Jump to content

Moto Zajednica

ИЖ Планета 4

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Ускоро ми се жена порађа, тако да ће ми требати пара за бебу, а и морам касније да средим грејање у кући. Тако да морам да пробам да продам моју ракету, ако може. Ако не, остаје код мене.

 

Дакле, у питању је ИЖ Планета 4, 1986. годиште. Мотор је у одличном стању, прошле године сам га купио и средио да личи на Енглеза. Има нов мењач, одличну струју, ново седиште, резервоар офарбан прошле године. Предњи фар и контакт брава су од Фалконца. Гуме су оригиналне, ни су баш сјајне, али мени нису сметале. У принципу, нема улагања. Прешао је мање од 12-13 ооо, не знам баш тачно пошто је километар сат био покварен, а ја сам ставио други. Води се на мене, регистрован је до краја јуна. Уз мотор дајем и доста резервних делова (ламеле, корпа квачила, стари мењач, алтернатор, реглер....)

 

Цена за све је 450 евра, ко је заинтересован нек се јави на ПП или на 064 392 88 48, па да се договоримо.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ja mislim da je 350ccm,davno sam imao Planetu 5,masina je bila ista kao na ovom,samo 1 izduv iz cilindra...Moj IZH je vise vozen sa cistim benzinom,nego sa mesavinom,cak sam jedno vreme pravio mesavinu sa preradjenim uljem mladost-ludost i nikad me nije izneverio i ostavio,cak i kad sam ga prodao taj decko ga je odvezao nazad 250km bez stajanja.Znaci rus kad napravi,napravio je ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Eh, Planeta 4. Kad  se  samo  setim sa kakom sam je čežnjom gledao u izlogu  kad sam (nekad davno) bio mlad. Kakva je  to makina bila nekad.  Svaka  čast kako si je očuvao majstore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Eh, Planeta 4. Kad  se  samo  setim sa kakom sam je čežnjom gledao u izlogu  kad sam (nekad davno) bio mlad. Kakva je  to makina bila nekad.  Svaka  čast kako si je očuvao majstore.

 

Није био много вожен раније, већ много запуштен. Мало труда и мотор као нов.  Шта да ти кажем пријатељу, носталгија је чудо, можда и пожелиш да испуниш дечачки сан под старе дане ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Нема нико озбиљно заинтересован :-\ А регистрација истекла. Онда цена мора да се спусти, и она је дакле сада мања од 450 евра.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja