Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh za Pjađo Fee i Sprinta Sitoplus, kaiš Dayco, opruga Malossi

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6491 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Dečko, platio sam ga polovnog za koliko ga sad prodajem a koristio sam ga bukvalno 300 km. A što se tiče rezone, ne bi se složio da je bolji, jer ovaj ima drugačiji raspon snage, tj,. poteže iz nižih obrtaja, mekši i tiši je od Pjađovog, daje nižu potrošnju itd, znači mnogo lakši za gradsku vožnju. Nerazumno ga je prodavati za ono koliko ti misliš ili hoćeš, stajaće ko ukras u garaži.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Ako se ja vama obraćam sa poštovanjem očekujem isto i od vas, nisam vam ja dečko.

To je moje iskustvo iz perspektive kupca. Ja se ne razumem mnogo u 2t ali potezanje iz nižih obrtaja na dvotaktnoj mašini, molim vas.

50ccm skuter po gradu ne može da se vozi nikako drugačije nego pun gas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6491 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Izvini, ali sam sigurno stariji od tebe. Vidi, probao sam i rezonu i ovaj, Sitoplus puno mekše povlači iz nižih obrtaja i zato i omogućava laganiju vožnju. Auspusi kod cvaja direktno utiču na raspored krive snage, rezone pomeraju najvišu krivu ka višljim a normalniji, tako da kažem, daju maksimum na srednje visokim što rezultuje manjom potrošnjom. Krajnji rezultat je na dobroj rezoni, al je cena osetno veća potrošnja, treba da bude tvrdo kvačilo, polazi sa cimanjem itd, itd. I 50 ccm može da se voza i te kako na nižim obrtajima, bar moj Fri je imao i tu osobinu. Uostalom, sutra ide auspuh kupcu za moju, traženu cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja