Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Super Tenere XTZ 750

Recommended Posts

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

odlicno izgleda, nek je sa srecom i puuuuuuno sigurnih km :takoje: kolko vas sada ima u Zajecaru sa STima? ocekujemo vas ove godine na AT vs ST *Kepoje#ina 2011 :jee: :jee: :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: BG-Zemun

Samo da upisem da je u Zajecar dovezena jos jedna Supet Tenera (moja) 1moto3.gif i da nas ovde po Doesenovim informacijama ima vise nego igde 0takoje.gif

 

 

jel to ona sto je bila na oglasima iz Velike Plane?? Ja je gledam jaaako dugo i ceznjivo..Nazalost nisam pri parama da sad mogu da menjam motor, ali svakako zelim da se kao novi vlasnik lepo i sigurno navozas!

 

Nego reci mi majke ti(mozes i na pp) za koliko si je uzeo na kraju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Nek je sa srecom ja je vidoh sinoc jes po mraku ali ubavo nema sta a i tablicemu mu lepe1nanana.gif kao da su rucne izrade. I da cuvas taj motor kao ovaj prethodni mozda sledece godine ponovo kupim od tebe i da ne dajes nikome retrovizore a i kofer. E da koliko to ima ST u Zajecaru ajd nek neko izbroji pa podeli sa brojem stanovnika bogami.... Daj da nagovorimo i i gradonacelnika da kupi ST mozda nam otvori neki kafic za nas u gradu1jee1.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ma bice nas pun q.

 

Drzacemo se spiska.. ko se ne prijavi.. taj spava u satoru ili kako se ko snadje.. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Plasim se da ako otvorimo novu temu spisak ce se mnogo povecati..

 

sto i nemoz lose da bude.. parkiracemo tenere u jednom redu :lol:

 

1. Zextreme + Dee

2. Popsy

3. Vlajko

4. SHUM@rz

5. hammer

6. bopk

7. aćimo

8. mazak

9. doesen1

10. beztenerash ( Gvozden)

11. nica

12. o'sonesi + 1

13. Chomsky

14. Nadalinica....

15. Sinke

16. Jimmy :D

17. jager :D

18. Zeljkamp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Pa ok je broj samo nas ima i onih koji zbog posla nemogu da prenoce ali ja bar mislim da to nije ni bitno, vazno je da smo tu i da se druzimo 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Bice to ok.. samo bih zamolio ljude da se ne prijavljuju ako ne mogu doci i slicno..

 

Aca je prihvatio angazovanje oko toga.. pa je sigurno bitan tacan broj gladnih usta i kreveta..

 

+- neka glava.. ali zbog organizacije svega treba da ispostujemo coveka :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ma u pravu si, kazi mi samo da li se ulece sa nekom kintom oko klope,pica a koga zanima i krevet odnosno kako je to zamisljeno a sve ovo radi otklanjanja nesporazuma na lice mesta i kada je poslednji dan za prijavljivanje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Aca ce to bolje.. ali sigurno da se placa..

ni kod babe nema dzabe :jee:

 

spremi koju crvenu za dogadjaj i opusteno :oda2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Daklem, Tenera je iz Velike Plane, placena 1900eu i ima nesto sitno od ulaganja, zadnja guma na prvom mestu, solidno izgrebana sa leve strane al jbg. Za domacina samo reci hvale 1care.gif Komarac iz VP od starijih ga neko sigurno zna, sve je bilo kako mi je rekao preko fona i mogu samo da kazem da mi je drago da ima jos takvih ljudi. takodje da se zahvalim Big Muziju cijim smo Transalpom otisli da pogledamo i kupimo ST. Da spomenem i epsku borbu sa nasom birokratijom od 4h! 0ljut2.gif Dakle strasno ljudi moji, zamalo da se vratim kuci bez zavrsenih papira, sreca pa su domacini izboksovali nesto 1jee1.gif Na slici stari vlasnik i novi vlasnik post-5647-0-96074000-1302017118_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ma u pravu si, kazi mi samo da li se ulece sa nekom kintom oko klope,pica a koga zanima i krevet odnosno kako je to zamisljeno a sve ovo radi otklanjanja nesporazuma na lice mesta i kada je poslednji dan za prijavljivanje?

Sto se tice mesta za spavanje, tu nemate brige, dom ima 60 kreveta. Jedino ne znam da li imaju posteljinu za svih 60 kreveta, pa sam zato trazio da se napravi spisak, cisto da kazem u domu koliko ljudi otprilike dolazi, ne mora da bude bas tacan broj i kreveti su najmanji problem.

Klopa je malo veci problem jer oni u principu ne spremaju hranu, mada imaju veliku kuhinju i kompletan pribor za rucavanje za puno ljudi. Trenutno radim na tome da vidim kako moze da se izorganizuje klopa u domu. U krajnjem slucaju blizu doma na 3 km je hotel Koliba >>KLIK<< koji ima restoran sa relativno pristupacnim cenama, a u domu nam je kuhinja na raspolaganju, tako da niko nece ostati gladan.

Ovih dana treba da se vidim sa direktorom planinarskog doma sa kojim cu se sve dogovoriti, tako da cete vrlo brzo imati kompletnu informaciju. Ono sto je sigurno je da u nasem terminu nema planinara u domu, tako da je ceo dom samo nas :)

 

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Al si mi lep Hammeru na slikama, de der ti da se spremas da te mi ozenimo1nanana.gif mani se vise ovih motora, potrosi grdne pare na te skalamerije. Nego da ti sutra ohladis nesto nije zbog drugog nego zbog retrovizora.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Al si mi lep Hammeru na slikama, de der ti da se spremas da te mi ozenimo1nanana.gif mani se vise ovih motora, potrosi grdne pare na te skalamerije. Nego da ti sutra ohladis nesto nije zbog drugog nego zbog retrovizora.

 

Hahaha, suvise sam ja mlad 1zvizduk.gif za tako nesto. Mada ako imas neku dobru ponudu iz komsiluka 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ovo neka navalica za retrovizore, nema bre to je moje1nanana.gif. E a za komsiku pa imacu te u planu oces samo mora dami kazes kakvu zelis da ti navatam nesto1hej.gif. Jer se vozio danas Hammeru, vreme kod nas kao u Londonu, kisa,vetar samo jos hvali magla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ja cu molim vas sniclu, retrovizor i dva lezaja.. :lol:

 

Ne pijem dok Paja vozi.. hvala :haha1:

 

 

..Aco.. 20-30 ljudi zasad..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

u Zajecaru ima 8 Tenera i to Super Tenera :):) sasvim solidno za nas.... Zajecarce... nadam se da ce bar 3 da krenu na Grzu.....ja ne nocim na Grzi, obecao sam komsiki da cu da se druzim sa njom u subotu navece... :takoje: naravno ako se vratim prosvetljen od strane sveca Sisoja-SV.Sisoje..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

u Zajecaru ima 8 Tenera i to Super Tenera :):) sasvim solidno za nas.... Zajecarce... nadam se da ce bar 3 da krenu na Grzu.....ja ne nocim na Grzi, obecao sam komsiki da cu da se druzim sa njom u subotu navece... :takoje: naravno ako se vratim prosvetljen od strane sveca Sisoja-SV.Sisoje..

 

A jeli propalice jedna, a ja kad pitam za neku komsiku ti se odma' raskukas kako je oskudica, pa nema se, kuku lele. A sad!?! 0ljut2.gif Sva sreca pa je Deki voljan da deli komsiluk 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja