Jump to content

Moto Zajednica

Kupih motor konacno,ali potrebna pomoc

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

Ljudi da vam se pohvalim kupih konacno motor Suzuki GSXR 600 SRAD 98 god motor je O.K. Ali sada imam pitanje za sve koji nesto znaju o carini i porezu.Znaci konkretno me zanima ako neko zna da li je puno oko 650 EUR carine i poreza za njega koliko mi traze pojedini ljudi koji se time bave.Motor je jos uvek nije odjavljen ima 33 000 km na satu 80 kw.Znaci zanima me konkretna cifra za koju bi se on mogao ocariniti i platiti porez,ukoliko ima neko ko barata ovim informacijama ja bi mu bio puno zahvalan na pomoci.Znam da je o ovim stvarima bilo reci ko zna koliko puta ali...Unapred hvala svima i pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

nemoze se zavrsiti sa tako malo para treba napraviti ulaz odjaviti ga itd dobro proveri sta je taj ko ti je racunao Mislio da nebude zabune ? sretno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 92 postova
  • Lokacija: Novi Beograd (fontana)

ja sam za moj pre metar dana dao 400eura,pritom da sam castio speditera i carinika da ne menjaju prvobitnu vrednost napisanu u fakturi.ako neko moze da ti zavrsi za te pare(mada sumnjam),davaj pare. mada kao sto rece kolega prvo se raspitaj jos jednom.pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja