Jump to content

Moto Zajednica

Kaciga za klinca potrebna;)

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2419 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ako ti treba nova imaš ovako nešto:

 

Duchinni Scull Kids D851 helmet S, M ili L.

 

Duchinni%20Kids%20Skull.jpgDuchinni%20Kids%20Skull%201.jpg

 

7.920,00 Din

 

Javi se na PP ili mailom ako ti odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja sam izbrisao prvobitni post , ali evo dopunicu, i hvala ti puno na odgovoru;)

 

Roditelji decka su u ne zavidnoj finansijskoj situaciji i moped koji je kupljen ce da se tek sredjuje jer je otac limar a pomalo radi i mehaniku, ja ih poznajem preko nekog prethodnog posla i divni su ljudi pa sam hteo da im ucinim, Dakle kaciga koja je nekom nepotrebna, ili neka bas jeftina, do 20, 30 eura pa da im ja eventualno kupim... Ja sam kao da me bosanac pravio pa nema svrhe da mu moje poklanjam.

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pa iskreno, ja i idem na to da mladom buducem kolegi nesto nadjemo u tom duhu;) Nazalost malih nemam, ali nacicemo vec nesto;;) Thanx Spiridone;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2419 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Opet se ovaj Mrakone reklamira i nudi svoju robu...lepo je to, bas bi mogao iz humanitarnih razloga da ovom decaku pokloni kacigu ili da je proda po nabavnoj ceni.

 

Odlična ideja majstore! Evo plati pola cene i pokloni momku!

Javi mi se na PP da se dogovrimo oko isporuke!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Markone i to je fer gest. ;)

 

Kako god bilo, ljudi su bas bez para, pa cemo vec nesto smisliti, nek ovo ostane otvorena tema posto josh uvek neku adekvatnu kacigicu nisam nasao;)

 

Hvala svima na konstruktivnim postovima ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pa naravno da nisi, hvala svima. Moze ovo da bude i poklon ali nema potrebe da se organizuje humanitarna akcija, vec ce se pojaviti neka kacigica za male novce za klinca ;) Ne bih samo uzimao nesto staro zbog stiropora koji propada vremenom. Rekao sam i za Markoneovu, pa ce mi javiti danas ali mislim da im je 8.000 mnogo..tj znam;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2419 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Markone i to je fer gest. ;)

 

Kako god bilo, ljudi su bas bez para, pa cemo vec nesto smisliti, nek ovo ostane otvorena tema posto josh uvek neku adekvatnu kacigicu nisam nasao;)

 

Hvala svima na konstruktivnim postovima ;)

 

Jeste lep gest.Ja bih rado, ali kao student nisam bas pri novcu, a sta je jedna kaciga po nabavnoj ceni za veliku firmu kakav je pegaz moto

 

 

 

Tako sam i mislio. Lako je trošiti tuđe pare i prozivati druge. Kada završiš studije, i kada malo zagaziš u život, sam ćeš se postideti svog posta. Do tada, budi mi pozdravljen.

 

Endurac imaš PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Markone i to je fer gest. ;)

 

Kako god bilo, ljudi su bas bez para, pa cemo vec nesto smisliti, nek ovo ostane otvorena tema posto josh uvek neku adekvatnu kacigicu nisam nasao;)

 

Hvala svima na konstruktivnim postovima ;)

 

Jeste lep gest.Ja bih rado, ali kao student nisam bas pri novcu, a sta je jedna kaciga po nabavnoj ceni za veliku firmu kakav je pegaz moto

 

 

 

Tako sam i mislio. Lako je trošiti tuđe pare i prozivati druge. Kada završiš studije, i kada malo zagaziš u život, sam ćeš se postideti svog posta. Do tada, budi mi pozdravljen.

 

Endurac imaš PP.

 

Ne znam sta si mislio ? Sramota je ukrasti, biti lopov, prevariti...nije sramota biti student i nemati para. Ja se izvinjavam sto sam mislio da je pegaz velika kompanije i da za nju jedna decija kaciga ne predstavlja problem. Bio sam na sajmu i ucinilo mi se da je ozbiljna firma sa gomilom opreme, dosta se reklamirate na forumu. Nisam nista kupio, iz gornjih razloga ali je celavi momak koji tu radi bio jako ljubazan i fin.

 

I ti meni budi pozdravljen,

u srbiji velika kompanija ti je delta . delta ono, delta ovo ,delta grad . sve ostalo ces razumeti kad zapocnes sopstveni biznis . pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ajde drugari da se vratimo na temu, nadam se da nemate nista protiv, razumem i markonea ali razumem i spiru, svako iz svog ugla;) Nije nista sramota i tesko se zaradjuju pare.

 

Znaci da nastavimo ako moze, samo ko ima kacigu u ponudi , hvala josh jednom;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja