Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TDM 850 1991

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 308 postova

Prodaj ga ako misliš da će brže otići, pa se čujemo za TDM... Zezam se, hvala na ponudi, ali da se ja pitam ja bi skutere zabranio, veća mi je frka da sednem na skuter od 50 kubika, nego na hajabusu.

 

Stoga njet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Došao mi pre neki dan lik i izvadio 1300 eura. Jako sam se obradovao...Neverovatno, ljudi misle da sad pošto je kriza mogu da kupe super motor za bilo koje pare, nema veze koliko imaš bitno je da nešto imaš. Kakvo ucenjivanje...ali nema šanse, što se mene tiče može da stoji do proleća, u sredu ću opet da vratim cenu na staro i tako...malo ćemo da se igramo, ko me uhvati raspoleženog, dobije TDM za smešne pare...

 

Jednom sam liku rekao da dođe i da nađe manu na motoru i da ću mu spustiti cenu za svaku manu koju pronađe, čovek došao, video i ostade cena 1800 evra, ko zna da sam rekao 1500 možda svega ovoga sada ne bi bilo, ali ovako je zanimljivije, a i bio sam namunjen tog dana, bio sam u fazonu da pre afriku tapnem nego TDM, ali onda sam se malo vozao sa Afrikom.... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Idi bre,pa ti si ludji nego ja ;D

Trebao si da das za 1300,i  7 meseci svakog prvog po 100€,pa mu tek onda prebacis motor,dobro tebi,dobro i njemu,a inace da ti ponudi samo 1300,sramota

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Triumph Tiger 1200 Explorer XC

Ja bih bio jako zainteresovan za dvotockasa iz oglasa, kada ti neces bas nista u zamenu :-[ a ja bih bio spreman i za lepu doplatu :o ::) ;D!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Još dva dana akcije, a onda cena na staro. Sledeća akcija očekuje vas početkom 2010...

 

Pa jos nisu prosla dva dana ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja