Jump to content

Moto Zajednica

dominator 650,ponovo

Recommended Posts

  • U prolazu, 72 postova

evo ovako,prodaje se....ili menja honda dominator 650.1991 god,registrovana pre mesec dana,u odličnom stanju...znači motor,kočnice gume lanac,lančanici....sve ok

honda je u prvoj boji,znači kao i svaki motor star 19 god,ima par ogrebotina,a ne bih da ga farbam čisto da se vidi šta je i kako je...ima par rupica na auspusima,ali to je od varenja(predhodni vlasnik je nešto vario,pa probušio)gume su dobre,akumulator nov,uradjen servis pre 500km....znači pali i vozi ;D

 

ne žurim da ga prodam...čak šta više radije bih ga menjao,a menjao bih ga za motor iste vrednosti,ne bitnog godišta,ali veće kubikaže,znači neki gpz 750 pa na dalje,gsxr,fz,fzr,znači treba mi nešto što neko ne može da registruje,a da mu motor bude u odličnom stanju ;D,mada ću sve zamene uzeti u razmatranje ;)

 

znači ne bežim od njega,već bih čisto da probam nešto drugo

 

ovako cena je 1400 e,i za keš je fixna ;D  ....za zamenu mogu malko da spustim,ili malko da doplatim,ili čak i da podignem cenu ;)

 

nisam stigao da ga slikam,ali sutra ću najverovatnije....po potrebi šaljem slike

 

p.s  na mom je imenu,i takav bih i voleo u zameni ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

reših da ne stavim slike,ovako se ljudi javljaju na pp,pa šaljem,a i nema bar glupih komentara  ;D

 

tel 0694510696

 

ps.zaboravih da ima i givi ploča za kofer na njemu.....znači full oprema ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

evo ovako,našao sam nešto što mi se dopada,ali čoek ne bi da menja.......sledećih 7 dana cena 1200 evropskih....ako se računa da je registrovan pre nepunih mesec dana.....to mu dodje nešto iznad 1000.....mnogo li je? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

otiso GS...

 

otišo brate,ali ne zato što ne valja,jer je stvarno bio extra....već jednostavno ubiše me ovi iz kluba ;D kažu vozim motor za devojčice....a honda mi došla od prijatelja,proverena,dobra,na kratke staze nepobediva,al j**u me ove malo duže staze.....sad bih nešto od litre....a ako i ne prodam hondu,i sa njom sam ja prezadovoljan,troši ko upaljač,ide ko ludo,a za ne poverovati je da iako ima aerodinamiku cigle,manje me ubi vetar nego na gs-u.....jedino što ne mogu prežaliti je zvuk one tore....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

jbt.....jel moguće da je baš tolika kriza.......

niko ni da se zainteresuje.....

 

ajde da napravim jednu zajebanciju ;)

petefi šandora 47 temerin

sutra ujutro u 6,pa do 6 i 30 cena je 105000din....nakon toga idemo po staroj ceni

 

čisto da vidim,čita li ovo iko..... ;D

 

a ako ne upali u 6 ;D ;D ;D ;D dajem uz njega jaknu i kacigu ;) i burek ::) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

E jbga sad si me bas bacio na razmisljanje.

Jako, jako fina cena.

Kakve su sanse da dobijem na mail velike slike?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

E jbga sad si me bas bacio na razmisljanje.

Jako, jako fina cena.

Kakve su sanse da dobijem na mail velike slike?

 

e slike ću ti pošaljem kasnije večeras....a što se tiče fine cene....ta je cena prošla jutros u pola sedam... ;)

 

1200,još par dana dok se ne proda motor koji sam izabrao......a ako se proda,onda više ni ne prodajem hondu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: NOVISAD

hm....nije loše....baš razmišljam da uzmem nešto ovako....za po fruškoj gori.....nego kolika mu je potrošnja i koliko je zahtevan(što se tiče održavanja)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

troši oko 5....a što se tiče održavanja....sipaj i vozi....čak šta više,ni servis ne treba da te brine sledećih 4000km,a ni registracija do skoro sledeće godine u ovo vreme... ;)

 

jedino ti trebaju kros gume,i malo znanja za frušku goru...i naravno 1100e  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja