Jump to content

Moto Zajednica

Nitro kaciga N 1710 VF ,velicina XL

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

Sinoc stigla kaciga,na moju zalost,ne odgovarajuceg broja. Kacigu sam narucio jer je bila na snizenju i nisam nesto verovao u tu Nitro marku. Medjutim,kada sam je uzeo u ruke i pogledao izbliza moram reci da sam promenio misljenje. Kaciga je zaista kvalitetna,zavrsna obrada dobra,prelepo izgleda ,skoljka od fiberglasa,vadi se unutrasnjost,ima srafove za pin-lock,vizir ima zastitu protiv grebanja,itd. 

Tako da bih ja voleo da posedujem istu takvu samo broj manju  (ako neko ima problem kao ja ali u obrnutom pravcu ::)  ) , moze menjaza i za SHARK RSI uz moju doplatu.

Velicina kacige je XL  a  treba mi L !!

  Cena je 120e

  tel. 063/318-284  Doda

post-1658-12879066452737_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Pokloni je meni! ;)Imam ja L ali ti nedam,rekao si da je to losa marka!!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pokloni je meni! ;)Imam ja L ali ti nedam,rekao si da je to losa marka!!! :D

 

Ne,nego sam rekao da je tvoja kaciga lepa, ali da je prava steta sto je od polikarbonata i sto je teska 1700g ;)!! Ja sam uzeo ono sto sam hteo ,ali zajeb je u velicini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Ja sam narucio preko luisa istu, samo velicinu L i zuto (zlatna) bela. Svi je hvale na testovima. Meni stize za nedelju dana, ako mi bude mala mozemo da se zamenimo, jer sam ja hteo crvenu, ali nestalo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Pokloni je meni! ;)Imam ja L ali ti nedam,rekao si da je to losa marka!!! :D

 

Ne,nego sam rekao da je tvoja kaciga lepa, ali da je prava steta sto je od polikarbonata i sto je teska 1700g ;)!! Ja sam uzeo ono sto sam hteo ,ali zajeb je u velicini.

Ne, ima 2700g!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja sam narucio preko luisa istu, samo velicinu L i zuto (zlatna) bela. Svi je hvale na testovima. Meni stize za nedelju dana, ako mi bude mala mozemo da se zamenimo, jer sam ja hteo crvenu, ali nestalo...

Znam, druze hvala na ponudi, ali ne odgovara mi zlatno bela ni u jednoj kombinaciji  :( , na zalost!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pokloni je meni! ;)Imam ja L ali ti nedam,rekao si da je to losa marka!!! :D

 

Ne,nego sam rekao da je tvoja kaciga lepa, ali da je prava steta sto je od polikarbonata i sto je teska 1700g ;)!! Ja sam uzeo ono sto sam hteo ,ali zajeb je u velicini.

Ne, ima 2700g!

 

 

Opet si poceo da stavljas tegove u kacigu....     Dobices samo na kilazi a ne na tezini   ;) ......  !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja