Jump to content

Moto Zajednica

Potencijalni KLE

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Cao svima,

 

kao sto pise ja sam potencijalni bajker KLE-a, pa evo prilike da vam to saopstim i da vam se pridruzim.

 

Naime, do kraja ove godine moram da kupim motor inace kaciga koju sam vec kupio nece pametno sluziti svrsi  ;D

 

Pozdrav za sve i srecna voznja.

 

Cheda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1680 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Cheda je prekaljeni suvozac i jos bolji kafanski igrac, tako da ce se vrlo brzo nadam se naci i motor za njega pa da jasemo zajedno po drumovima  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo me opet posle kratke pauze...

 

Naime, pauzu sam iskoristio za polaganje, pa sam vredno vezbao, ucio i sve se to na kraju isplatilo, polozenom kategorijom!!!

 

JUPI \o/\o/\o/

 

Hvala svima na dobrodoslici, a sad odoh da tragam za "nacinom" kako da dodjem do potencijalnog KLEja kao sto pise u naslovu..

 

Pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo me opet posle kratke pauze...

 

Naime, pauzu sam iskoristio za polaganje, pa sam vredno vezbao, ucio i sve se to na kraju isplatilo, polozenom kategorijom!!!

 

JUPI \o/\o/\o/

 

Hvala svima na dobrodoslici, a sad odoh da tragam za "nacinom" kako da dodjem do potencijalnog KLEja kao sto pise u naslovu..

 

Pozdrav svima.

 

Lepo.lepo svaka čast :)

 

Mene sve to tek čeka 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Drugari,

 

nista od potencijalnog KLE-a.. Moram da promenim naziv teme u ostvarena HONDA HORNET \o/\o/\o/

 

Uzeo sam od drugara kog poznajem jako dugo i znam da je prodaje jer je uzeo drugi motor, ocuvan MAKSIMALNO, 2003 god presao 30k, ma super motor sve u svemu.

 

E sad bi hteo da napisem sto se tice razlike izmedju KLE-a i horneta, jeste da postoji i da su totalno drugaciji motori.Naime ja sam shvatio da moram da vozim "neki" motor godinu dve pa posle toga da se trazim i da vidim sta mi odgovara. Do tada super ocuvana i najpre pazena honda ce sluziti.

 

Motor je malo nervozniji za "pocetnike" ali jos ovih mesec dana prilagodjavanja pa do sledece sezone ce biti taman.

 

Puno pozdrava i nadam se da cemo se vidjati po drumovima i imati nezaboravne lepe trenutke na zajednickim putovanjima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja