Obrenovac

radar je tu vec godinu dana... obavezno na nekom parkingu... retko nocu tj skoro nikad...

 

pitajte mene ... ja sam true ljakse... ne ovaj Popsy... verovatno je sa CukPada a pretvara se da je ljakse ko ja... provaljen si :)

 

edit: ogranicenje je 80... i 99% ljudi ga postuje jer je zaista murija stalno tamo... pre svega ovoga... pa recimo da sam isao najbrze u zivotu bas na ovom putu :)

Ujedinjeni Emirati Železnika rulezzz  ;D ;D ;D

lapsus linque... Obrenovački  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Zeleznik... mogao sam da pretpostavim Popsy... odmah sam ti video zavist u ocima kada si saznao da sam iz velelepnog naselja Sremcaje :)

 

Nego cini mi se da odkad su usporili taj Obrenovacki da mnogo manje sr*** ima tamo... ranije... malo malo pa neka teska nesreca na zalost cesto sa smrtnim ishodom... ipak sporije znaci sigurnije ...

 

pozdrav za Znik :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway speed 150-2007,Kawasaki GPZ 500S-1996

+1 za Zeleznik  ;D ;D ;D Pozdrav za brdjane!!!!!!!

Zeleznik... mogao sam da pretpostavim Popsy... odmah sam ti video zavist u ocima kada si saznao da sam iz velelepnog naselja Sremcaje :)

 

Nego cini mi se da odkad su usporili taj Obrenovacki da mnogo manje sr*** ima tamo... ranije... malo malo pa neka teska nesreca na zalost cesto sa smrtnim ishodom... ipak sporije znaci sigurnije ...

 

pozdrav za Znik :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Bar dva puta nedeljno idem za Obrenovac, stalno ih ima na tom potezu, vec imam uslovni reflex da tu ne idem brze od 80kmh, idem oko 100, usporim, malo ubrzam, mada vise puta su me snimali do skoro 100 i nisu me zaustavljali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Radar na tom mestu nije zainteresovan za motocikle veruj mi.... tako da vozio worp brzinom ili kao "bajker" isti k...

 

Slazem se, prolazio sam RAZNIM brzinama i nikad nisu pokazali ni najmanju zelju da me zaustave.....

>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: zx10r

To ti kazem ja sam stao da pitam da li ovaj njihov super-sonicni radar moze da uhvati brzinu motora (citao sam neke polemike moze nemoze a MOZE) pa reko da cujem iz prve ruke kad su vec tu usidreni svaki dan.Ali su se durili kao da sam nevidljiv nece ni da prica samnom ni dobar ni los policajac.Prema tome WORP  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ali su se durili kao da sam nevidljiv nece ni da prica samnom ni dobar ni los policajac.Prema tome WORP  ;D

 

Sjajno... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Zaboravili ste da napomenete da u vecini slucajeva nije u pitanju standardni policijski 307/Punto, nego beli Golf 2 bez MUP oznaka.

Uvek parkiran u kontra smeru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Zaboravili ste da napomenete da u vecini slucajeva nije u pitanju standardni policijski 307/Punto, nego beli Golf 2 bez MUP oznaka.

Uvek parkiran u kontra smeru.

 

Bikus hvala za podsecanje... mi seljani zaboravili :)

 

Btw... pored belog Golfa 2ke koriste i nebo plavi Kadet ( mislim karavan ) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja