Jump to content

Moto Zajednica

Roštilj i kupanje na Petničkom jezeru!!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Posto je sve bilo kao u snovima i ceo vikend prodje u raznim tRipovima inspirativnog uzivanja i podjebavanja, sve sto mi je padalo na mozak, jer pameti odavno nemam  :D sam istresao i prosipao na radost svih prisutnih, a u trenutku kad su svi mislili da sam presusio, ja sam se u sred restorana skinuo i u ladnu vodu uleteo kako bih malom decaku vratio jos manju igracku coveculjka i pokazao i tim strancima, a i ovim nasim koliko je srce u nas domacih bajkera  ;) dogadjaji, uzivanja, uzbudjenja u koja smo uletali svetlosnom brzinom su se smenjivala, pa kad smo dosli u Beograd mudro sam cekao da se oglasi nasa bajno sjajna, sad vec uveliko slavna Cece spisateljica i sagleda ceo ovaj nas dernek ocima izvrnute stvarnosti  ;) «P' kako» pa eto tako lepo, jer zivot sa ovakvim ljudima na zemaljskoj kugli, gde god se nasli je bajka za opustanje sa avanturama dostojnim uzivanja za sve pare  :)

 

i ovom bi prilikom da se zahvalim i gospodinu Medjedu sto je rat vodio sa seljacima medju sljivama, pa domacini koji iznajmljuju tvrdi smestaj, sa svojom gostionom na brdascetu nisu bili tu jer su mobilisiali sve snage kako bi ratovali u cudnoj sumi , sa medom koji bi samo malko da se pocasti... i tako je vesela menazerija, sastavljena od sve samih plemica i kraljeva sa jednom ali vise nego vrednom kraljicom Cecom veselo zazivela izmedju maste i stvarnosti, veselo uljuljkana u brdasca po d zvezdanom kapom nebeskom i razmilela se oko jezera i lokalnih sumaraka, radosno deleci kraljevstvo sa pecarosima i malim macama  :D

 

i jos bih da se zahvalim nasem Dejanu, poznatijem ovde kao Crven Ban koji je krajnje smelo i viteski spustio buljuk gusara i divljaka u centar grada i otkrio nam cari Valjeva.... jeftinog a dobrog piva i jos slasnijih mesara i prodavnica hrane i opreme za lepo ruckanje i "neprijatno" hrkanje (Direktore javi se bem li ti sve  :D ) pa smo ovako zestoko opremljeni mogli da se vratimo u nase carobne i neobicne jezerske vilajete, da tresemo planine i pomeramo bregove  ;)

 

vec sutradan smo dobili jos jednu kraljicu i jos jednog kralja... Jecu+Jogija, pa je ovolikim zadivljujucim brojem gorsko gradskih lepotica u redovima podanika doslo do rasplamsavanja testosterona i novih igara bez granica, pa su zato neki dosli na ideju da uz pomoc pozitivne energije i dobrih vibracija mogu da izvedu caroliju dostojnu carobnjaka Merlina.... i eto kako se nadjosmo svi u Drini da izvlacimo konje i vesele "magarce" plemice koji su ih jahali  :D ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Kazu da macke osecaju mesto koje je puno pozitivne energije i koje je bezbedno... Slika govori sve ;D ;D ;D

 

E pa prijatelju Zakarus...............ako tako kažu.........onda lažu.

Da, da.........poznato je da je mačka specifična životinja koja je sposobna da upije negativnu energiju.........primer - kada se ne osećaš dobro u smislu jako si nervozan (a imaš mačku pri ruci) pomazije polako od glave do repa i tako više puta i tvoje raspoloženje će se bitno popraviti........nervoza će nestati...............probaj !

Heheh, vec sam mislio da ces savetovati stavljanje obloga od macke na obolelo mesto. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja