Jump to content

Moto Zajednica

Opet oboren skuter!!!!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

E jebiga ja opet kao ptica zloslutnica, bez aparata sa mobilnim, evo ukratko infa koji sam dobio od uvidjajne ekipe SP.

 

 

Oko 14h danas

 

Ucestvovala 3 vozila, 2 automobila i skuter.

 

Vozac Opel Astre KV oznaka vozio srednjom trakom u Marsala Tita (stari naziv, sada valjda Kralja MIlana) u pravcu od Slavije ka Terazijama, na uglu sa Gen. Zdanovom (Resavskom) usled nepaznje izasao u traku iz suprotnog smera kojom je ka Slaviji isao skuter, gde je doslo do izledanja skutera u desnu traku i gubljenja kontrole a istovremeno i do sudara Astre sa Renoom Clio.m  koji je isao pored njega desnom trakom u istom smeru.

 

Nazalost sudar dva vozila sa leve strane skutera nisam mogao da uhvatim mobilnim jer su 70 ak metara dalje medju ostalim vozilima na sredini puta...

post-100-12879051435048_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Ne liči mi to na nepažnju nego na pokušaj skretanja "na kvarno" u Resavsku što se redovno dešava ili blejanje po trotoaru (cupi itt)... Dok se ne primeni londonski recept (turistička taksa od 100€) za reg. tablice van BG biće ovako  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Kako Studio B saznaje motociklista se oseća dobro i vozilom Hitne pomoći prebačen je u bolnicu na pregled.

          sreća u nesreći..... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne liči mi to na nepažnju nego na pokušaj skretanja "na kvarno" u Resavsku što se redovno dešava ili blejanje po trotoaru (cupi itt)... Dok se ne primeni londonski recept (turistička taksa od 100€) za reg. tablice van BG biće ovako  :o

Kak'a je to fora u Landanu sa turističkom taksom?Naplaćuju svakom ko je sa strane carinu od 100 jurosa na ulasku u grad?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ako 'oces da se vozis na benzin i svojim vozilom, na rampi na prilasku samom centru Londona (kao kod nas krug dvojke) moras da platis. I to nije nimalo jeftino... I po meni je ekstra resenje, imas javni prevoz, taksi ili bajs pa izvoli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Relativno su shture informacije nazalost, jer ni saobracajci ni uvidjajci nisu imali tacnu sliku nezgode dok ne premere, izmere....

 

Inace Astra verovatno nije pokusala skretanje na kvarno u Resavsku, pretpostavljam, jer je motor na uglu sa resavskom, a sudar nize 70ak metara, ka Terazijama, mada je moguce da je vozac cinculirao, oce nece pa se zablenuo, a koliko sam shvatio nije doslo do direktnog kontakta izmedju astre i skutera vec je vaj klizao nekoliko metara.... ???

 

Bitno da je skuterash ok :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Ako 'oces da se vozis na benzin i svojim vozilom, na rampi na prilasku samom centru Londona (kao kod nas krug dvojke) moras da platis. I to nije nimalo jeftino... I po meni je ekstra resenje, imas javni prevoz, taksi ili bajs pa izvoli...

 

Ja kad sam to predlozio u nekoj temi, rekli su mi da se wratim na njiwu  ;) ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

moguce da je vozac cinculirao, oce nece pa se zablenuo

 

To redovno viđam svaki dan... jbg, vade se kao nisam odavLe i te fore kao da propisi ne važe u drugim mestima....

 

 

Bitno da je skuterash ok :)

 

A ovo je u stvari i najvažnije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Ako 'oces da se vozis na benzin i svojim vozilom, na rampi na prilasku samom centru Londona (kao kod nas krug dvojke) moras da platis. I to nije nimalo jeftino... I po meni je ekstra resenje, imas javni prevoz, taksi ili bajs pa izvoli...

 

Ja kad sam to predlozio u nekoj temi, rekli su mi da se wratim na njiwu  ;) ..

 

;D ;D ;D Pa jesi li?  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako 'oces da se vozis na benzin i svojim vozilom, na rampi na prilasku samom centru Londona (kao kod nas krug dvojke) moras da platis. I to nije nimalo jeftino... I po meni je ekstra resenje, imas javni prevoz, taksi ili bajs pa izvoli...

 

Ja kad sam to predlozio u nekoj temi, rekli su mi da se wratim na njiwu  ;) ..

 

;D ;D ;D Pa jesi li?  :D

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd/Wien
  • Motocikl: bio FJR

U vezi Londona, nije rampa u pitanju, vec kamere! U centar grada (poveliko podrucje) se moze samo ako se prethodno plati ulaz, kao sto mi placamo parking. U SVAKOJ ulici gde ta zona pocinje postoji kamera koja snima kola, slika se automatski procesuira i prepoznaje broj tablica pa uporedjuje sa spiskom onih koji su platili. Ne secam se detalja u vezi cene (postoji li mesecna karta ili tako nesto) ali se secam da je tako zamisljeno da odvrati vecinu od ulaska u centar privatnim autom. Postoje i povlascene kategorije, siguran sam za elektro i hybrid, nisam bas za motore.

Sto se tice primene slicnog resenja kod nas, strpite se jedno 100 godina dok ne prokopamo metro kao oni u Londonu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja