Jump to content

Moto Zajednica

REPNA TORBA + BISAGE LOIUS

Recommended Posts

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Pozdrav drugari.

 

Da li neko ima ovaj komplet?

 

Zeleo bih da podelim ovaj komplet sa drugarom, pa me zanima da li torba ima svoje neko kacenje ili mora da se nosi u kompletu sa bisagama.

 

Da budem jasniji.

 

Repna torba na moj skuter

Bisage na drugi motor.

 

Hvala

post-4280-12879089098385_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Torba moze da stoji sama za sebe (mada jako labavo i neophodno je ucvrstiti je gurtnama ili nekim spanerima), ali ce ti trebati jos jedna "tacna" za montiranje bisaga. Tacna je parce tvrdog sundjera koje stoji na zadnjem sedistu i za koje su prikacene sve tri torbe, jednu dobijas u kompletu sa torbama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Ne moraš da kupuješ dodatnu "tacnu, tanjir" ili "ploču" jer u kompletu dobiješ dosta gurtni pa možeš da montiraš bisage i/ili torbu i bez toga. Imam baš ovaj komplet i vrlo sam zadovoljan-jedino što mora (za moj motor) da se nabave-naprave ramovi tj. pomoćni držači ili nosači (kako ko naziva) da bi bisage lepo stajale i da ne udaraju u zadnje migavce, ali u principu može i bez toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Znaci kazes da mozemo da raspodelimo na 2 strane, tj da drugar uzme bisage za sebe a ja da zadrzim torbu?!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Ne moraš da kupuješ dodatnu "tacnu, tanjir" ili "ploču" jer u kompletu dobiješ dosta gurtni pa možeš da montiraš bisage i/ili torbu i bez toga. Imam baš ovaj komplet i vrlo sam zadovoljan-jedino što mora (za moj motor) da se nabave-naprave ramovi tj. pomoćni držači ili nosači (kako ko naziva) da bi bisage lepo stajale i da ne udaraju u zadnje migavce, ali u principu može i bez toga.

 

Moze i tako, ali je daleko jednostavnije prikaciti je na tacnu a tacnu sa tregerima, koji su usiveni u nju i sluze za zatezanje bisaga (vide sa na drugoj slici iznad), pricvrstiti za zadnje sediste, tj. provuci tregere ispod sedista i torba je fiksirana, a dobra stvar je sto u tom slucaju torbu skidas i vracas na bajk za 10 sekundi, otkopcas cetiri plasticne kopce i to je to.

 

Na slici ispod se vidi kako je to stajalo na sv-u kod mene, pricvrstio sam je i gurtnama za svaki slucaj.

post-971-12879089438009_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja