Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GS500F 2004 odlicna prilika!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova

Prodajem Suzuki Gs 500F 2004.godiste.Odlican,nove gume[obe],akumulator u garanciji,sve na njemu kao novo.Diskovi,plocice lanac,lancanici,sve idealno.Razlog prodaje je kupovina jaceg i veceg motora.Od ulaganja nema ama bas nista.Presao 11000 km.

Cena 2900 fiksno

post-5412-12879058401024_thumb.jpg

post-5412-12879058402099_thumb.jpg

post-5412-12879058403084_thumb.jpg

post-5412-12879058405051_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

Ljudi moj san je Ducati 999,jedini motor zbog koga se osecam kao zaljubleni klinja od 15 godina.Kada ga vidim,cujem,sednem na njega,dam mu gas,krenem,osetim tu moc ispod sebe,zaboravim sva ostala prevozna sredstva na 2 tocka,medju koja spada i moj Suzuki.Dao sam rec da nikada vise necu sesti na motor dok ne budem imao para da uzmem nesto italijansko,obavezno 2 cilindra,iz Bolonje,i po mogucstvu crveno.Pogresno misljenje,odmah da vam kazem,ali uvek sam slusao srce,a ne razum.Tako da moj suzuki ko zeli ima za  2500 evra do vikenda,sto je garantovano najbolja ponuda za motor u takvom stanju koja postoji.Ako ga ne prodam do kraja vikenda,bice ponovo na prodaju na prolece,po vecoj ceni.Ko trazi ovu vrstu motora,bolji nece naci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Imam 1250e,sutra idem u kladionicu i pravim kvotu 2,ako prodje,uzimam motor :)   

 

Ovaj motor se isplati kupiti za 2500 pa odmah staviti u oglase na 3000 jer motor sigurno vredi minimum toliko.Ko ima strpljenja da cheka,moze da zaradi 500e za mesec,dva dana nichega.Da imam te pere,ne bih razmishljao ni sekund.Srecno sa prodajom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

Nudite,za sada imam 2 ponude.Sutra idem da se dogovaram sa clanom foruma Aki jer je on ponudio svoju Hondu + doplata.Ako sve bude u redu zavrsicemo posao,ako ne imam ponudu za kes.U svakom slucaju koga zanima motor neka nudi,mada sve zavisi od Akija i njegove Honde.Sutra ce te biti obavesteni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja