Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki er-6n piaggio bev500

Uzeo sam Puig vizir, ali ga nisam još montirao dok ne rešim lepljenje prednje maske, čim stavim javljam utiske.

U subotu sam vozio bez vizira, duvao je vetar neki, na 130 me je kidao sa motora, 95-100 je bilo ok, preko toga baš zamara, ima jedan pravac posle Boljevaca, zove se Sremska gazela, nov asfalt, 10ak km puta skoro bez saobraćaja, može mnogo dobro da se odvrne gas :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

braco aj pitanje, posto mi je bukvalno nemoguce da nadjem fluo zutu eko kozu za sediste ( tj trake one sto su na ovoj slici bele) da li da odradim sediste sa belim trakama, ili ipak bezx njih samo fluo zut step?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

posto to sediste? dobro izgleda 0takoje.gif

 

to stefanovo kosta oko 300-400 evrica... To sam stavio na moj motor da vidim kako izgleda , dupe ga zavolelo pa se mora odradi. 50 e da mi odrade u Nisu sa materijalom . E sad problem ta eko koza , jedino bela sto vec on ima ili samo step....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Uradi to sediste skroz crno nemoj da zajebavas zuto se prlja nije to farba pa da se opere sundjerom, zamisli kad step postane braon na nekim delovima umesto zuto kako ce to da izgleda, crno sve skroz bez ikakvih natpisa da bude udobno i sto slicnije fabrickom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Uradi to sediste skroz crno nemoj da zajebavas zuto se prlja nije to farba pa da se opere sundjerom, zamisli kad step postane braon na nekim delovima umesto zuto kako ce to da izgleda, crno sve skroz bez ikakvih natpisa da bude udobno i sto slicnije fabrickom.

 

Necu sa zutim ivicama, samo step i outline slova necu da ih punim kao na slici. Iiih bre brate pa ne valjam se u blato da bude braon 1lol.gif1lol.gif . E sad se razmisljam izmedju bagstera i ovog https://www.facebook.com/photo.php?fbid=145232565536342&set=a.143919399000992.29069.100001487997871&type=3&theater

s tim sto ovo drugo deluje mnogo mnogo udobnije i za putnika pozadi i nema gde da kliza. Do ponedeljka odlucujem koje od ova dva ako ne recicu mu da me iznenadi samo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki er-6n piaggio bev500

@woo3 kraći, duži vizir mi ne izgleda lepo na motoru, mada bi mi verovatno bolji bio na autoputu, kompromis ka estetici jbg :neznam: , naked je naked.

 

Što se sedišta tiče, ja imam neko slično Stefanovom, lepo izgleda i valjda radi posao, najduže što sam vozio je 5 sati sa malim pauzama i nije mi utrnulo dupe niti su me bolele noge. Sedište je šire od fabričkog što može da zasmeta nekome ako je visok ispod 175cm jer mora malo više da raširi noge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06'

Momci imam jedan problem,bio sam kod Dzonija pre neki dan i njemu je dugacko svetlo skroz dole na faru,meni je u sredini,a kratko obrnuto,pa me zanima kako treba da stoji :D model 2006?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

tebra si siguran da je jedna h7 druga h1 ?!?!?! uvek idu ili obe h1 ili obe h7 nemoguce mesano o.O

 

sto se tice ustpiane sajkle gasa, ispod mosta dole sto ima 2 siljka sa obe strane koji sluze kao granicnici da se ne oreken volan preterano one stipaju sajle..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

otvori ocči :)

 

desi u nis ??? ja ceo dan jurcao , a i sutra od 9 ujutru idem u komren kod majstora za viljuske da sredim, posle peske po grad do kad ostajes ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja