Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Super Tenere XTZ 750

Recommended Posts

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 2079 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

....

Promenio član Arso

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 2079 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
On 20. 6. 2026. at 0:19, Novola je napisao:

Ovde na ovom motoru svasta nesto radjeno. Grane auspuha, viljuske, led farovi (nisu legalni kod nas al ok), kociona creva, arrow izduv... Lepa masinica.

Izduvne grane su takođe Arow, a ne vidim da viljuška nije originalna osim što nema zaštitne gume (harmonike). A što se kočionih creva tiče, pa valjda smo do sada svi prešli na pancirna teflonska.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 353 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: GSX1300RR M4, XTZ 750

Drugari, prodajem Teneru. Nisam je još oglašavao nigde. Ako je neko zainteresovan pišite u pp. U odličnom je radnom stanju, estetskom onako, ali je kompletna. 1990. godište, 64k na satu.

 

 

IMG-283ec95ac3fb0029b8210805e06908b0-V.jpg

20260502_114319.jpg

20260306_131131.jpg

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Niš
On 6/19/2026 at 5:19 PM, Novola said:

Ovde na ovom motoru svasta nesto radjeno. Grane auspuha, viljuske, led farovi (nisu legalni kod nas al ok), kociona creva, arrow izduv... Lepa masinica.

 

On 6/22/2026 at 2:35 AM, Arso said:

Izduvne grane su takođe Arow, a ne vidim da viljuška nije originalna osim što nema zaštitne gume (harmonike). A što se kočionih creva tiče, pa valjda smo do sada svi prešli na pancirna teflonska.

E sad imamo muku tu... Tehnicki nema trika da se prodje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6-S
Pre 2 sati, taske013 je napisao:

 

E sad imamo muku tu... Tehnicki nema trika da se prodje :D

Muka je samo da se nađe tehnički gde može da se prođe , Srbija je ovo i dalje ... Drugar prošao sa dva kineska akrapa ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 2079 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

E pa mili moji hajde da do nedelje uveče,konačno vidimo koliko nam soba treba, kako bih u ponedeljak Ljilji iz Planinarskog društva poslao mejl. Za sada je stanje ovakvo, ako ima nekih izmena javite do nedelje uveče.

Rajac 2026. – sobe

1.    Novola +1

2.    Deki

3.    Nebica

4.    Velja +1

5.    Arso +1

6.    Markos

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja