Jump to content

Moto Zajednica

mogučnosti smještaja bikersa na proputovanjima kod domačina bikersa

Recommended Posts

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

LISTA:

 

1. Mile fazer, Mile, Pula, noćenje za max. tri osobe, mob. oo385 (98) 172 58 30. Mogu pomoci za pronaci povoljan smještaj na više dana pojedincu ili grupi s placanjem

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

1. Mile fazer, Mile, Pula, noćenje za max. tri osobe, mob. oo385 (98) 172 58 30. Mogu pomoci za pronaci povoljan smještaj na više dana pojedincu ili grupi s placanjem

 

2. Tibor, Temerin (20km od Novog Sada) max 3 osobe, 00381(61)1926107 internet, kupatilo, tv, i naravno garaza za motore.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

3. Evo da se javim i ja... Evo poslednjih par godina bas dosta ljudi primam u goste, ljude koje znam, a i one koje slucajno upoznam (prolaznike kroz moj grad sto bajkera, sto stopoera) Nikad nisam imao neku neprijatnu situaciju! Pa verovatno zbog toga i kada ja putujem volim da odem kog nekoga u goste i to mi je super.

 

E pa svako ko prolazi korz Bajinu Bastu moze me kontaktirati na +381643740922 - PEPA

Imam par kreveta u kuci, a imam i dovoriste moze se sator postaviti (kupatilo) i sta nam vise treba. Naravno za dzabaka! I da ne zelite da prenocite kod mene javite mi se mogu vas uputiti na najbolja mesta u mom kraju za kampovanje ( toga imamo i previse dva jezera, reka i planina) sta ces lepse!!!

 

 

A ko hoce od drugara bajkera nesto malo bolje na Tari posedujem kucu koju izdajem i time se moji bave preko 50godina...

link 1: Tara Vila 3M

link 2: Tara Vila 3M

 

 

 

Pozdrav drugari pa se vidimo!!! :zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

podržavam ovo temu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

onda se upiši.

 

o ovoj temi imam dobro mišljenje , kod mene je bilo i prespavalo puno motorista , ne najednom , večina iz srbije i bosne , koje prije nikad nisam vidio i imam sa njima dosad dobro iskustvo (puno puta bio pijan ) iako moram naglasiti , da do sada nikad nisam koristio te usluge ali je lepo kad ga sretneš u njegovom kraju i popiješ koje piče , ali nikad se ne zna , bilo šta se desi na putu je dobro , da nekog poznaješ iz onog kraja , zato ne volim , da pišem na forumu jer uvijek se nađe neko sa druge strane , u mom profilu je moj email i to je to , mile mi se ove godine sigurno sretnemo , jer sam puno vremena u izoli , gde imam stan .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Prokuplje, max 4 osobe, imam i veliku garazu. Znam da je to bitna stavka. Nije striktno vreme dolaska i odlaska. Lokacija Prokuplja je zgodna za ljude koji putuju za Grcku i recimo ko krene iz vojvodine to mu je taman na pola puta.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Suzuki DR BIG 750S

Evo da se i ja prijavim :zdravo:

 

Banja Luka centar grada veliko dvorište moguće je i u kući do 4 osobe ima i neka šupa liči na garažu :lol: ali bar se mogu motori parkirati :takoje: ima i vikendica 15 km od grada selo Slatina ogroman prostor i kuća roštilj itd itd ......

 

Ili bilo kakva pomoć da zatreba, na broj +387 65/546-015 :moto3:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Imam vikendicu na periferiji Smedereva sa mogucim smestajem za 2+2 osobe , ac sto se tice satora ima voda , WC i struja spolja, pa koliko god moze da stane na 8 ari placa. Blizu je auto-puta, a do centra BG-a je 30 minuta voznje.

 

Vladan + 381 63 12 40 702

 

Podrzavam ovo...... i bilo bi lepo kada bi neko uredio ovu temu sa ponudama.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: YAMAHA TDM 900

Evo da se i sever javi.Ko ide za Madjarsku ili centralnu Evropu, Kikinda je manje- vise usput.

Kikinda, kuca, centar grada, garaza, max 4 osobe. Moj frizider-vas frizider. Domaca rakija i vino. Pivo je kupovno 1zdravo.gif

 

+381605836800 Milan Bubulj

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Baljevac
  • Motocikl: FZR 1000 Genezis

Podrzavam ovu temu, lepo je kad se ustede neke pare odma ima vise benzina i piva !!! Ako se nadjete na ibarskoj magistrali u okolini opstine Raske mogu da ponudim smestaj za 4-6 osoba, nije nesto al moze da se prenoci bitno je da je dzabe, a ima i jeftine kafane u blizini sa sobama, tipa 600 din. kilo rostilja i 1000 din. za sobu. Bajkeri javite se na tel. neki dan ranije ako moze cisto da ne odlutam negde, 065 50 51 262 Bendzo, pozdravvvvvvvvv...........

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja