Jump to content

Moto Zajednica

Na prodaju Suzuki V Strom DL650 K9(nov)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750 SUPER TENERE

Al je lep....... kao lutka. Ma daj bre, sta k...... motor vredi te pare. Ima mnogo opreme i presao je skoro nista. Ako vam se ne svidja cena ne morate ni da komentarisete. Pa sta sad ako nije nov, treba da ga pokloni?????? Druze nije velika cena nego je velika kriza pa se kesa nema. Ja da se pitam u (posto se lozim na Stromica) uzeo bi ga pre nego novog, nema sta da se zajebavas sa registracijom i opremom, vec je dobijes. EEEEEEEEEEEEEEEEEh da je para........ Srecno sa prodajom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Ko je zeleo da vidi motor a nije se uklopio sa vremenom i slicno, imace prilike da ga vidi uzivo na moto skupu "MC Arhangela" 06.09.  ;) Dobicete sve moguce informacije iz prve ruke  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

HITNO!!!

 

Zamolio bih sve ljude koji zele da kupe motor od mene ili su u fazi razmatranja i slicno, da prvo dodju i vide ga uzivo i ako su normalni eventualno i probaju. Ne mislim nista lose stvarno, ali ovako je malo bzvz pricati o korekciji cene i nekom spustanju iste a nisu ga ni videli uzivo  ;D Hvala i nema ljutis ;)

 

-Dakle da ponovim malo oglas-

 

-Motor je kao nov

-Nikad nije pao na zemlju, klizao, dakle nema ni jednu jedinu ogrebotinu, nikakvih kvarova itd...

-Bez ulaganja

-Zaboravio sam da kazem da su bocni koferi i nosaci istih kupljeni u junu i korisceni samo jednom do mora i nazad, a top case E52l je kupljen kad i motor...

Jedini razlog sto ga prodajem je da zelim jaci nov sporttouring!  :D

Hvala na razumevanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja