Jump to content

Moto Zajednica

Dobrotvorna Uskršnja akcija + druženje u Zrenjaninu

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Javljam se! za pola sata sam tamo!

 

Za pola sta sam ja kod tebe, pa onda idemo!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Hehehehehe prvi sam koji kaci slike  ;D

 

Kao prvo BRAVO BRAVO BRAVO BRAVO BRAVO !!!!!!!!!

 

Prelepo druzenje, odlican pasulj, super organizacija,..... Zrenjaninci najbolji ste!!!

 

Hteo bih pre slika da napomenem da je neko rekao da je prebrojao 180 motora posle akcije za vreme pasulja... a tada je vec dosta ljudi otrislo. Da zaokruzimo na 200 motora? !!!!!!!!!!!!!!

 

Cz2ZK_zruskrs001.jpg

 

YtkGD_zruskrs007.jpg

 

AL5WH_zruskrs009.jpg

 

DuMlB_zruskrs013.jpg

 

4sx6b_zruskrs023.jpg

 

3ay8d_zruskrs029.jpg

 

bEyca_zruskrs031.jpg

 

EaJ4c_zruskrs038.jpg

 

owfWn_zruskrs041.jpg

 

ipTmC_zruskrs045.jpg

 

Bi6c4_zruskrs046.jpg

 

Jos jednom bravo svima i veliko hvala domacinima i organizatorima na prelepom druzenju i odlicnoj akciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

BRAVO! Akcija je protekla u najboljem redu. Svaka cast Misi i ostalima koji su se potrudili da sve organizuju. Mislim da smo se pokazali u najboljem svetlu nasim sugradjanima. BRAVO!

post-4146-12879070002172_thumb.jpg

post-4146-1287907000309_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Svaka vam cast! Ovakve stvari u ovoj zemlji malo ko ume, moze i hoce da uradi. Ne zelim da potcenim niciji humanitarni rad ali cinjenica je da mnogo ima onih koji i u humanitarnom radu vide sansu da se ocesu o razne inostrane fondove a bogme i onih koji ''zive" od "projekata". Pored toga tu je i tzv. "drustvena odgovornost" kompanija koje odrade jednu humanitarnu akciju i potom se danima ne skidaju sa TV ekrana. Ne sporim, i to je sve od koristi ali ovo sto je uradjeno u Zrenjaninu, Sremcici i Kulini je toliko ljudski da ljudskije ne moze biti. Jer kakvu pobudu moze imati neko ko vozi motor da cini dobra dela - ako to nije puka cinjenica da je dobar Covek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12277 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Evo i mi stigli kući :D

 

Šta reći, oduševljeni smo!

 

Meseci rada organizatora akcije i nesebične partnerske pomoći AMS-a urodili su plodom, Zrenjaninci su svaki detalj humanitarne akcije organizovali i realizovali za čistu desetku, kao da im je ovo ko zna koja akcija po redu. Sve je bilo "kao pod konac"...i mesto okupljanja sa velikim šatorom i parkingom, vožnja kroz Zrenjanin sa obezbeđenim redarima koji su svoj posao odlično uradili, uručivanje humanitarne pomoći koja je protekla u izuzetnim emocijama, povratak i bajkerski pasulj za medalju :D

 

Sve lepo, organizovano, kulturno, bez i jednog ekscesa, stvarno svaka čast MišiBMW, Ečiju, Bornslippy i svima ostalima koji su svugde stizali i bili sa svakim gostom.

 

Nadam se da će ova humanitarna akcija postati tradicionalna, što sam čuo od većine učesnika iz moto klubova i slobodnih motociklista Zrenjanina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 641 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Zaista je bio predivno, organizacija je za svaku pohvalu, a pasuljčina da ni ne pricham  ;D Kuvari pobedili ste  ;D

 

Bilo bi super ako bi neko okačio i video snimak današnje akcije ili dao link do istog ako je već okačen   8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12277 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Arakis hvala  za sliku stunt1, svidece se bratu!  ;D ;D ;D

 

A što se niste javili da se upoznamo? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Mislim šta reći,akcija je prošla super organizatorima svala čast!  :) Sve u svemu jako lep dan za vožnju i opuštanje,upoznao sam dosta forumaša jedino što se kajem je to što nisam probao pasulj(epic fail)...  ;D ali nema veze preboleo sam nekako  to  :D .Nadam da ćemo se videti i sledeće godine!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Svaka cast ljudi na organizaciji, akcija je stvarno bila za pamcenje!

 

 

P.S. Kako je prosao zeka koji je omlatio sa motora?  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda CB450N pa Suzuki GSX400 a sad Kawasaki GPZ500S...

Veliko hvala svim gostima i ucesnicima akcije. Bilo je stvarno - sta reci. Svi na visokom nivou. Svaka cast i jos jednom hvala na poseti. ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

BRAVO, BRAVO, BRAVO i jos jednom VELIKO BRAVO.  Svaka cast svim organizatorima i svim ucesnicima. I veliko hvala na gostoprimstvu i odlicnom ambijentu. Ono sto mi je uvek drago je sto sam upoznao puno ljudi velikog srca i to u ovolikom broju. Drago mi je da sam bio ucesnik ove akcije. Samo jos da kazem da ste pobedili...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: lazarevo

BRAVO BRAVO BRAVO>!!!!!! svaka cast sve je proslo u najboljem redu i jako sam srecan eto sto toj deci smo pomogli koliko toliko.. pasulj je bio super i drustvo je bilo super.. motora je bilo puno..moglo se fino napariti oci.. :) sve u svemu i jednom recju EXTRA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda cbr600f 1998

Ja tek sad stigao kuci a skoro pa najblizi mestu desavanja :D Nemojte tolko hvaliti organizatore uobrazice se  :P pa sledeci put nece biti jos bolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja