Jump to content

Moto Zajednica

PUT OKO SVETA

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pre neki dan vozim  se po gradu onako bez cilja pusto popodne i taman sednem da popoijem pice kad zvoni mobilini alo ko je kad ono Edi jedan od trojice sto putuju oko sveta,vido moj mobilni i posto je u Nisu poslovno neko vreme pozovome da se vidimo .Vrlo me je obradovao posto sam imao prilike da iz prve ruke cujem detalje putovanja.Proveli smo prijatno popodne u razgovoru popoili po neko pice i dogovorili da se vidim sutra i napravimo neku voznjiu po okolini sto smo i uradili ,upoznao sam Edija sa nekim ljudima koji su imali iskustva o putovanju kroz Rusiju koji su mu opet dali neke kontakte u Moskvi i posto je ovde sledece nedelje dogovorili smo se da napravimo jos neke voznjice po malo sirooj okolini . Ovo je najlepsa strana foruma jer verovatno se ja i Edi u zivotu ne bi sreli i sprijateljili da nije motora i foruma .Mislim da je ova tema malo nepravdano zapostavljena s obzirom na grandioznost poduhvata .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

Svaka cast! Zelim vam sve najbolje! Ae pa da budemo svi ponosni na vas! Bicu u pratnji do granice sigurno.Iako sam pocetnik ja imam zelju od malena da obidjem svet na motoru tako da ce nam svima zainteresovanima za takve poduhvate u buducnosti vase iskustvo verovatno biti neprocenjivo. Samo napred! 

 

  Hvala na podrsci.Zaista cenim tvoj gest a iskustva ce mo preneti svima koga to bude zanimalo,a imace o cemu da se prica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pozdrav za Pit-a.Cuo sam da u pekari Trg prave najbolji burek.?

To mora da se proba da bi se utvrdilo inace ima istine u tome.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: beograd

jos jednom hvala svima

puno pozdrava za PIT-a i kao sto rece da nije foruma nikada se ne bi upoznali

blizi se i datum polaska na put pa bi  zamolio sve da

dodju 23.06. u 10:00  ispred skupstine na nas ispracaj odakle planiramo da vozimo do indjije/moto skup/ ,novog sada ,subotice....

pozdrav i vidimo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja