Jump to content

Moto Zajednica

treba navigacija za auto...help. :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

ocuh trenutno gleda da nabavi navigaciju ali ne zna kako da odabere jer je nikada nije koristio, pa sam ja mislio da je pametnije da pitam ovde za savet. normalno, cena da je u nekim granicama razuma. ako moze neko da preporuci koja bi mu bila najbolja :) hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

ja koristim blueberry navigaciju,kinez jeste ali je jeftin i dobro radi.koristi igo softver i dosta je jednostavan za koriscenje

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

evo da ti kazem da sam i ja pazario proletos 2 navigacije , jednu bluberry i mio 200 . Po meni je bluberry mnogo bolji , fabricki su dali

memorisku karticu od 2g sa svim kartama evrope i scg route . ekran e veliki . dijagonala je je 11ili 4.3 ! koristi igo8 platformu zakoju je mnogo lakse naci mape nego za garmin . to mogu i da ti ustupim i po ceni koliko sam platio , naravno jos je u garanciji . ovaj bluberry

ima sve zivo sto trba da ima jedan gps uredjaj . a kupio sam zbog toga sto sam video da ih gomila taksita koristi . kazem mogu da ti

ustupim jer jaove godine sigurno necu ici nigde zbog spajanja moje firme sa drugom .pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

nisam brate dobio garmin posto je ovo platforma igo8 , sasvim se razlikuje od garmina ali ima sve zivo i scg deteljne karte , stu takvu

je koristio komsija kad je dosao iz nemacke . ako ti treba garmin imam coveka ali je sada na odmoru .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

sto se cudis ? mislis da samo garmin ima mape scg ? imam i mio i on sve , al sve to dzaba kad od odmora nema nista !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Ljudi hitno mi treba pomoc oko Blueberry navigacije,za 2 dana idem za Nemacku a tek sad sam video da u navigaciji nema NEMACKE.Jel moze neko da mi objasni kako da update-ujem moje sadasnje mape,to jest da ubacim Nemacku???Hvala puno na pomoci  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja