Jump to content

Moto Zajednica

Klx I Klr 650 Pitanje - Zadnji Lančanik

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Ako neko od vlasnika KLR ili KLX-a moze da mi provjeri koliko sarafa drzi zadnji lancanik ? Ako vam nije tesko i da mi izmjerite razmak sa centra jednog do centra drugog sarafa.

Kupio sam neke SM felge na kojima srce felge je najvjerovatnije od ovih motora ,pise Kawasaki :-\ Ovo bi mi pomoglo da odredim od cega da kupim zadnji lancanik da ne budzim nista.

Unaprijed hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

DA ne idem sad u garazu dam ti tacne dimenzije sutra!!Pozdrav Stavi neku sliku da vidim masinu!!

Bas ti hvala , kod mene je lancanik 8 sarafa ,zadnji disk 6,a prednji 4.Gledao sam na bikepics i koliko mogu da vidim na slici felge su sigurno od KLX-a, ali ipak provjeri sutra. Inace felge su uradene odlicno ,polirani EXCEL obruci montirani na Kawasaki srce ,par adaptera i mislim da ce leci na KTM-a ;D Slike imam samo u enduro verziji ,SM ce biti za koji dan ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Svaka ti cast! Nadam se da nisi skinuo lancanik sa motora :D ,to je sigurno felga kao moja! Ako slucajno imas lancanik za prodati javi da ne trzim dalje!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Svaka ti cast! Nadam se da nisi skinuo lancanik sa motora :D ,to je sigurno felga kao moja! Ako slucajno imas lancanik za prodati javi da ne trzim dalje!?

Imam u rezervi Zadnji zubcanik, ovaj sto je na slici stavim kad idem na more ili na duza putovanja zbog prenosa!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Svaka ti cast! Nadam se da nisi skinuo lancanik sa motora :D ,to je sigurno felga kao moja! Ako slucajno imas lancanik za prodati javi da ne trzim dalje!?

Imam u rezervi Zadnji zubcanik, ovaj sto je na slici stavim kad idem na more ili na duza putovanja zbog prenosa!!

Nisam razumio dali imas samo ovaj koji koristis ili jos jedan zadnji? Ako imas da ti ne treba ,a da nije manje od 43 zuba ja bih kupio ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

pozzz ljudi treba mi pomoc ako neko moze pomoci,vozim kavasaki klr 650tengai trosio mi je ulje kao lud,uradio sam cilindar,uzeo nove karike kao i gumice ventila,pa me pre pocetka sklapanja zanima kako stelovati ventile kod njega,jel na glavi motora pise DOHC pa me to malo buni jel mislim da su to samostelujuci.ako neko moze pomoci bicu zahvalan..unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja