Jump to content

Moto Zajednica

Funduro Ekipa - BMW F650 & F650GS

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

Раннко, комплет лепиња је зараза изазива благу амнезију, сада знаш зашто сам толико забораван :stabre::zbunjen: , мада је стари Шуљага био још сочнији :ooo: ,а пробај следећи пут и у Блу Муну (Blue Moon) не тако ретко је ту још боља :lol: , мислим да сам и Моотографу остао дужан исту, али ко ми буде у крају , нека се јавља да частим,

А Лалајко, не померај фијакер да негде не останеш завејан , синоћ сам био физикалац на кривини код моје зграде , <_< , снег је дефинитивно решио да нас затрпа :moto3: :moto3:

А што се тиче неких анимација, слаб сам вам ја за те ствари , мада ,ако стигнем ,имам један пројекат у глави , мота се одкако сам купио фурунче моје, па ако биде реализован , биће која сликица, мада је у плану и неки већи сервис на магарету , па ћемо видети :moto3: а до тада вас само посматрам :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Kako malo treba da nas pokrene.

Odjednom svi živnusmo.

Jedva čekam lepo vreme !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Kako malo treba da nas pokrene.

Odjednom svi živnusmo.

Jedva čekam lepo vreme !

 

Ti jedva cekas lepo vreme...? Pa ja sam svoj prvi motor kupio pre deset dana ! Gledam ga svaki dan, a nisam stigo da ga provozam 1grr.gif Prvo dok sam ga registrovao, pa sam onda trazio da pozajmim negde bilo kakvu kacigu...i konacno kad sam sve sredio sednem na motor i...nista, mrtav konj.1grr.gif1grr.gif Skinem akumulator, izmerim V 8,2. Kupim prekljuce akumulator po ovoj hladnoci, napunim, montiram samo da bi mu čuo zvuk !?! Čuo sam ga, i to je to. Prodje mi onih par lepih dana i sad 1grr.gif ... Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Kako malo treba da nas pokrene.

Odjednom svi živnusmo.

Jedva čekam lepo vreme !

 

Ti jedva cekas lepo vreme...? Pa ja sam svoj prvi motor kupio pre deset dana ! Gledam ga svaki dan, a nisam stigo da ga provozam 1grr.gif Prvo dok sam ga registrovao, pa sam onda trazio da pozajmim negde bilo kakvu kacigu...i konacno kad sam sve sredio sednem na motor i...nista, mrtav konj.1grr.gif1grr.gif Skinem akumulator, izmerim V 8,2. Kupim prekljuce akumulator po ovoj hladnoci, napunim, montiram samo da bi mu čuo zvuk !?! Čuo sam ga, i to je to. Prodje mi onih par lepih dana i sad 1grr.gif ... Pozdrav !

eeeeeee "lubav je lepa samo kad se čeka...."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Ниси требао да купиш акомулатор сада....него на пролеће...1zvizduk.gif

 

Malo sam se izbezumio kad nije hteo da upali... pa sam morao da vidim dal je akumulator u pitanju. A i sad tek nesto kapiram da nije sve isto kao s akumulatorima za kola. U prvoj prodavnci gde sam nasao akumul. za motore, žena vadi iz kutije akumulator i stavlja ga na pult. Ja ga uzimam u ruke i tresem ga, a žena pita - šta radiš ? Pa reko da vidim dokle je napunjen ! 1lol.gif ( sad je i meni smešno ). Bilo kako bilo ja upalih motor s novim akumulatorom i postigo sam duševni mir. Evo ga sad akumulator u sobi, valjda je to dosta da se održi do marta ? Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Može ! Treba mi neka jeftinija varijanta al da ne bude krš. Nešto što je dobar brend, al jeftiniji model. Malo sam se iscrpeo finansijski, kupovina motora, pa prevoz, pa registracija, akumulator...sad kaciga. A ko zna šta ću sve otkriti na motoru kad počnem da ga vozim. Čekam predloge...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Louis.de ... Sekula ili Bera sa foruma donose kacige... po ceni koju vidis na sajtu...

 

Sekulin broj i dalje 0649334444

 

Bera 062-824-0866

 

 

uzmes Uvex bilo koju jer su na ogromnom popustu... a super kacige ... Uvex prestaje sa proizvodnjom kaciga za motor ( valjda ce praviti samo za ski skokove :) ) ...

 

evo ti pa izaberi sta ti se svidja...

 

http://www.louis.de/...200&new_step=36

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Znam za Louis al se nisam mnogo bavio time. Ja to po seljački, udjem u radnju, vidim, pipnem, probam, kupim i izadjem.0takoje.gif I opcija B, vidim, pipnem, probam, progutam knedlu i izadjem 0plac.gif. Nešto nisam navikao na ovo sajbermatrix kupovanje. E sad dao si direktan kontakt ljudi koji donose i to ti je 0takoje.gif0takoje.gif ! A i link me je odveo pravo na kacige2jee1.gif! Samo KOJI BROJ meni treba0stabre.gif ? To me ponovio dovodi do prvopomenutog sistema. Dosta filozofiranja, idem sutra da se rastrčim do ovih 4-5 moto radnji što ih znam da vidim koji sam broj, da ne kažem koliki sam glavonja. Mada mi se čini da nisu svim brendovima iste veličine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Zaboravih da ti se zahvalim ( reko ja da sam seljak ) i da pitam ima li neka naša radnja sa Uvex kacigama ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

NE! bar ne neka zvanicna...

 

imas na louisovom sajtu kako se meri celenka pa vidi...

 

ali od ovog uveksa ne postoji bolja kupovina ... ni kod nas ni drugde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

:moto3: :moto3:

 

Чим се пролепша време долазим код тебе да ме водиш на комплет лепињу!!! 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

pa ti spakuj bebaca u avutic i dodji na viked na moja brda, a i na komplet lepinju :zvizduk: i porciju kacamaka :moto3: :moto3:

Zamirisa mi i momentu.Mato ne navodi nas na greh :ooo: :ooo: :ooo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

pa sta bi falilo, malko sneznih carolija malko krkanja :moto3: :moto3: , na Zlatiboru je upravo bila snezna mecava, nis se nije videlo na skijama :staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Au bre ljudi, ja znam da je sekta po prirodi stvari tajna organizacija, al vi bre odoste u totalnu ilegalu. Nigde nikog, ili možda komunicirate na nekom višem, high level top secret nivou ? 0stabre.gif

Malo se izmotavam, a pitanje je gde bi trebalo da stoji kazaljka za temperaturu kad motor dostigne radnu temperaturu ? pošto nema nikakve skale orjentacija može da bude po polžaju brojeva na časovniku ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Au bre ljudi, ja znam da je sekta po prirodi stvari tajna organizacija, al vi bre odoste u totalnu ilegalu. Nigde nikog, ili možda komunicirate na nekom višem, high level top secret nivou ? 0stabre.gif

Malo se izmotavam, a pitanje je gde bi trebalo da stoji kazaljka za temperaturu kad motor dostigne radnu temperaturu ? pošto nema nikakve skale orjentacija može da bude po polžaju brojeva na časovniku ?

 

heheh dobra fora :)

 

neki od nas imaju cuku umesto toplomera... neki toplomer umesto cuke...

 

postoji na onom linku gde je video materijal kako se sredjuje F650 na koji nacin se umesto cuke ugradjuje toplomer...

 

mada... koj ce ti to... kad prebaci temperaturu upali ti se lampa i onda cupas kosu :) mada to se nikad ne dogadja jer leti imas ventilator koji extra kuva jajca po gradu :)

 

ps. mi smo sekta snajki niko ne vozi po ladnom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: BMW R1200GS

Meni taman dodje do donjeg dela slova (Temp) i onda upali. Znaci oko pola bi trebalo da bude :)

 

Edit:

Nisma pazljivo procitao. Na ovom polozaju pali ventilator, a radna mu dodje valjda izmedju 1/4 i 1/2 recimo ( u tom polozaju je najcesce).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Meni taman dodje do donjeg dela slova (Temp) i onda upali. Znaci oko pola bi trebalo da bude :)

 

Edit:

Nisma pazljivo procitao. Na ovom polozaju pali ventilator, a radna mu dodje valjda izmedju 1/4 i 1/2 recimo ( u tom polozaju je najcesce).

 

E ovo je odgovor !

 

Ranko i vasqez vi ste se nešto zbunili. Nismo mi sekta snajki, nego MEDVEDA ! Izlazimo tek na proleće ! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja