Jump to content

Moto Zajednica

MC SREM 5,6,7 maj 2006.

Recommended Posts

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Dragi forumasi. Zelim da vas obavestim da MC SREM slavi tridesetu godisnjicu kluba, 5.6. i 7. maja tekuce godine u Sremskoj Mitrovici. Ocekuje se da ce biti pozamasan broj motora, jeftino pice, dobre muzike i dosta takmicenja na motorima i bez njih. Detaljnije o organizaciji susreta cu vam napisati u ovom topicu, kada i sam informacije dobijem. Svi ste dobrodosli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jedino sto je nezgodno je to sto ce to biti za vreme praznika (ako se ne varam), pa moze da se desi da tad opicimo neku turu (Kunmadaras, Bar i sl.). Al videcemo, ima jos vremena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Pozvani ko pocasceni, ali svejedno bi mi bilo zao da ne dodjete. Sto ne bi napravili neku kombinaciju, pa svratite iz voznje u SM? Napravicu neki paprikas za klopu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Mene stavite u prozivnik, ima pod obavezno da dodjem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ja mislim da ce svakako vredeti. Ipak je to tridesetogodisnjica. Kada bude sigurno, dacu vam i informacije o ulaznicama, cenu pica, hrane.... i naravno koji bendovi sviraju,koje igre se igraju. A za one koji nisu bas susretski tipovi, kotlic se kuva kod mene kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
Jedino sto je nezgodno je to sto ce to biti za vreme praznika (ako se ne varam)' date=' pa moze da se desi da tad opicimo neku turu (Kunmadaras, Bar i sl.). Al videcemo, ima jos vremena...[/quote']a koji je to praznik 5,6 i 7 maja ? :misli:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Organizovan je semafor za drag, staza je tradicionalna. Nadam se da ce ove godine biti malo vise ucesnika, i da dodje vec neko ko ce smeti i protiv nas da se trka. Vec dva susreta se ne takmicimo, posto niko nije hteo da se prijavi sa nasim trkacima. Drag, dovozi zver da pokazes ljudima sta je dragster.

Mesto susreta jos uvek nije odredjeno, posto smo dobili mogucnost organizovanja na vecem prostoru, ali ce sve biti reseno do kraja nedelje.

Takodje, zamolio bi da posaljete sve ideje za bajkerske igre, kojih mozete da se setite. Ja sam organizator doticnog dela programa i svaka ideja je dobrodosla. Ne mora biti originalna, ali je pozeljno. Hvala u napred.

 

P.S.- mislim da ce po litre piva biti 40din. Za izmene cu javiti. Ulaz je propisao MAS na 300din po motoru. Svi motori ce imati brojeve koje ce i vlasnici da nose, tako da nece biti moguce da neko drugi izveze vas motor iz kampa. Pice ce se najverovatnije kupovati bonovima koji ce se kupovati na ulazu.

 

Zadrzavam pravo na promene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ako sve bude u redu (vremenske prilike najvise) dosli bi smo drugar i ja (Jawa i Kawa, al je kombinacija... :? ) kako je uredjen kamp, jel' ima pristojnih mesta za sator? mozda zvuci glupo pitanje ali sam bio u prilici da na jednom od skupa zbog nedostatka prostora biram izmedju napustanja skupa ili kampovanja u vinogradu(ili vocnjaku, sta god bese... :( )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Jedan od problema koji ce na kraju prevagnuti u korist starog mesta je upravo taj, sto nova lokacija nema a ma bas ni trunku hlada. Stara lokacija ima pristojan travnati deo sa nekakim brezama koje prave predivan hlad. Inace, staro mesto ce biti prosireno(skoro udvostruceno) i radi se na obezbedjivanju sto boljih sanitetskih uslova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Jos po koja informacija(jos ne tolko sigurna,ali sta ces): u petak uvece bice organizovan pileci paprikas, a kako stoje stvari, u subotu ce biti peceni vo ili prasici. Trenutno se vodi debata oko piva koje ce se sluziti. I ako nisam vec rekao, susret ce se odrzati na starom mestu, koje ce biti izmenjeno radi vece funkcionalnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Moji sa kevine strane slave Djurdjevdan ali cu nekako morati da se izvucem i da dodjem jer imam utisak da ce biti super.

Sto se tice igra u kampu racunajte na mene. :wink:

404.jpg

Slika sa skupa u Kragujevcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

E vako. Nove informacije:

-na susretu ce od bendova ucestvovati(ili bi bar trebalo da ucestvuju):

1. Yu grupa

2. Partybreakers

3. Kaktus Jack

4. Sveti gral

5. Vatrene vode

6. The Gamblers

Na susretu ce najverovatnije biti sluzeno MB pivo, pepsi cola, ivi i mirinda. U subotu uvece bice organizovan striptiz.

 

Sve gore navedene informacije nisu jos uvek 100% potvrdjene, ali se nadam da cu vas blagovremeno obavestiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Sad cu se sigurno izvuci da ne idem na slavu. Ako bude lepo vreme, a nadam se da ce biti, moracu da nocim na skupu jel cu da se pocepam :D .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja