Jump to content

Moto Zajednica

SUZUKI K6 1000 - masina i delovi

Recommended Posts

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Beograd

Drustvo, prodajem komplet masinu (oko 6500 km) sa instalacijom, kompjuter, prednju i zadnju viljusku, ram, zadnju felnu, lanac, lancanike, prednje diskove, dva original auspuha (jako malo zagrebani), stopaljku, zadnji levi migavac, plastike oko repa (bubrezi) i plastika ispod repa, fudastere, hladnjak ulja sa ventilatorom, hebl kvacila, sajla kvacila... (postoji mogucnost da sam nesto zaboravio, pisem iz glave  :))... SVE OVO PRODAJEM ZA 1200 EUR. , pa izvolite... Vlada

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Posalji mi broj telefona na 065/8230-921 ili me okreni, zainteresovan sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Beograd

Drustvo, prodajem komplet masinu (oko 6500 km) sa instalacijom, kompjuter, prednju i zadnju viljusku, ram, zadnju felnu, lanac, lancanike, prednje diskove, dva original auspuha (jako malo zagrebani), stopaljku, zadnji levi migavac, plastike oko repa (bubrezi) i plastika ispod repa, fudastere, hladnjak ulja sa ventilatorom, hebl kvacila, sajla kvacila... (postoji mogucnost da sam nesto zaboravio, pisem iz glave  :))... SVE OVO PRODAJEM ZA 1200 EUR. , pa izvolite... Vlada

 

 

NOVA CENA 1000 EUR.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja