Jump to content

Moto Zajednica

Jebi ga,kada se jednom razboli

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Mislim da smo se sreli na Novom Beogradu prije neki dan :wink:

Pozdrav! :biker:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
Jebi ga' date='kada se jednom razbolis sa motorima...ode sve u tri lepe...[/quote']

 

To mi nesto poznato :wink: ...dobro dosao u moto karantin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
...ali nesto ne uspevam..

..al,neshto se ni ne trudish... :lol:

 

DobroDoshao,Mare! :)

 

Pliz,daj josh neki podatak o sebi ....i svom motoru :o Choveche,gde ti je far i rest of bike? :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: N.Beograd/Blok70/63
  • Motocikl: Poslednji je bio...R6....

Hvala dobri ljudi...evo ovako..lozim se na motore sto godina i eto najzad 2006god je dosao i taj trenutak da kupim svoj motor..a ne ko ludak sa jugom da jurim po moto skupovima sirom srbije...83' sam godiste,radio na aerodromu dok nisam napravio sranje za koje umalo da zavrsim u zatvoru na 3god.(nesto sire o tome:http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2005/avgust/20-21/V-16-20082005.shtml) Na sudjenju u Februaru sam oslobodjen jer sam dokazao da nije bilo namere...

Posecujem Moto skupove a sad ce to biti jos lepse,pratim nas moto sport,Svetozar Vojvodic mi je velik prijatelj pa eto i razloga vise...bilo kako bilo vidim da ovde ima puno zanimljivih likova i vec su mi pojedinci pritekli u pomoc oko sredjivanja motora zbog incidenta kada sam udario u auto kod Banovog Brda...svaka cast Pablu i momcima koji su kreirali ovaj sajt...malo pre su mi banuli u igraonicu NesaXX i Pablo trazeci neki lokal..ja se izgubio..ramisljam "jebote ko zna kakve viruse sam im ubacio u sajt.." :)

2006 je meni draga zbog kupovine motora ali NIKAD SE NE PONOVILA,izgubili smo mnogo dobrih i iskusnih vozaca motora...da nas bog sacuva od pomahnitalih glava za volanom automobila i da mi se svi lepo provedete ove i narednih sezona...Pozz :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Takva nam je sudbina bruderu, svako od nas zna da poteže ðavola za rep ali to je jaèe od nas. Nikada se ne zna kako æe proæi oni "iskusni" jer kao što rekoh.... postoje samo dvije vrste vozaèa.... oni koji su padali i oni koji æe...... avaj zlo ne èulo. Ko "ode" otišao je radeæi ono što je volio i to je pun život. jadan je onaj koji boluje a ne može da umre. Ima vremena.. a do tada yuuuhuuuu brrrm brrrrrrrrrm :lol::lol::lol: !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Raska-Bg-Banja Luka
  • Motocikl: BMW R25/2 (1951) ; BMW R60/7 (1978)

Dobrodos'o!!! Dobro si rek'o "bolest". Kazu "placa se extra porez na motore" ja bih reko placa se porez na SLATKU BOLEST. Dabogda se ne izlecili!!! :kul: :klackalica:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja