Jump to content

Moto Zajednica

Ko se zadnji vozi, najslaðe se vozi...

Recommended Posts

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Osnivaèi BJB su išli na poslednju ovogodišnju vožnju oko 14:30 i vratili se oko 16:30. Išli su IgorXT, Pablo, Never i NeshaTL.

404.jpg

Pablo se uveliko sprema za "Tour de ...wherever"

404.jpg

Bili smo do centra da vidimo da li su bine za veèerašnje koncetre spremne. (naravno ovo je bio "neodložan" posao. Da nije to išli bi da proverimo da li je palaèinkarnica još uvek na svom mestu... ili da li Dunav i dalje teèe nizvodno... :D ). Posle centra, spustili smo se na Dorcol, pa (naravno ne najkraæim putem) na Novi Beograd.

"Morali" smo da svratimo na Ušæe da se javimo pozerima ali... zamislite... nema nikoga! Verovatno su javili da danas neæe biti 27C, pritisak 1010mB, vlažnost 40% itd. :lol:

404.jpg

Sve u svemu, sezona je bila vrlo dobra... vozimo se i sledeæe godine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Sto se mene tice, sve dok je suvo i temperatura blizu deset stepeni mozemo se voziti i tokom zime... Samo nesto sumnjam da ce nas ukenjati toplo vreme, mozda jos par dana :P

 

Ja sam iskoristio i danasnje relativno lepo vreme da se malo provozam, slicnom rutom. Ovaj put Mad Max nije bio prazan ;) Jedan kruzer i jedan maxi enduro stajali su ispred njega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

1.januara u 10 ujutru sam vec bio u sedlu. Nikad se bolje nisam vozio po gradu. Nigde zive duse. Od Trga republike kroz Kolarcevu ka Terazijama...samo ja. Uvek me je privlacila ona krivina kod Albanije. Odvezao sam je kao Rossi 8)

 

Ne mozete da verujete kako grad moze da bude zanimljiv za voznju kad nema nikoga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Ja sam 3. januara otvorio sezonu...odvozao nekih 70-tak kilometara,po gradu i do Pancevackog mosta i nazad... :D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja sam sa drugom sa fejzerom na oko -5 pre neku noc isao na voznju...toliko je bilo hladno da mi je posle 2 verglanja akumulator prolupao pa smo palili na gurku. Imao sam celu opremu, stitnike, slojeve, jakne, cizme i sve ostalo, samo sam zaboravio dugacke gace ispod farmerki. Kad sam to vece dosao kuci imao sam osecaj da sam tinjao na vatrici, bride butine za sve pare....samo da je suvo i da nema leda, moze i na -20.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja