Jump to content

Moto Zajednica

1# Moto skup u Svilajncu 14,15,16.08.2009god MK "Road Kings"

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Zna li neko kakva je to tuča bila u subotu?

 

Da. Momci iz Extrem-a su ispeglali su jednog lika i josh jednog starijeg zato shto su se bunili jer su Extremi pucali pored shatora gde se pivo pivo i jelo. Njih 5-6 je gazilo ovog jednog lika a starijeg su pooodobro ispeglali i GAZILI su ga dok je bio na zemlji (imao otisak djona na licu kasnije...) SRAMOTA >:(

 

 

 

 

 

Kao shlag na tortu nastavili su da turiraju >:(

 

 

Edit: Ispostavilo se da je jedan od ove dvojice koji se bunio, gadjao motor od Extrema sa limenkom piva dok je dete sedelo na njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

 

 

 

A sto se tuce tice nista strasno.

 

Nisi bio tu. Ja jesam. Samo je Darko (VFR) stigao da vidi shta je bilo ali malo prekasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

 

 

 

A sto se tuce tice nista strasno.

 

Nisi bio tu. Ja jesam. Samo je Darko (VFR) stigao da vidi shta je bilo ali malo prekasno...

 

Ja sam čuo drugu priču... da su ih ta dvojica  prvo gađali limenkom piva dok su turirali motor

i od toga je sve krenulo... ali tu je trebalo i obezbeđenje da odreaguje da se spreči incident... jbg

sad je lako osuđivati... treba analizirati događaj i preduzeti odgovarajuće mere da se više ne ponovi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Zna li neko kakva je to tuča bila u subotu?

 

Da. Momci iz Extrem-a su ispali Extremni smradovi i ispeglali su jednog lika i josh jednog starijeg zato shto su se bunili jer su Extremi pucali pored shatora gde se pivo pivo i jelo. Njih 5-6 je gazilo ovog jednog lika a starijeg su pooodobro ispeglali i GAZILI su ga dok je bio na zemlji (imao otisak djona na licu kasnije...) SRAMOTA >:(

 

 

SVAKA CHAST EXTREMI! Pravo pravcato bajkersko ponashanje! >:( >:(>:(

 

 

Kao shlag na tortu nastavili su da turiraju >:(

 

Tako nešto sam i ja čula da se desilo,neznam šta da kažem.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Ljudi,sta da vam kazem,osim da ste bili fenomenalni,hvala svima koji su dosli,i koji su hteli,a nisu mogli.Veliko izvinjenje Ljudima iz Majilovca i Smedereva,koji su dosli u ogromnom broju,za njih su bile obezbedjene velike kolicine hladnog lavica,ali nazalost,zbog nedostatka vremena,i u celoj onoj guzvi,zaboravio sam da im predam.

Sto se tice tog malog incidenta,koji je bio i jedini za ta tri dana,ja sam stigao cim sam ,mogao,odnosno cim sam video sta se dogadja,da su ljudi pucali,pucali su,nekima to smeta,nekima ne,neko voli da ide u biblioteku i cita knjige u tisine,neko ne,u svakom slucaju,kako sam ja saznao,bili su besni sto je lik pucao i turirao motor,i neko je gadjao motor limenkom od piva,a na motoru je sedelo dete od 2,5 godine,

Jos jednom ljudi,veliko hvala,i izvinite ako nesto nije bilo u redu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Svaka čast organizatorima,a posebna zahvalnost braći Darku i Dexteru koji su bili više nego dobri domaćini.Ničega nije nedostajalo i ni u čemu niste manjkali i pogrešili,svaka čast braćo,odlični ste domaćini i na nama ostaje da pamtimo i vratimo.

Odličan skup i velika posećenost,program na nivou,bajkerske igre... sve što treba

De su zastave tu su EXTREMi  ;)

rbhiA_alim0045.jpg

Priče o kawasakiju nikad dosta,posebna inspiracija kad devojka nosi kawine boje  :D :D :D

dscn0741-640x480.jpg

Pobednička ekipa na potezanju kanapa  ;D ;D ;D

DRFH1_alim0035.jpg

i naravno plen LAVić kako kaže brat Darko

b158L_alim0037.jpg

 

Još jednom hvala kraljevima iz Svilajnca i vidimo se u Smederevu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter

Zna li neko kakva je to tuča bila u subotu?

 

Da. Momci iz Extrem-a su ispali Extremni smradovi i ispeglali su jednog lika i josh jednog starijeg zato shto su se bunili jer su Extremi pucali pored shatora gde se pivo pivo i jelo. Njih 5-6 je gazilo ovog jednog lika a starijeg su pooodobro ispeglali i GAZILI su ga dok je bio na zemlji (imao otisak djona na licu kasnije...) SRAMOTA >:(

 

 

SVAKA CHAST EXTREMI! Pravo pravcato bajkersko ponashanje! >:( >:(>:(

 

 

Kao shlag na tortu nastavili su da turiraju >:(

 

Tako nešto sam i ja čula da se desilo,neznam šta da kažem.

 

 

I ne treba nista da kazes ako nisi bila prisutna!

Svo vreme sam bio tu sa ostatkom ekipe i Extrem- ima i znam sta se desavalo. I trebalo je da dobiju preko nosa. Ako ti smeta buka i pucanje( koja istini za volju i meni smeta, ali je bilo mnogo manje nego na ostalim susretima) zamolis da umanje malo ili ustanes i odes, a ne izigravas baju, zavodis sam red, i gadjas punim pivom motor na kome sedi dete od 1,5 godinu( dete je Luka i sin je clana m.k. Valjevo)!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Zna li neko kakva je to tuča bila u subotu?

 

Da. Momci iz Extrem-a su ispali Extremni smradovi i ispeglali su jednog lika i josh jednog starijeg zato shto su se bunili jer su Extremi pucali pored shatora gde se pivo pivo i jelo. Njih 5-6 je gazilo ovog jednog lika a starijeg su pooodobro ispeglali i GAZILI su ga dok je bio na zemlji (imao otisak djona na licu kasnije...) SRAMOTA >:(

 

 

SVAKA CHAST EXTREMI! Pravo pravcato bajkersko ponashanje! >:( >:(>:(

 

 

Kao shlag na tortu nastavili su da turiraju >:(

 

Tako nešto sam i ja čula da se desilo,neznam šta da kažem.

 

 

I ne treba nista da kazes ako nisi bila prisutna!

Svo vreme sam bio tu sa ostatkom ekipe i Extrem- ima i znam sta se desavalo. I trebalo je da dobiju preko nosa. Ako ti smeta buka i pucanje( koja istini za volju i meni smeta, ali je bilo mnogo manje nego na ostalim susretima) zamolis da umanje malo ili ustanes i odes, a ne izigravas baju, zavodis sam red, i gadjas punim pivom motor na kome sedi dete od 1,5 godinu( dete je Luka i sin je clana m.k. Valjevo)!!!

 

Jesam bila prisutna na skupu samo nisam videla šta se desilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Zna li neko kakva je to tuča bila u subotu?

 

Da. Momci iz Extrem-a su ispeglali su jednog lika i josh jednog starijeg zato shto su se bunili jer su Extremi pucali pored shatora gde se pivo pivo i jelo. Njih 5-6 je gazilo ovog jednog lika a starijeg su pooodobro ispeglali i GAZILI su ga dok je bio na zemlji (imao otisak djona na licu kasnije...) SRAMOTA >:(

 

 

 

 

 

Kao shlag na tortu nastavili su da turiraju >:(

 

Tako nešto sam i ja čula da se desilo,neznam šta da kažem.

 

 

I ne treba nista da kazes ako nisi bila prisutna!

Svo vreme sam bio tu sa ostatkom ekipe i Extrem- ima i znam sta se desavalo. I trebalo je da dobiju preko nosa. Ako ti smeta buka i pucanje( koja istini za volju i meni smeta, ali je bilo mnogo manje nego na ostalim susretima) zamolis da umanje malo ili ustanes i odes, a ne izigravas baju, zavodis sam red, i gadjas punim pivom motor na kome sedi dete od 1,5 godinu( dete je Luka i sin je clana m.k. Valjevo)!!!

 

Ok, za ovo nisam znao, to jest taj detalj sam propustio! Mada u blizini tuche malu decu nisam video. :-\  Ako je stvarno neko gadjao motor na kome je sedelo dete, onda mozda i treba da dobije po nosu. Ali... Shto turirate i pucate dok malo dete sedi na motoru?  :o :o Ima da mu oshtetite sluh. :(

 

 

Inache skup je bio super ja ne pohvalih, i stvarno je bilo MNOGO manje pucanja nego na drugim skupovima. Aj da se ne koncentrishemo na loshe stvari nego na DOBRE! Ko josh ima slike nek postavi. Ja nemam foto aparat mi je na moru 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

  Sa malim zakasnjenjem zelim da se zahvalim Darku, Dejanu i kompletnoj ekipi iz "Road Kings"-a na dobrodoslici i lepom ugodjaju koji su nam priredili. Odlicna atmosfera koju cak ni "pucaci" nisu uspeli da pokvare, dobra svirka i stimung, i iznad svega odlicna posecenost. Smestaj koji su meni i mojoj lepsoj polovini obezbedili je bio nadprosecno dobar, a organizatori su uspeli da nadju vremena da i sa gostima prozbore po koju lepu. Svaka cast, majstori! Nemili dogadjaj koji je opisan na prethodnim stranama ne bi smeo da baci senku na ceo moto susret.

  Jedina moja zamerka se odnosi na dezinformaciju koja je plasirana pre pocerka moto susreta, o sanku dugackum 20 metara. Premerio sam! Sank je imao 25 metara! Jos jednom hvala na svemu, vidimo se.

Evo i jedna nasa slika sa dragim prijateljima iz Slovenije:

 

post-1594-12879046703768_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja