Jump to content

Moto Zajednica

Batajnica 19-20. Septembar???

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: FZ1N

Na 2. trenigu je počela da otkazuje lamela i završio ga je pre vremena. Skidali lamele, pakovali ponovo, pa ponovo, da bi na kraju dobili da motor vuče, ali nije bilo vremena da ga probamo osim malo na parkingu. Ostaje nam da sutra na warm-up-u vidimo šta smo uradili.

 

Dobro ste uradili.

Čestitam za osvojen šampionat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Hvala, i kao što si rekao motor je danas radio odlično, tako da je Nikola bio 1. na trci i na kraju u generalnom plasmanu osvojio šampionat Srbije u 125.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Ljudi , kako vozi Choi iz Bugarske to je ludilo ! Svaka mu cast , ni jedne sekunde nije dolazilo u pitanje ko ce pobediti ! ( radi se o trci klase 1000 ccm koja se boduje za balkanski sampionat) Naime svaka klasa je vozena dva puta .Jedna trka u kojoj su vozili samo nasi vozaci i bodovana je za nas sampionat , i druga gde su pored nasih vozili i vozaci iz Bugarske , Rumunije,Makedonije,Grcke,Turske,Bosne i Hrvatske ( mislim da nisam nikog preskocio , ako jesam-sorry) Svaka cast Sonetu i Kuletu Perisicu na izuzetnoj medjusobnoj borbi u obadve trke.Cestitke Sonetu na osvojenoj tituli naseg sampionata.Cestitke Zeljku Stanisicu koji je bio nas najbolje plasirani vozac ( 3.mesto) u trci Balkanskog sampionata u klasi 1000 . Svaka cast coveku ( mnogo se izvinjavam sto mu nisam zapamtio ime i prezime , ali bice prilike sigurno da se cuje za njega ) koji je pobedio u klasi 1000 heppening

za nas sampionat i osvojio 2. mesto u istoj klasi - bodovanje za balkanski sampionat . Covek je vozio yamahu R1 potpuno fabricku-cak sa fabrickim auspuhom , pa cak ni teflonska kociona creva nije imao , a da bude ludje cujem ( doduse nezvanicno ) da mu je ovo prva trka u zivotu :o Ma , svaka cast svima !!! Ja to ispricah ovako s brda s dola , jos pod utiskom dogadjaja , jer voznja Choia je bila mozda cak i najbolja voznja koju sam gledao na

domacoj sceni , a nisam bas redak gost na trkama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Hvala, i kao što si rekao motor je danas radio odlično, tako da je Nikola bio 1. na trci i na kraju u generalnom plasmanu osvojio šampionat Srbije u 125.

Naravno , sve cestitke Nikoli i njegovom mehanicaru  ;) ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Hvala, i kao što si rekao motor je danas radio odlično, tako da je Nikola bio 1. na trci i na kraju u generalnom plasmanu osvojio šampionat Srbije u 125.

 

Sve pohvale i cestitke na osvojenom sampionatu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

Hvala, i kao što si rekao motor je danas radio odlično, tako da je Nikola bio 1. na trci i na kraju u generalnom plasmanu osvojio šampionat Srbije u 125.

 

Cestitke Nikoli i tebi na osvojenom sampionatu!!

SVAKA CAST!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Dobar ovaj brat Kecman u plavim helankama, bas dobar...  :D :D :D :D

 

Bio sam, lepo bilo, cene malo.... 300 din ulaz, 200 din pljeskavica, 300 din pileca vesalica, 150 din pivo... ALi sta ces, mora manifestacija necim da se pokrije valjda...

 

Lepo bilo videti trke, zanimljivo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Moram da pohvalim i našeg sugrađanina Ratka Panajotovića koji se takmičio sa  Apriliom 125. Vozio je odlično koliko se moglo sa takvim motor, a na kraju u zadnjoj trci i nije imao sreće jer je (čini mi se greškom njegovog tima) ostao bez goriva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Leonta11,,bas ti hvala za ove lijepe slike, bas sam sad kopirao bratove slika ( Veljko Vidic-zuta Yamaha R6, br-3)

Veljko je na trci sampionata Srbije osvojio 3.mjesto

A na trci Balkana koja je vozena takodje u Nedelju, u okviru Balkana osvojio je 4.mjesto, a u okviru te trke za samp.Srbije 1.Mjesto

Veljko je proslogodisnji sampion klase 600,,,,ove godine nije vozio trku u Kraljevu,,tako da je ove godine ostao baz titule u zaostatku o 9 BODOVA... tj.ukupan broj bodova je 61,,,,,a ovogodisinji sampion klase 600 je osvojio 70 bodova

 

Sve cestitke Veljki vicesampionu i Marku novom sampionu

 

vidicracing.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

ja nepratim bas ovu temu redovno ali sam danas razgovarao sa deckom iz rumunije koji je vozio . on je bio odusevljen organizacijom (posebno postovanjem satnice) cele manifestacije i sad je toliko bio uzbudjen da jednostavno nije znao koji dogadjej da mi prica . najavio mi je da ce sigurno doci i sledece godine a mozda i ove ako se budu odrzavale jos neke trke  koliko sam ga ja razumeo u oktobru . pozdrav od mene za organizatore sliku koji ste poslali u svet je lepa .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Na trci je bilo baš dosta takmičara i sve to je lepo izgledalo, ali jedina stvar koja nije funkcionisala je satnica. Prvo su nam promenili prvobitnu sa programom od 1 sat zakašnjenja, ali ubrzo ni to nije funkcionisalo, pa smo gledali kada završava prethodna klasa da bi mi krenuli. Kako li je tek kod Rumuna, kada im je ovo bilo dobro.A što se tiče još jedne trke u oktobru, ona nije ni bila planirana, prvenstvo je završeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Trke su bile odlične jer je bilo dosta takmičara ali ono što sam ja primetio da niko nije obraćao pažnju na bezbednost gledalaca, majke se decom su stajale 1m od staze.

Ne mora majka da zna gde će da stoji ali to mora neko ko obezbeđuje stazu i bezbednost na njoj da ogradi okolo staze ili da ukaže da se treba pomeriti.

Srećom ništa se nije desilo a da se desilo bilo bi svašta.

Da ne kvarim dobar utisak da li neko zna ime momka koji je pobedio naš happening na bordo R1?

Skoro da ne mogu da verujem da mu je prva trka a da vozi skoro bez greške!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Loznica

Danilo se zove decko, bio je u boxu do naseg. Ni ja ne mogu da verujem, vece pred trku smo pricali i kaze mi da je 90-o god i da mu je ovo prva trka ali cisto sumnjam po onome kako je vozio. Mada ako je tako, iduce god ce biti bas zabavno posto mi je rekao da uzima najnoviju R1 i da planira da je napuca pravo, ja treba da mu radim karbon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Mladen se zove decko, bio je u boxu do naseg. Ni ja ne mogu da verujem, vece pred trku smo pricali i kaze mi da je 90-o god i da mu je ovo prva trka ali cisto sumnjam po onome kako je vozio. Mada ako je tako, iduce god ce biti bas zabavno posto mi je rekao da uzima najnoviju R1 i da planira da je napuca pravo, ja treba da mu radim karbon.

Svaka mu cast ! Decko ga je provozao bas muski , ako ovako nastavi eto nekog ko je mlad i ko bi mogao i van nasih granica . Samo jos dobar sponzor !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Primetio sam da na toj bordo r1 stoje serijski auspusi da li je ceo motor serijski??Cuo sam da ga je uzeo pre par dana :o :o ??? ???Vozio ga je svaka mu cas ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 87 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

Trke su bile odlicne,neko ima srece,ali ja nikako... Nikaola Ljumovic je objasnio kako se vozi 125,bravo majstore... ;)Nadam se da ce sledeca sezona biti bolja sto se tice saveza i da ce biti malo vise trka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja