Jump to content

Moto Zajednica

Held oprema u Srbiji

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Ja sam uzeo kod Brrke u Mladenovcu. Imas Held u MASS-u sto se beograda tice.

Poshto trazish zenski model, mozda bi mogla da probas sa Pegaz moto-om? Video sam da imaju zhenskih modela, a cena je korektna. E sad, jeste da pantalone imam tek par nedelja, ali jaknu imam evo druga sezona, i sa njom problema nisam imao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1339 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

 

Ja ti imam te čizme, a imam i HELD Seguro koje sam kupio proljetos ove godine. Obje su vrlo brzo propustile

vodu, tj. razljepe se naprijed na prstima! Highlenderice su držale vodu jednu sezonu, a Seguro je propustio

na prvom većem pljusku! HELD čizme no more! Staviću popodne i sliku, ako hoćeš.

 

Evo... :(

 

IOU3U_p1010002x.jpg

 

TXL9D_p1010004wh.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

ima li ko kakva iskustva sa held pantalonama?

Sto se kise tice takodje zadovoljan, u principu pantalone su ok ali taj peh sa postavom nikako nije smeo da se dogodi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

sto se pegaz moto-a tiche,bila sam u vishe navrata.jeste,ima malih brojeva,al ochito da nisu dovoljno male,zato i pitam dal ko zna velichine heldove i ta iskustva sa istim.na sajtu sam primetila da imaju spec oznake za zenske modele,npr. d...neshto,s,xs...to mora da se proveri,iz priche bi zakljuchila da u tom Lazarevicu ako nema brojeva,nema ih nigde.videla sam takodje na sajtu da imaju neke postavljene i to maskirne :o :o :o vrh izgledaju!!!!! ali naravno da ne spadaju u model za devojchice >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

videla sam takodje na sajtu da imaju neke postavljene i to maskirne :o :o :o vrh izgledaju!!!!! ali naravno da ne spadaju u model za devojchice >:(

E bas takve ja imam.  :) Held Forcetrack

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Ako te ne mrzi, skokni do mass-a. pogledaj sta imaju. Bilo je nekoliko heldovih modela, e sad dal su bili zenski, pojma nemam. Okreni lazarevica, ja sam pokusvao da ih dobijem u par navrata ali bezuspesno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Nastavak sage :rolleyes:

Bio sam do Massa prosle subote da reklamiram vec pomenuti rajfeslus na postavi. U Massu pogledali u cemu je problem, konstatovali defekt i bez suvisnih pitanja ili slicnih neprijatnosti rekli da ce uraditi zamenu. Posto u salonu nisu imali moju velicinua ostavio sam im pantalone i broj moba . U ponedeljak mi je javljeno da ni ostali distributeri nemaju moj model u trazenoj velicini i da su zbog toga pantalone vracene u moto kucu Lazarevic na popravku, a vec danas da su pantalone gotove i da mogu da ih podignem sto sam ja i uradio. Za sada je sve na mestu, stigao sam cak malo i da ih provozam(danas je zaista bio izuzetan dan za voznju).

Za sada veoma prijatna iskustva sa Massom, ljubazno i krajnje korektno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Meni se desio peh :D Nije strashno, zamenicu ali me nervira ...

 

Na jakni Held maddox, mi se cesto desava da uhvati postavu tj onaj deo sto ides pod rajsfesslus da shtiti od probijanja vetra. Od cimanja izgleda je puklo ono sranjce chime se vuce rajsfesslus, ne znam ni kako to da nazovem. U sv sl sitna je popravka al nervira opet....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

Imama ja jedno pitanje u vezi Maddox jakne , da li još kome duva kroz rajfešlus na grudnom delu ili samo meni,da napomenem da sam skroz otvorio zaštitni deo,ali mi se sikice smrznu na svakoj malkice dužoj vožnji??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Meni se desava, ali samo kad je bas hladno tj ispod 15 stepeni recimo. Izvuces samo ona deo sa desne strane od rajsfeslusa i pokrijes ga i nece prolaziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

Izvučen, uveliko, ali put od Beograda do Užica , letos, u gluvo doba noći,aihhh, vreo tuš je zakon,moram napraviti od starog neoprenskog pojasa nekakvu zaštitu, na čičak :) da vidim dal će da pomogne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Hmm meni se to vidis ne desava, kad izvucem tu zastitu, vetar ne probija uopshte. Ja npr letos jaknu nisam mogao da nosim nikako, kuvao sam se....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

Ebati ga , mora da je oko mog rajfešlusa, kada sam pomenuo u lazarevićima u Kragujevcu , odgovor je bio , "pa znate , to je jakna ke klase" nemam pojma šta je seka htela reći, ali na kraće puteve, po gradu , eksta, ali kao što sam rekao , grudna koska baš promrzne pri dužoj vožnji.

 

A pantalone, nosio ,Gaviu i moram da priznam da mi se odlično pokazele., na tim putevima nisam osetio ni dašak vetra, a ni ono malo kiše što me uhvatila uz put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

Da li neko moze da mi da Brkkin broj telefona. Raspitao bih se o cenama neke Held opreme.

Moze i jos nekog ko ima njihov asortiman, a da nije Gajic ili Lazarevic (njih sam kontaktirao).

 

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

Ja imam enduro jaknu strato i flipap kacigu dragons a brkin br. 065/8230921

 

 

Hvala. :takoje:

 

Zainteresovan sam za jaknu Oasis ili Hakuna zbog velikog broja luftera (mnogo se znojim).

Promenio član shuky

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Sve jakne imaju manje ili vise luftera u cemu je fora.Za turing voznju i kad se kupuju tekstilne jakne treba kupovati malo komotniju jaknu.Ako vozis R pretpostavlka je da vozis brzo i onda komotnija jakna moze da malo smeta.Elem kad je tekstilna jakna fest/taman ,onda se ona zalepi za stomak i ledja i vazduh nemoze da cirkulise i dolazi do prevelikog znojenja.Kada je jakna malo komotnija i da nema luftere,kada su velike vrucine otvori se na rukavu da vazduh slobodno prolazi i odmah se oseti olaksanje.Ja sam letos posao u voznju u majici i prsluku na 35 stepeni i posle 10km sam stao i obukao jaknu i mnogo mi je bilo bolje u jakni nego u prsluku.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Bg

Ja imam enduro jaknu strato i flipap kacigu dragons a brkin br. 065/8230921

 

 

Hvala. :takoje:

 

Zainteresovan sam za jaknu Oasis ili Hakuna zbog velikog broja luftera (mnogo se znojim).

ja imam jaknu hakuna i matata pantalone i vrhunske su... jakne i pant. imaju luftere koji su FENOMENALNI...ako vas josh shta interesuje pitajte...kupio sam ih kod,po meni najboljeg prodavca moto opreme Nese Lazarevica (moto kuca Lazarevic kg) samo treba pantalone uzeti sa produzzenim nogavicama..ja sam 1.80 i xL velichina je knap...jakna xl je perfektna po

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

... a da nije Gajic ili Lazarevic (njih sam kontaktirao).

 

 

zasto ne oni?

 

 

Nemaju odgovarajucu velicinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Prva prestonica moderne Srbije
  • Motocikl: 90 jahre

Kod Nese Lazarevica sam bio u nedelju. Reko mi je da mu roba stize u prvoj nedelji Marta. A da takodje nije problem da se poruci odgovarajuci broj. Kontaktiraj ga mozda moze da ubaci u porudzbinu ono sto zelis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

Znam. Rekao mi je radnik.

Medjutim, posto mi nije hitno, vec imam staru opremu, sada bih da vidim, probam, razmislim, pre nego kupim.

Ova Held mi izgleda kvalitetno, ljudi su zadovoljni na forumima, ali ako moram da narucujem na nevidjeno, onda imam mnogo veci izbor za te pare u Luis-u, Polo-u.

S'druge strane. Ne bih lagao Lazarevica, da sigurno kupujem, pa covek naruci, a ja odustanem (ne svidja mi se, nadjem nesto bolje...).

Inace svaka pohvala za njegovu radnju i za Gajica, veoma predusretljivi.

Ah da, model Oasis se vise ne proizvodi i nemoguce ga je naruciti.

 

Ipak, hvala na savetu. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja