Jump to content

Moto Zajednica

R1 turbo

Recommended Posts

Guest Stronser

neznam sta da vam kazem sem da sam sinoc probao Yamahu R1 turbo 2001 svasta sam vozio dosada ali ovo JE NEVEROVATAN DOZIVLJAJ cak bih rekao da je Nemoguce preneti snagu na asfalt. Do 5000rpm onako a preko i u 4 brzini se dize iz Zajebancije !!! Sto bi ja dosinoc rekao ,POPRAVLJA` zadnjak kao Suzuki Bogami od sinoc ?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Sisak

Ajd daj malo slika,ako može sa podignutim rezervarom da vidimo kako je èovjek to složio.

Bilo bi dobro i malo podataka !

Od kuda je èovjek ?????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Ej vas dvojica, hoæemo i mi na nešto èujemo o ovom motoru, a vi ko strine, i ja sam i ja sam ko da ste sami a mi gorimo od nestrpljenja.

Ko je radio motor, ko je sreæni otac a ko mama itd.

! Hoæemo fotke, hoæemo fotke i fotke!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Pecinci

Za slike smo zakasnili, motor je jutros prodat.... gde je otišao saznaæu veèeras, inaèe motor je takav stigao nije ovde radjen.Oseæaj vožnje je neverovatan, zvuk auspuha se skoro i ne èuje (verovatno zbog turbine) i nemate onaj utisak kao na obiènim motorima da što se više "dere" ide brže. Ubrzanja su nenormalna, ja ga nisam vozio preko 8000 obrtaja i to u šestoj inaèe stalno ide na toèak.Zadnji deo motora mono-viljuška, toèak, auspusi u repu su pretpostavljam od nekog Dukatija, kvaèilo je mnogo tvrdje nego na obiènoj R1, verovatno je korpa ojaèana da ne proklizava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Sisak
Za slike smo zakasnili' date=' motor je jutros prodat.... gde je otišao saznaæu veèeras, inaèe motor je takav stigao nije ovde radjen.Oseæaj vožnje je neverovatan, zvuk auspuha se skoro i ne èuje (verovatno zbog turbine) i nemate onaj utisak kao na obiènim motorima da što se više "dere" ide brže. Ubrzanja su nenormalna, ja ga nisam vozio preko 8000 obrtaja i to u šestoj inaèe stalno ide na toèak.Zadnji deo motora mono-viljuška, toèak, auspusi u repu su pretpostavljam od nekog Dukatija, kvaèilo je mnogo tvrdje nego na obiènoj R1, verovatno je korpa ojaèana da ne proklizava.[/quote']

Da,sjeæam se svog turbaka koji je bio bez oklopa,osjeæaj je nevjerovatan na ubrzanjima od 200 - 280.Kad jednom to napraviš i probaš, teško je živjet bez toga.

:cry: :cry: :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Ja se bas ne razumem u te stvari ali sam slucajno na www.motori.hr nasao jednui slicicu R1 i koliko sam shvatio ima NOS i sva je nesto nabudzena :D . Pa evo da je okacim, kad vec nema slikica pomenuite.

 

Lu8Pq_1945sb0.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Ja se bas ne razumem u te stvari ali sam slucajno na www.motori.hr nasao jednui slicicu R1 i koliko sam shvatio ima NOS i sva je nesto nabudzena :D . Pa evo da je okacim' date=' kad vec nema slikica pomenuite.

 

jPR3c_1945sb0.th.jpg

Nije los stvar ni nitro. I ja imam, ali to nije turbo. Ja imam baca za 1 kg nitro. Kad ima unutra dizne za 60 ks, 3 puta mogu da koristim na 402m. Kad bio je za 100 ks dizne 2 puta sam mogao da koristim na 402m. A posle na licu mesta ne mozes da punis bocu.

 

VggxA_samsung0006le4.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja