Jump to content

Moto Zajednica

Pomoæ oko kupovine Yamahe R1?

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Zanima me kupovina Yamahe R1 (2002) sa tankim stop svetlom. Hteo bih da bude plavo-bela sa ugraðenim Akrapoviè ili Devil izduvom, pa me zanima me po kojoj ceni bi mogla da se naðe? I zanima me da li bi ukoliko bi je kupio sad zimi, da li bi joj pala cena u odnosu na leto? Molim sve momke sa foruma da mi odgovore ukoliko znaju nešto o ovome,nov sam, samo što sam se registrovao, ali želim da od sad pa nadalje budem stalni èlan foruma. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Mislim da je cena okvirno tog modela oko 7000e

Vozio sam taj model R1 i nije mi se svideo, ima jako ljigav odziv na gas, mnogo mi se vise svido model '00 god. i '04god...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

R1 2002 tzv (dioda) sa tankim svijetlom ne postoji. Tada se radio model sa dva okrugla stop svijetla u repu. Model za koji si pitao je 2004. god i kod mene se ne može kupiti bez 7.500 Evra. Akrapoviæ,( kompletan izduv) ako je nov odmah dopiši 1000Evra i vše, a najbolje je da pogledaš na nekoj od odresa sa oglasima, npr www.mobile.de ili www.1000PS . Izabrao si dobar motor i dobro vrijeme za kupovinu..... mada ne znaèi da ga nekad neæeš kupiti povoljnije i u pola ljeta nego u februaru. Ova situacija je bila upravo ove godine na www. motoscut24.de. Nema pravila bez izuzetaka. Otiði na slovenski www.avto net pa pogledaj malo.

P.S. Njen originalni auspuh Titanijum ja ne bih ni iz jednog razloga skinuo da bih stavio akrapoviæev top. (kompletnu granu možda da ali samo top nema potrebe)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
R1 2002 tzv (dioda) sa tankim svijetlom ne postoji. Tada se radio model sa dva okrugla stop svijetla u repu. Model za koji si pitao je 2004. god ...

Delimichno nisi u pravu... Taj model je 2003.sigurno a mozzda i 2002(to ne znam) ali sigurno nije 04 jer je tada izashao prvi sa 2 rondze u repu ....

Pozdrav

ps. a cena 03 mozze da bude izmedju 6-7 K.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9
R1 2002 tzv (dioda) sa tankim svijetlom ne postoji. Tada se radio model sa dva okrugla stop svijetla u repu. Model za koji si pitao je 2004. god ...

Delimichno nisi u pravu... Taj model je 2003.sigurno a mozzda i 2002(to ne znam) ali sigurno nije 04 jer je tada izashao prvi sa 2 rondze u repu ....

Pozdrav

ps. a cena 03 mozze da bude izmedju 6-7 K.

Model kako vi kazete 'dioda' je model 2002 i 2003 godista, a onaj sa dve rondze u repu kao sto kaze YOman je model od 2004 godine pa mladji.

E sad, uvek postoji nekih izuzetaka, sve zavisi koje je godiste u saobracajnoj napisano. Ali modeli ko modeli govorim godiste njihove fabricke proizvodje, a ne prve registracije i ne znam sta vec...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Dva mala okrugla stopa, 2002, "diodica" 2003 a dalje su bili dvoguzi topovi pod rep. Ali to baš i nije suština pitanja, oooo ket! :wink: Tako jee u pravu steee ljubim rukeeee! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

2002. godine je proizvedena R1 sa diodom (najljepsi motorcikl ikada), ali te godine se i dalje prodavala ona starija sa dva okrukla stopa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9
2002. godine je proizvedena R1 sa diodom (najljepsi motorcikl ikada)' date=' ali te godine se i dalje prodavala ona starija sa dva okrukla stopa![/quote']

:fcab:

O tome sam i ja govorio!

Razmilite malo i logicki po vasem ispada da se R1 (model dioda) prodavala samo 2003 god., e nije tako :wink:

Vozio sam taj model 'dioda' i iskreno, nije mi se svideo. Ali da je lep lep je, jos pogotovo kad se skine onaj drzac za tablicu (u principu svi ga skidaju). Taj model dioda se lose vozi na tocku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Ljudi, umalo se nisam šlogirao................. naðoh ovaj opjevani model u 2002 godini http://www.bikez.com/pictures/browse.php?bikeid=19946&pageno=2

a imam dvojicu drugara koji imaju sasvim drugi model (okrugli stopovi) u saobraæajnoj za 2002. godinu.... he bt ee... Bar smo nešto izbistrili ovaj put. što se ova dva modela tièe narezao sam se plastika zadnjeg blatobrana i utrpao nosaèa zadnjeg ovjesa kojim se diže dupe motora , a ovamo... imaju po dva repa, desna oplata i dve maske kod mog ortaka, ja imam dva originalna auspuha ( sve kontam da nešto znam o tome)......

( Titanijum ) a tu brljam koja je godina i ne pogaðam.... o hebottee!

Ako mi neko kaže još da je R1 iz 2002. raðena u tri velièine u muškoj i ženskoj verziji ja æu mu povjerovati. :shock: :shock: :shock: A da, na kraju.... našao sam sivo crnu 2003. za 7.000Evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja