Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha yzf R1000 Hitnooooo!!! povoljno

Recommended Posts

  • U prolazu, 61 postova

Posto ljudi zovu pitaju... Nece biti spstanja cene ni 1 dinar, tako da, ko ima nameru da se cenka bolje da ne zove ;D da ne trosi parice na telefon i sms... Cena 2800e za cash Ko hoce zamenu u zameni je 3600e koliko i mene kosta motor!!

To znaci da ti se motor kako da kazem i ne prodaje ,tako sam i ja postavio oglas nema 10 e dole ko hoce hoce a sezona pocela pa neka razmisljaju.Ja toliko dao toliko trazio,a na kraju ostace naj verovatnije sinu koji ya to i navija  :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Posto ljudi zovu pitaju... Nece biti spstanja cene ni 1 dinar, tako da, ko ima nameru da se cenka bolje da ne zove ;D da ne trosi parice na telefon i sms... Cena 2800e za cash Ko hoce zamenu u zameni je 3600e koliko i mene kosta motor!!

To znaci da ti se motor kako da kazem i ne prodaje ,tako sam i ja postavio oglas nema 10 e dole ko hoce hoce a sezona pocela pa neka razmisljaju.Ja toliko dao toliko trazio,a na kraju ostace naj verovatnije sinu koji ya to i navija  :D :D

 

PA ne prodaje se kad niko neda pare, samo nude ne znam ni ja kakve zamene, neke leseve od auta i tako to... A morace da se proda jer me moji teraru da prodam zbog kubikaze i jacine, ali ako se ne javi niko ozbiljan i ako uspem da se sa mojima raspravim i izborim, ostace kod mene jer je i ovako zalosno da ide za te pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja