Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Agility 125

Recommended Posts

  • Smooth operator, 136 postova
  • Motocikl: nexus 300

Koja je cena modela od 50 i 125ccm ?

 

 

50ccm je na sajtu uvoznika (Milano) snizen na 1450e, a navodna cena za 125ccm je 181,990.00 din. Navodna kazem zato sto ga verovatno nema i zato sto je kurs ko zna koji trenutno u odnosu na avgust kad su poslednji put azurirali cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Smooth operator, 136 postova
  • Motocikl: nexus 300

Izvini, a jel mozes da slikas instrumental tablu? Zanima me kako izgleda, gledao sam na guglu ali nije to to :D

Ako ti nije tesko, kad budes imao vremena...

 

Ja sam se umesao coveku u temu, a skuteri nam nisu bas isti. Ako ti treba za Agility city, moze sutra kad dodjem do motora, a ako treba za Agility, morace g.Merkuu. :)

 

Evo za Agility city (125ccm) sa neta:

f2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Bg - Lo
  • Motocikl: Kymco Agility 125

Nemam cime da slikam, odnosno mogu mobilnim ali ga ne povezujem na komp zbog virusa.. Tabla je identicna kao na 50ici samo sto je izgrafirana do 140 i sto sa leve strane umesto Kymcovog znaka ima digitalni sat sa dva dugmeta za stelovanje. Inace mana tog sata je sto ima neko jadno osvetljenje pa u mraku ne moze da se vidi nista. Moram da cekam banderu sa svetlom pa onda da nabijem glavu da bih video koliko je sati :moto3:

 

@robbief, mesaj se slobodno, bas me zanima koliko je napredovao novi model ;)

 

I jos nesto sto se tice masine.. Ja samo okvirno gledam koliko konja ima, bitnije je kako povlaci u praksi jer i 125 mozes da vozis do maximuma. Ja to ne stedim :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Bg - Lo
  • Motocikl: Kymco Agility 125

Zezala me nesto bravica sto otvara sediste.. Bila je zaglavila i nisam mogao da otkljucam sediste. Evo sta sve treba skinuti da bi se doslo do mehanizma koji zakljucava sediste..

 

Ja sam u crnoj majici :D

 

57968_113363525388014_100001431024047_97240_1153746_n.jpg

 

46835_113454658712234_100001431024047_97749_1286529_n.jpg

 

59261_113454762045557_100001431024047_97750_6305276_n.jpg

 

59261_113454768712223_100001431024047_97752_1920424_n.jpg

 

Prljavooo :P

 

47154_113455232045510_100001431024047_97756_1005154_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Bg - Lo
  • Motocikl: Kymco Agility 125

Ma bilo ih je jos pa sam ih poslao po pivo. Srbi ko Srbi: "Ja sam odvrnuo onaj sraf sto niko nije mogao, valjda sam i ja zasluzio pivo" :D

 

Inace ti trenuci majstorisanja sa drustvom su mi najdrazi, pogotovo kad uspemo da otklonimo kvar ili bar namestimo onako kako smo zeleli 8)

 

Ova slika mi je najdraza.. Ovde ortak u narandzastom zavlaci ruku do mehanizma za otvaranje sedista a faca govori: "Aaaaa j***u ti mamu!!" :lol:

 

47154_113455238712176_100001431024047_97758_6062448_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • skuter-servis, 406 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: dr mr

off :moto3:

Ne znas ti sta je muka, ja sam gurao motor sa probusenom gumom 15km i jos odem kod vulkanizera i taman pomislim da je sve sredjeno a on mi kaze da skinem auspuh i tocak da bi "gospodin majstor" zakrpio gumu. >:( Nisam se hteo prepirati, ali mi doslo da mu kazem da mi samo pozajmi alat posto i ja imam vulkanizersku radionicu pa da reku vec sve sam odradim... :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Bg - Lo
  • Motocikl: Kymco Agility 125

Zanimljivo pitanje, odavno nisam tocio pun a da budem iskren nikada nisam merio koliko mogu da predjem kad sipam gorivo. Okvirno se krece potrosnja od 3 do 3.5 litre a pun rezervoar je 5.5 litara. Mali je dosta rezorvoar i to je mana, mada kad se vozikam i ne sipam vise od 4 litre, dok kad idem na put onda obavezno i neku flasu od 2 litre ispod sedista. Putovao sam par puta iz Bg-a za Loznicu i nazad, autoputem, krenem sa punim rezervoarom i kad stignem ostane mi jos 1.5 do 2 corbe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Smooth operator, 136 postova
  • Motocikl: nexus 300

Merkuu, koliko predjes km sa punim rezervoarom?

I koliki je rezervoar?

 

Logicno pitanje...

kod mene na Agility city je rezervoar 6l, dok bi na originalu trebao da bude valjda 5l.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Bg - Lo
  • Motocikl: Kymco Agility 125

Aha.. Pa pise svuda da je 5 litara ali kad sipam pun stane tacno 5.5l.. Pisalo je na sajtu 5.5 ja mislim dok se jos uvek proizvodio..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Smooth operator, 136 postova
  • Motocikl: nexus 300

Aha.. Pa pise svuda da je 5 litara ali kad sipam pun stane tacno 5.5l.. Pisalo je na sajtu 5.5 ja mislim dok se jos uvek proizvodio..

 

Kod mene je navodno 6, ali pravo da ti kazem, nikad nisam uspeo da sipam vise od 5 i to sa navodno praznim rezervoarom, odnosno kazaljkom pokazivaca goriva na minimumu. Bilo bi lepo da ima jos litra unutra, ali nisam hteo da previse rizikujem i proveravam.

 

Sto se tice potrosnje, primetio sam da se solidno razlikuje u zavisnosti gde sam sipao gorivo, ali evo poslednje je bilo na NIS-u, obican bezolovni, i sa 5l je presao 141km (bez ikakve stedljive voznje), sto znaci da je potrosnja 3,47l na 100km. Sad sam bas sipao onaj "evropski" skuplji BMB cisto da vidim sta ce se desiti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Bg - Lo
  • Motocikl: Kymco Agility 125

Ja tocim samo gorivo iz Bosne :) mnogo efikasnije i oseti se neznatno da je motor ostriji na gasu. Ipak on nema toliki stepen kompresije da bi se bas osetili ti dodatni oktani u ubrzanju. A kazaljka je tu stavljena samo okvirno. Dok je radla kod mene je pokazivala da je prazan a u njemu ima jos dve litre. Nista bez muckanja, pa procena na uvce :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NC750X 2022

Pozdrav svima!Prosle godine sam kupio polovni Agility city 125,i do sada sam veoma zadovoljan ovim skuterom.Posto mi se blizi vreme za moj prvi servis,a ujedno skuter izlazi iz garancije,interesuje me neka preporuka gde bih mogao to da odradim a da nije ovlasceni servis(Technodrom ili KDM),jer sam cuo da i nije neka usluga a i dosta su skupi.Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NC750X 2022

do 15.000 nema šta da radiš-osim ulja u motoru....imaš tablicu održavanja u priručniku.

 

Skuter je presao 10000 km,i do sada sto sam video u servisnoj da je radjeno je pored zamene ulja,spominje se ciscenje prenosa,kao neki pregled agregata,onda na 6000 su menjane rolnice,pa svecica,plocice..Mada sto kazes,knjizicu sa uputstvom za odrzavanje u ruke pa polako..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova

Filter vazduha i benzina, kais, rolnice, kocione plocice, svecica, ulje u radilici, ulje u diferencijalu, ulje u kocionom sistemu.. To je otprilike nesto sto treba proveravati povremeno (i menjati).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja