Jump to content

Moto Zajednica

Brno MotoGP - smestaj, karte, itd...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Fenomenalno, osecaj kad sam prvi put krocio na stazu je neponovljiv. Kad jos na ulazu vidim motor mog favorita, pa jos se slikam na njemu, sta dalje da vam pricam...

 

Mi smo imali karte za tribinu T1 sa kojima smo mogli da idemo svuda po stazi, osim u paddock naravno. U petak je bio organizovan pitlane walk, za to sam sasvim slucajno saznao i odusevio sam se. Sva tri dana smo proveli na stazi, petak u travi u sektoru C, a subotu i nedelju na tribini T1. Interesantno da otprilike 70% ljudi navija za rosija, gde god da se okrenes zute se majice i kacketi. Poneki lorencov i pedrosin fan, par dukatijevih fanova i to je to... Plus ja u Tech3 majici :)

 

Evo dve tri slike :)

 

Na prvoj je Lauren Vickers, Randijeva paddock girl i ja, na drugoj ja na Spies-ovoj makini,  treca sa FP1 u petak, i cetvrta od nedelje :)

 

 

 

 

post-658-1287909086783_thumb.jpg

post-658-12879090868839_thumb.jpg

post-658-1287909086956_thumb.jpg

post-658-12879090870486_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Ovaj Spies-ov M1 je stajao u tom delu staze tj na ulazu u sektor C, a za onaj deo oko starta i paddock-a ne znam da li su bili izlozeni drugi motori zato sto sam tamo bio samo u petak ujutru kad je bio pitlane walk. A u pitu su bili izlozeni svi motogp motori :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Nema problema, pitaj sta te interesuje ;) Ja sam sve informacije sto se tice trke, smestaja i ostalog nasao na netu, zato sto nisam imao koga da pitam. I hvala Bogu sve je proslo savrseno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

bili videli i ostali zapanjeni, 125ccm odlicna i zanimljiva trka, moto2 uf i sad se najezim kad pomislim ma fenomenalno, GP na zalost dosadan al je vredelo preci skoro 2000km zbog tog zvuka i mirisa goriva iz tih agregata :)

 

ko nije bio da gleda nesto slicno a moze da odvoji oko 150eu po osobi ako se ide kolima treba to sebi priustiti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja