Jump to content

Moto Zajednica

xaxaxa uspeo sam XDD

Recommended Posts

• Drug član, 1083 postova
  • Motocikl: zx6r

eto najzad mi je poslo za rukom!!! Upalio sam moju yamahu i provozao najzad posle dugooo vremena.....

Stavio sam onaj veci karburator delorto 28 mm i nije htela da se cuje,kurblaj,kurblaj jok nista.....

danas mi stigao manji karburator Apeche 21 mm i namontirao sam ga al opet nije htela da upali,i ja zavucem rukave  ;) i gledam sta sad....

a ono karb bio zaprljan,nema veze icistim ga ja i upalim motor....ali radio jedan i po minut i ugasi se,kurblaj,kurblaj i nece li nece....

mokra svecica i baca varnicu ali jok nista.....i ja gledam,ma da me ne jebe svecica mozda.....stavim drugu svecicu koju sam zamenio odavno jer je bila nesto losa.....

i upali motor ja iz prve....srecan do neba  ;D cak sam je provozao malo po blatu (nez kacige,ne ponosim se time jer uvek nosim kacigu).... 3 puta mi proklizao prednji tocak,cale me gleda sve se krsti i hoce da me ubije  :)

i eto,to vam je moja dugodovstina  8)

mozda ipak nije trebao majstor  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Skuteras, 3649 postova
  • Motocikl: T-Max 500

i ja zavucem rukave 

Gde si zavukao rukave???  ;D

Dobro je kad je na kraju sastavio, da te ne muci vise. Poigraj se malo sa vecim karbom pa nekad da vratis njega

• Ne silazi, 6285 postova
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Eto vis' da moze ponesto i sam da sredis. Kakvi majstori...

A 'oces sad po kioscima il' po gradjevini?  :)

• Drug član, 1083 postova
  • Motocikl: zx6r

xaxa to cemo jos da vidimo...hoce cale da me baci kod njega da razvlacim kablove  ;D

valjda ce biti neka zarada....  :)

posto sam zvao nekoliko majstora i kad sam sve sabrao izracunao sam da ce mi trebati po golema suma.... pa sam ja pokusao poslednji put da ga ,,popravim" i u speo sam.....dilema je bila oko onog karburatora,on je preevise veliki za ovaj moj motor,iako su neki ,,majstori" ovde kod mene u kraju pricali da ce da sljaka...

nebitno ovaj veci karb cu sad da prodam jer mi ne treba,a i da povratim ovu kintu od ovog sadasnjeg karba...!

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

• Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja