Jump to content

Moto Zajednica

Konfuzija oko menjaca

Recommended Posts

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kaze 'vako... Nesto je poceo menjac da me zeza, kad stojim u leru i ubacim u prvu, kao malko da cimne, k'o da nisam bas do kraja stisnuo kvacilo. Onda kad hocu u drugu, nekad nece skoro uopste, a nekad ubaci ali onako bas nevoljno. Juce sam cak imao situaciju da krenem da guram motor (kulturno dete, da ne budim komsije), kad ono nece, iako mi gori lampica za neutral. ja gledam, ajd u prvu pa u drugu pa nazad, kad on u drugoj hoce da se gura  ???  I sto je najbitnije, posle ga vozim skroz normalno... Ja pretpostavljam da je nesto u menjacu opasno rastelovano, ali cisto da pitam jel mislite da je to neki ozbiljan kvar pa mora kod cika doktora, ili nesto tipa "dotegnes ovo ovde i podesis to tu", posto mi se desavalo da naizgled ozbiljni kvarovi budu reseni omanjim srafcigerom...

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Ako ti se ne svidja gde hvata sajla svakako ti je najlakse da ustelujes kako tebi odgovara. A ono bi valjalo da hvata na 1/3, ako se varam neka me isprave oni koji znaju vise.

 

Kad ustelujes kvacilo javi sta se desava.

 

Pozdrav.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja