Jump to content

Moto Zajednica

CBR 600 f prerada

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Aleksinac

Mozda bi mu supljinu iza repa malo upotpunio neki blatobran koji ide tik uz tocak... Inace............... WOW, dodje mi da kupim cbr-a i odmah ga doteram kod tebe i da vozim NOV moped... Inace, posto kosta, da znam da planiram, kad kupim taj F2...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: ZR
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
  Cvijece ?! 
--- Za lepsu polovinu  ;)

Za mene ono narandzasto u pozadini,cini mi se da pise KTM .

Sorry na off-u,super ti je ispao bike.Koliko para izadje ovako nesto,ako nije tajna?

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R
link=topic=59775.msg918278#msg918278 date=1283801244]

Mozda bi mu supljinu iza repa malo upotpunio neki blatobran koji ide tik uz tocak... Inace............... WOW, dodje mi da kupim cbr-a i odmah ga doteram kod tebe i da vozim NOV moped... Inace, posto kosta, da znam da planiram, kad kupim taj F2...

  Cvijece ?! 
--- Za lepsu polovinu  ;)

Za mene ono narandzasto u pozadini,cini mi se da pise KTM .

Sorry na off-u,super ti je ispao bike.Koliko para izadje ovako nesto,ako nije tajna?

Pozdrav

Nije tajna :oklopi 250e ,farba i materijal za pripremu 100e ,vizir 40e (Ivan viziri),presvlacenje sjedista 15e (plastiku i spuzvu ja pravim),majstor 250e! ;)ukupno 650e.

za preradu sve pohvale , samo mi se nesvidja sto onu bocicu od amortizera ne sakri negde, ovako deluje sve lepo upakovano

Lako moze da se sakrije , crijevo ima duzinu i moze se negdje zavuci,treba samo osjeci postojeci alu nosac  i to je to!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Aleksinac

Alal ti vera, neki "majstori" bi za ovakav overhaul uzeli i 1000e, a ovo stvarno za razuman novac- fantastican izgled... Upravo zbog toga ti predvidjam jos nekoliko projekata!!! POz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Radim oklope ali taj nazalost nemam! Imao sam onu stranicu od Z1000 koju si trazio ali sam kasno vidio tvoju poruku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja