Jump to content

Moto Zajednica

Replika

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: BG

Cuo sam za ove kritike pa dodjoh da vidim o cemu se radi, samo mislio sam da je nesto ozbiljnije (barem su mi tako rekli) ipak je najbolje cuti obe strane.

 

Sto se tice IgoraXT proverio sam taj CBR je bio na zameni semeringa 2005.god. stapovi viljuske u dosta losem stanju, prilicno izrisovani to je receno vlasniku i cudi me da su semerinzi i ovoliko izdrzali, a zao mi je sto je Pablo toliko ogorcen sto nisam odmah prepoznao motor, ipak je u medjuvremenu proslo jos puno slicnih CBR-ova 93.

 

Sto se tice Copeta ili Pece (jel ti Cope umetnicko ime) ja ne znam zasto si ti ljut na mene i ekipu koja se skuplja kod mene zao mi je sto nisi prihvacen ali ipak je ono moto servis i moto klub a ne Gej klub kao sto si ti mislio, to sto tebi treba moras negde drugo da potrazis.Radimo motore ljudima koji ih vole, i motori im ne sluze za lecenje kompleksa. Ne znam samo odakle ti pravo da lazes i lupetas o Lukicevom (Rivojevom) dominatoru kada ja njemu nisam hteo da radim taj motor kulturno sam ga odbio jer (ponavljam - NIJE GEJ KLUB) on je isao kod Stankare a sem toga kupio je taj motor od Tese i Tesa zna celu pricu pa cu mu reci da potvrdi na ovom sajtu. Sto se tice tih tegova volana ne znam kada je bilo nije ni bitno a ako sam mu uzeo 20 evra i nije neki uspeh s'obzirom da se oni prodaju po 20 evra komad a i skuplje u zavisnosti od motora. A i to su zanimljivi likovi prvo daju pare pa onda kukaju, sto nije vratio ako mu je skupo.

Sto se ismevanja tice pa naravno da cu da te ismevam NIJE GEJ KJUB

i netreba da ulazis tamo vise !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovo ti je bila reklama do jaja!

Post ce da ostane, da ljudi znaju pa da kada god imaju problem sa motorom a zele perfektnu uslugu i servis, svrate do tebe!

 

A da, a ti si banovan!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Mene raduje sto je forum presao kriticnu granicu, te sad utice na nasu moto scenu, sto i jeste bila prvobitna ideja. Duboko sam uveren da ce ovo biti pozitivno za sve, prvo za nas obicne motoriste, a onda i za sve ostale segmente (servisere, prodavnice) jer ce sve biti izlozeno kritici i tako ce kvalitet izaci na videlo.

 

Elem, sto se mog konkretnog iskustva sa Shubom tice, bilo je direktno podstaknuto Igorovim pitanjem 'Kakvi su semerinzi, jesi li imao reklamacije?', na sta je stigao odgovor 'Jos mi se niko nije zalio'.

 

Necu sad da tvrdim da mi je nesto receno ili nije, ali sam siguran da ako sam cuo misljenje majstora da su stapovi u tako katastrofa stanju da novi semerinzi nece izdrzati ni godinu dana (kao sto cujem sad od majstora da se cudi da su i ovoliko izdrzali), da ne bih zeleo da mi se promene semerinzi, vec bih zeleo da se to sredi na bilo koji nacin. Necu da tvrdim, ali mi se cini da mi je Shuba zaista rekao da su stapovi spremni za poliranje, ali tek posto sam dosao da pokupim motor sa ugradnjenim semerinzima, tj. kad je posao vec bih obavljen. Kako god. Moje sam misljenje o tome rekao.

 

Sto se tice uvredljivih Copetovih postova, mislim da nisu uvredljvi i da sigurno ne zasluzuju takvu repliku. Zato se potpuno slazem sto se zabrane forumu tice. Za 7 dana ce Shuba ponovo moci da dodje na forum i da se prikljuci diskusijama, a do tad neka shvati da ovde postoje odredjena pravila kojih se svi pridrzavamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja