Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem zadnji blatobran za srada

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Inđija
  • Motocikl: GSXR 1000

Imam od gsxr750/1000 k1 blatobran aluminijumski nosac i plasticni rep bez stopa i sedista.

 

koliko trazis za komplet??? moze na pp

sorry za upad!!!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Inđija
  • Motocikl: GSXR 1000

Ja bih uzeo taj blatobran ako je ovo sto sam ti pokazao, a mozda i ostalo, aj okaci neku sliku....

Rači ti prodajes motor i ovde ti nije mesto :)

 

:-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

Da ne dodje do zabune naslov je kupujem zadnji blatobran od srada a na zadnjoj slici je strelicama pokazan takozvani podrep koji uzgred nije serijski suzukijev deo.Znaci sto se tice onog obelezenog na slici tu su Luis Polo Ugt...Elem, ko hoce da na srada stavi serijski zadnji deo ,sto znaci aluminijum, plastike, blatobran, moze to da vidi na internetu na Bike pis,plastika je plavo sivo crna od gsxr-a k1.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

Da ne dodje do zabune, coveku treba ovaj deo!

Da tako je razumes me u potpunosti Havarisan i ti imas ono sto mi treba...ionako ces prodati motor pa ti ne znaci daj blatobran nista a meni puno....P.S Ne znam da li Brka moze da uradi ne bih da te cimam

Da ne dodje do zabune naslov je kupujem zadnji blatobran od srada a na zadnjoj slici je strelicama pokazan takozvani podrep koji uzgred nije serijski suzukijev deo.Znaci sto se tice onog obelezenog na slici tu su Luis Polo Ugt...Elem, ko hoce da na srada stavi serijski zadnji deo ,sto znaci aluminijum, plastike, blatobran, moze to da vidi na internetu na Bike pis,plastika je plavo sivo crna od gsxr-a k1.

[/quote Mislim da me ne kapiras Havarisan je u pravu mada sam u razmisljanju da stavim ceo rep od K1 video sam da lepo izgleda....malo ti je jaka cena ako imas neku drugu cenu moyemo da pricamo....mene bi zasad najvise interesovao aluminijumski deo-kostur zadnja cena....i da li su na njemu i drzaci za suvozaceve noge?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

Da se nebi raspravljali oko cene znaj da za gsxr 1300 taj deo kosta 540e (ja sam bio kupac  posle treceg pokusaja varenja) tako da korekcija cene nije moguca, ali cu u sezoni sigurno imati kupca za tvoj nosac,jer  varenje ostecenog ne resava problem.Uz zamenu prednje maske dobijas potpuno osvezen dizajn motora,sto si verovatno vec video na slikama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

I meni treba zadnji blatobran za srada. Ako ga nabavim kopiraću ga kod brke, ako ti nešto nađeš za kopiranje, javi.

Ima havarisan od K1 mislim da su isti ali tvoja i moja zadnja viljuska se razlikuju pa mislim da i nacin kacenja  nije isti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

Sta je 540e? Gde ti zivis covece?! Cene su odavno pale, mnogo ste vi skupi! Ja se secam kao klinac kada sam kupovao neke delove za Boldor od tvog caleta jos tad je bio skup, ali to je tad moglo. Sad je drugo vreme covece!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Odgovor si i dobio od Sase, tj mene a sto se tice cena one su tacne i lako proverljive.Mnogo lepih kilometara mojoj nekadasnjoj musteriji.            (BOLDORKA JE ZAKON)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

I meni treba zadnji blatobran za srada. Ako ga nabavim kopiraću ga kod brke, ako ti nešto nađeš za kopiranje, javi.

Ima havarisan od K1 mislim da su isti ali tvoja i moja zadnja viljuska se razlikuju pa mislim da i nacin kacenja  nije isti

 

Koje pare za taj havarisan i koliko je havarisan?

Znam da se viljuška razlikuje, ali možda ne treba neka velika prepravka da bi se namestio na 600.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

I meni treba zadnji blatobran za srada. Ako ga nabavim kopiraću ga kod brke, ako ti nešto nađeš za kopiranje, javi.

Ima havarisan od K1 mislim da su isti ali tvoja i moja zadnja viljuska se razlikuju pa mislim da i nacin kacenja  nije isti

 

Koje pare za taj havarisan i koliko je havarisan?

Znam da se viljuška razlikuje, ali možda ne treba neka velika prepravka da bi se namestio na 600.

;D ma havarisan je covek....evo ga tu gore ima nekoliko njegovih postova......on ima blatobran od suzukija K1, K1 ima slicnu ako ne i istu viljusku kao srad ali ne bih da cimam coveka da on posalje Brki a Brka da nam izlije takav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati 1098

cisto ako niste primetili viljuska od 600 i 750 nisu iste

 

od 750 ima ojacanje sa gornje strane kao i k1

 

znaci trazis blatobran za 600 ku

 

 

a havarisan ima 750 k1 koliko znam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

pa moj i jeste 750 ako si primetio....znam da nisu iste.....razmisljam sad nesto da zamenim ceo rep da stavim od K1.... kostur i plastike ali ce biti problem sedista da se nadju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

sedište sam kupio za 30€ (zimska cena), kostur napravi od gvozdenih cevi, plastiku kupiš od Brke 50€ i to od što novijeg modela... najjednostavnije. Inače zadnji aluram košta đavo ipo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 321 postova
  • Lokacija: Žagubica
  • Motocikl: XT

sedište sam kupio za 30€ (zimska cena), kostur napravi od gvozdenih cevi, plastiku kupiš od Brke 50€ i to od što novijeg modela... najjednostavnije. Inače zadnji aluram košta đavo ipo.

 

ja to volim fabricki, jel si ti uradio ako jesi slikaj da vidim kko izgleda ako ti nije tesko? znam da je skup majku mu, ako naletis negde na neko sediste javi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja