Jump to content

Moto Zajednica

ovi su ludji od Kome!! Elefantentreffen 2007

Recommended Posts

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Bila su i dvojica nasih ljudi na tom skupu... citao sam o tome u jednom od MotoMagazina... bila je i slika, cini mi se VTRa sa skijama navarenim sa strane... mozda je i neki drugi motor bio ali je imao skije navarene sa strane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Odlicno ...prosle godine isao je nas drug Milance sa narandzastim vfr-om ,inace i on je clan foruma ali nije trenutno u bg da napise nesto vise o ovome..isto su vozili po snegu i to posto su imali problema sa vizama isli su mislim na Grcku pa trajekt ka Italiji pa na skup na sever,veci deo puta su cepali po snegu ...Svaka cas!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
Odlicno ...prosle godine isao je nas drug Milance sa narandzastim vfr-om ' date='inace i on je clan foruma ali nije trenutno u bg da napise nesto vise o ovome..isto su vozili po snegu i to posto su imali problema sa vizama isli su mislim na Grcku pa trajekt ka Italiji pa na skup na sever,veci deo puta su cepali po snegu ...Svaka cas!!![/quote']

 

E, na njih dvojicu sam i mislio, o njima je bio clanak u MM-u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Ono sto je taj susret za zapadnu Evropu u Rusiji je to http://www.snowdogs.ru/afisha_eng.html

 

Pa majku mu ni tolicko bednog engleskog nisu mogli da nauce i da angazuju nekog osnovca, nego notorne greske prave...."your photo can was here"... a i sajt im je odradjen za 2$..odmah izgubim volju da dalje gledam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
JAOOOOO STO VOZEEEEEE DOBREEEEEEEEEE MOTOREEEEEEEEEEEEEE :D

Ne videh ni jednog "Stroma"... :mrgreen:

 

pa zato sto su Stromovi odavno stigli na cilj a gazde im locu vec u kafani,ovi spori mora da sidju sa motora da se malo slikaju jer se ukocili na onim banana sedistima :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
JAOOOOO STO VOZEEEEEE DOBREEEEEEEEEE MOTOREEEEEEEEEEEEEE :D

Ne videh ni jednog "Stroma"... :mrgreen:

 

pa zato sto su Stromovi odavno stigli na cilj a gazde im locu vec u kafani' date='ovi spori mora da sidju sa motora da se malo slikaju jer se ukocili na onim banana sedistima :lol::lol::lol:[/quote']

...Eeeeh kafana :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: TDM 850
Odlicno ...prosle godine isao je nas drug Milance sa narandzastim vfr-om ' date='inace i on je clan foruma ali nije trenutno u bg da napise nesto vise o ovome..isto su vozili po snegu i to posto su imali problema sa vizama isli su mislim na Grcku pa trajekt ka Italiji pa na skup na sever,veci deo puta su cepali po snegu ...Svaka cas!!![/quote']

 

Taèno tako! Evo malo i slikica:

 

http://www.mcotpisani.org.yu/html/elefant.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja