Jump to content

Moto Zajednica

Sta vam znaci cena ulaznice

Recommended Posts

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

kada vec mi sa motorima platimo ulaznicu u kamp mislim da nebi trebalo i suvozac da plati ali kad je platimo trebalo bi da u kampu pice pljeskavicu majicu i ostalo kupimo jeftinije od pesaka jer su oni iz tog mesta a mi treba kilometre da predjemo ulaznica je naj manj stvar primer radi nebi da ovo bude reklama ja vec 4 godine idem na susret u kikindu i tamo sve gore navedeno se dobije za dzabe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 203 postova
  • Lokacija: Patkovgrad
  • Motocikl: Yamaha Virago

Platicu ulaznicu ok.

Sta dobijam za to?

Livada puna prasine.korov trava nema WC.

Stampedo oko pasulja? nisam pobegao iz gladi ali je red da mogu kao covek da uzmem ako je vec to neki rucak, a ne da se guramo u jednom redu.Mnogo toga ostavi senku posle svakog skupa.

samo entuzijazam nas drzi da opet dodjemo i ponadamo se da ce

barem ovaj put biti nesto bolje.

Promene su uglavnom u visini cene ulaznice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Kada dam novac za nesto, zelim da znam za sta sam dao! Tako da mi cena ulaznice znaci mnogo! Razumem ja da se svi skupovi organizuju zbog novca - pa covek pravi svadbu, ispracaj pa pored spiska gostiju dopise koliko ko moze da da pa kalkulise da isplati svadbu... to je normalna stvar ali ja i dalje za svoj novac ocekujem nesto zauzvrat pa barem WC...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

ja ocekujem najmanje od vas meni je dovoljno dobrodoslica i nalepnica,ali i to samo ponegdje dobijem,negdje su na ulazu djevojke istna one"mrdaju"kad dodjem,ili na ulazu izdaje karte radnik iz bioskopa,ili neki snagator koji se prsi jer misli da tako treba,oni se trude ali nemaju stila,samo biker poznaje bikersku dusu jedino motorista na ulazu moze pozeliti iskrenu dobrodoslicu,sve mi je ostalo manje vazno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Daco, potpuno si u pravu! Ja bi svakog docekao sa "dobrodosli, nadamo se da ste lepo putovali i da cemo se jos bolje provesti. Negde kad dodjem, osetim da sam im potreban iskljucivo kao stamparija novca, u fazonu, daj lovu i nosi se. Daju nam neku karticu pa ko` kreteni moramo po 10 puta da je trazimo na ulasku i izlasku sa skupa. Ako je izgubis, ne mozes nazad, i ako ti je bbajk unutra, nego ce` da platis ponovo. Osecam se kao u zatvoru (primer, nazalost, Pancevo)! Ili daju karticu za pasulj pa kao robijasi cekamo u redu itd itd. U Mitrovici sam se bar najeo pasulja ko covek i uzmes hleba koliko ti zelis, a ne koliko ti drugi odrede. Nalepnicu nam zakacili na motore i ulazis bez problema kad i koliko hoces. Mitrovice, svaka cast jos jednom, 10 :D !!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest SNAKESBIKER

time sto smo prozujali kroz naplatnu rampu bg-sm i sm-bg , i te novce dali mc srem ucinili smo plemenitu stvar i uzivali u odlicnom skupu!!!!

a , samo posedovanje i odrzavanje motora je veeeelika stavka.....pa ne vidim razlog da li je ulaz od 300 ili 400 dinara toliko bitan ........

8) Bitno je STA DOBIJEMO ZA TE PARE od domacina !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1836 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f
kada vec mi sa motorima platimo ulaznicu u kamp mislim da nebi trebalo i suvozac da plati ali kad je platimo trebalo bi da u kampu pice pljeskavicu majicu i ostalo kupimo jeftinije od pesaka jer su oni iz tog mesta a mi treba kilometre da predjemo ulaznica je naj manj stvar primer radi nebi da ovo bude reklama ja vec 4 godine idem na susret u kikindu i tamo sve gore navedeno se dobije za dzabe

 

slazem se ,mislim da nije u redu da i suvozac placa ulaznicu,hajd kada si tu 3 dana,ali ja dodjem na jedno posle podne jer sam sprecen zbog posla i moram da platim 2 ulaznice,a sta sam dobio za to?dok pesaci ulaze nesmetano....mozda gresim ali to je moje misljenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Kikinda
Pozdrav' date='

 

meni licno znaci cena ulaznice i to smislu konstatovanja kako me ko, i za sta smatra. Moji troskovi odlaska na moto-skup su daleko veci od same ulaznice (dva bajka, dva putovanja, dve ulaznice, dupla pica, dupla klopa, suveniri, oprema ili stagod, sve duplo a jedan budzet), ali moji prihodi to definitivno dozvoljavaju te otud cena ulaznice za mene nema komercijalni znacaj.

 

Kroz cenu sagledavam ostatak skupa - kakva je organizacija, sta je realno ponudjeno za tu cenu a sta je cisto prikupljanje profita. Stvar je jednostavno, ukoliko se za cenu ulaznice nudi odredjeni program i vidi odredjeni trud, onda shvatam da smo postovani u svojoj zelji da dodjemo i naporu koji smo u taj dolazak ulozili. Sa druge strane, ukoliko je napor minimalan, ne vidim onda potrebu za visokom cenom ulaznice osim ako je u pitanju cista zelja za profitom - dajmo im ogradjen kavez u kome ce da potrose pare a da pritom jos i plate ulazak u kavez.

 

Ova sezona je upravo tako i pocela, pride je jos i dozvoljen besplatan ulazak pesacima da mogu prakticno za DZ da gledaju ove sto su se presli pa platili kartu da uteraju motore na kojima su ko zna odkud, dosli da bi ostavili pare lukavom organizatoru.

 

Pa valjda mogu besplatno da se smeju onima koji se nisu setili da besplatno udju, a sto je veca cena, to je i smeh grlatiji, spontaniji i neprekidniji....

 

Eto, mene nije sramota da kazem da mi cena znaci, upravo toliko koliko sam napisao.[/quote'] Moj komentar je jedna rec : B R A V O.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja