Jump to content

Moto Zajednica

AVALA MOTO FEST MK FAMILIJA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5, Lyberty125, Typhoon 50...

E a mozemo li ja i moja cura u tu vashu grupu jer ne znamo put a ako mozemo gde tacno na banjici se nalazimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pa, kad budem cuo ili procitao da neko ne moze sa nekim od nas u grupi da se vozi zato sto je spor, nov ili slicno tome (sem stvari za koje se zna da ne idu sa nama), onda cu znati da sam na pogresnom mestu.

Zasto ne bi mogao u grupu?

 

Lorde, eto, i jopet nisam za Banjicu, da budem iskren, i jopet isti razlozi, ne zameri. Jeste usput ali ako idem kroz Jajince a ne znam bas da li cu tuda ili kroz Rakovicu, ili cak preko Bubnja ako idemo samo supruga i ja. Videcu vec.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

Pozdrav,

 

pa, kad budem cuo ili procitao da neko ne moze sa nekim od nas u grupi da se vozi zato sto je spor, nov ili slicno tome (sem stvari za koje se zna da ne idu sa nama), onda cu znati da sam na pogresnom mestu.

Zasto ne bi mogao u grupu?

 

Lorde, eto, i jopet nisam za Banjicu, da budem iskren, i jopet isti razlozi, ne zameri. Jeste usput ali ako idem kroz Jajince a ne znam bas da li cu tuda ili kroz Rakovicu, ili cak preko Bubnja ako idemo samo supruga i ja. Videcu vec.

 

Bubanj potok ne preporučujem, pošto još nisu uradili priličan deo puta kod auto-pijace.

Drugo, mislim da je došlo do nesporazuma. Grupa se organizuje za petak popodne, zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Bubanj ni ja ne preporucujem, poslednji put kad sam prolazio tamo, bila je nevidjena guzva i prasincina, a o pesku i sljunku da ne pricam. Mucenje od oko kilometra. Jedino ako hoces da zvirnes sta ima...

Ljilja je u pravu, dogovaramo se za petak popodne, 17.30h bi bio start ka Avali.

Uostalom, ja sam dao jedan predlog, a ima nas jos...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1429 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ajd da oformimo 2 grupe, da ne idem sam u subotu drustvo me ispalilo a bas mi se ide.

Sto se tice mesta okupljanja moze i na Banjici, ali da se ne cekamo dugo.

 

Petak 17:30:

1.

 

 

Subota 16-17h:

1.mrxfon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

U bre, pa vi se organizujete kao da idete na Nordkap...

I to eXpedicija iz dve ture  ;D ;D ;D

 

Petak 17:30:

1.dr.Bane

2.lord_oblivion

 

Subota 16-17h:

1.mrxfon

 

 

E da, os' ti s nama izvidjacima, u petak? Prica se da su sredili asfalt kroz Jajince...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

dobro, ako je petak, onda da ne unosim zabunu jer tesko da cu u petk, osim mozda uvece da se pojavim. Ja cu svakako u subotu i to od 16-17, ali opet necu da kafenisem na Banjici (uostalom, tamo cu u nedelju ujutru, sta cu sad svaki dan tamo, jelte) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

Dva pitanja?

1.Ako devojka dodje samnom na motoru (ona vozi a ja se samo pricvrstio) posto kosta cena kostanja ulaza?

2.Moze li se, posto nisam odavle i nikad nisam isao preko Belog potoka izao na Avalu stici preko gore (do spomenika, tornja pa na dole)?

Fala vi unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

poslednji radovi i pripreme su u toku na Avali, a ja cu samo nesto oko samog puta:

 

1. put preko Jajinaca nema alternativu, oba druga prilazna puta su raskopana i dalje, samo sto prilaz preko Rakovice dodatno opterecuje i vasar sa sve ringispilima koji je uspeo da ostavi jedva mesta za provlacenje a ne za voznju. Dakle, samo kroz Jajince.

 

2. put kroz Beli potok je iz pravca ka Beogradu na nekoliko mesta unisten vadjenjem poduzih kocki asfalta radi prevlacenja novog asfalta. Put tamo i nekako, odande preporucujem iskljucivo put preko Avale. Konacno, ja cu najverovatnije da se popnem na Avalu pa se spustim ka Carapica brestu, bas ne volim te dignute kocke asfalta.

 

3. ako ne budete znali u petak kuda treba, javite da dodjem da Vas odvedem, ali verujem da ce biti nekoga ko zna gde je to. U pitanju je teren ispod restorana Carapica brest.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ja zbog obaveza ne mogu da stignem na vreme na Banjicu tako da idem kasnije

 

Ako neko hoće Mrle i ja se nalazimo u pola 8 na Jugopetrolovoj pumpi na autokomandi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ja cu da dodjem!

Druzenjeee!

 

Sve pohvale za odluku oko ulaza za devojke! Malo nas ima i to treba postovati i negovati!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Pinosava(Avala)
  • Motocikl: Honda cbr1000f

Sada sam prosao kro Beli Potok.Asvaltiraju put jedva se prolazi.Picite preko Avale.     Lorde ti si bio na Banjici i u 13:30 koliko sam primetio :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ili ne piše ili ja ne vidim lepo, koliko je upad ?

 

Ipak ne vidiš lepo  :D :D :D

 

Sto se tice ulaza odluka U.O.Familije je da se naplacuje 400 dinara po motoru i 100 dinara za pesake. Za lepsi pol ulaz je besplatan, a ako dodju same na motoru ima i poklon majica.

Svako kome je cena ulaza jedini problem, moze da izjavi na kapiji da nema da plati i bice pusten u kamp, bolje nego da prave guzvu oko kampa.

Pivo je 80 dinara.

Izvinite sto informacije kasne Muzlja i Cacak su mi izvadili zadnje atome snage a pripreme za nas susret da i ne spominjem.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja