Jump to content

Moto Zajednica

Ne znam ni sam ko sam :) a ina

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ne znam ni sam ko sam :) a inace studiram arhitekturu,volim ribolov,motore,napredne tehnologije,uzivam u prirodi i zato ne volim"sportnjake"vec uvek dajem prednost Cross ili Enduro modelima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

E hvala! :wink: Nije bas neka kriza identite vec ste me upecali usred noci,pa mi nije bas radio mozak da znam o cemu treba da pisem pa sam dao nesto nakratko!

Inace sam Resavac,imam 26 godina,motori me zanimaju od malena ali moji ih mrze tako da tek oko 6-7 godina imam svoje motore,prvo jednu Hondu sportnjaka,pa onda nakratko Yamahu koji sam uzeo od strica na testiranje pre kupovine,isto sportnjaka,i kad sam video da to nije za mene dao sam nazad stricu Yamahu a Hondu prodao i uzeo sam Suzuki TS125X Full floater Cross (liqiud cooling,22 konja,dvotaktni i po tvdnjama mnogih jedan od najstartnijih motoricica u okolini 8) naravno komplet crn izuzev rama koji je tamno plav) za zezanje dok ne nadjem neki Enduro oko 500-650cc,posto je ovde kod mene slabiji izbor legalnih a necu da se zezam sa carinjenjem ko zna kakvih divljaka!

Inace sam jako zadovoljan Cross/Enduro masinama,nasao sam ono pravo za mene,nema nista lepse nego kad kramponke zaoru po sljaci,kamenju,travi... i kad ste u prirodi sa takvim"cudom",zaista vise ne znam zasto sam forsirao sportnjake i mislim da se nikad vise necu popeti na neki jer sama brzina nije bas toliko uzivanje za mene,a za nase puteve je i opasno posto nisu nikakvi,pogoto u nasim ruralnim sredinama,tako da mi je sad uzivanje u voznji na prvom mestu!

To bi bilo malo opsirnije o meni,ako nekog bas zanima,moze slobodno neko da se javi ako ima mojih istomisljenika iz Pomoravlja,videh vec i neke Resavce,pa da se nekad i vidimo kao sto se vi iz vecih gradova organizujete i okupljate! :)

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4281 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

dobro nam dosao :wink: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Eh vero,da smo jos malo blize pa da se siti napecamo i upoznamo ko ljudi,ne da sam se uzeleo pecanja ove zime nego... uffff!!! :shock:

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Oj resavac, dobrodošao. Ima ribolova i na Sani i Uni i Vrbasu i Savi a bogami i motora. Po nekim statistikama koje nemaju nauèno uporište, najveæa koncentracija motora i budala je upravo u Prijedoru. ( Ja sam tek osrednji primjereak lokalnog idiota " Ell locco Cretinjo") pa sad ako kažem osjeæaj se kao kod kuæe.... he hee!! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

O hvala,hvala svima,zaista imate odlican forum ovde a vidim i srdacne korisnike,definitivno jedan od najprijatnijih foruma!! :P

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja