Jump to content

Moto Zajednica

MK LEGA TENJA,OSIJEK 5 i 6 9. 2009.

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Moto Klub LEGA TENJA (prigradsko naselje udaljeno 3,5 km od Osijeka) MOTO SUSRET

05 i 06 rujan/septembar iliti 9.-ti mjesec godine 2009.

Nadamo se dobroj zabavi i naravno da nas posjetite ......

 

 

ukratko pozivnica za sve dobre volje :

 

Očekujemo Vas 05. i 06. rujna 2009.u Tenji

igralište uz zgradu Mjesnog odbora Tenja

 

Pozivamo Vas da uveličate naše okupljanje uz skromna

obilježja moto susreta: grah dobrodošlice, defile, igre,glazba, TOMBOLA, te ostali program iznenađenja...

ULAZ BESPLATAN

 

za umorne osiguran kamp, za odmorne dobra zabava

 

NE ŽURI .... BUDI TOČAN

 

kontakt e-mail:  aca_tenja@yahoo.com

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

evo jednog kratkog posta za sve one koji imaju jos uvek nedoumica oko odlaska u hrvatsku na motoskupove

ovog sam vikenda bio na moto skupu u Vukovaru. otisao sam m=sam samcat i naravno nosio boje COYOTE

prveo sam se odlicno, i mogu vam reci ne da nije bilo nekih ruznih dogadjana, vec upravo suprotno.

ljudi su prilazili i pozdravljali me,

video sam momka koj je imao istetovirano ndh na ruci cak se i on kulttu rno javio  sto me je bas odusevilo

 

tako da  srdacno preporucujem svim  koji imaju zelju da obidju te krajeve, slobodno krenu.MOZDA BAS NA OVAJ SKUP GDE NA DOMACINI SRDACNO  POZIVAJU

 

BAJKERI SU NAJBOLJI LJUDI NA SVETU

 

P.S. POZDRAV NIKOLI IZ MC  BARANJE, SLAVKU IZ VUKOVARA, I SVIM OSTALIM LJUDIMA KOJE SAM UPOZNAO

SRDACNO ARMIN MC COYOTE

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

ovo nam je najbolja reklama :)

nadam se da ćeš i ti doći kako bismo ti uručili zahvalnicu osobno...

 

poziv je najsrdačniji što može biti bez ikakvih primisli osim onih bajkerskih ....

 

ne dijele nas KILOMETRI već samo kilometri .....

članovi našeg kluba rado posjećuju susrete preko "naše" granice, stil susreta za nijansu različit u ovom šoru od onog šora , a ukupne potrebe za viđenje i lijepo druženje koje smo doživjeli gdje god da smo došli, su nešto benzina, isprava za prelaz granice, nekoliko osmjeha, dobra volja za druženjem i svakako otvoreno srce ... tako sam ja osobno doživjela moja putovanja, pa svakom bajkeru/bajkerici  koji namjerava kod nas u posjetu nudimo dobru volju i otvoreno bajkersko srce .... s tom namjerom i pravimo naš moto skup da u druženju barem taj vikend zaboravimo ono što nas čeka kroz tjedan, a osim nas kao domaćina bit će nam potrebni i naši "gosti"... dođite i budite nam "gosti" no iskreno se nadamo da se nećete tako i osjećati ......

pozdrav od ekipe MK Lega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

žao je i meni što si ostao bez motora, no to ne znači da se ipak ne možemo vidjeti kod nas.... postoje drugovi s motorima, pa onda postoje automobili i ostala prijevozna sredstva  :o

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2881 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Citajuci ovo, samo mogu da kazem ono sto odavno znam:

 

MOTORISTE ZA PREDSEDNIKE SVIH ZEMALJA.

 

Zelim vam lep provod, dobar skup i sto vise smejanja i druzenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Draga naša Olja ..... pomalo me "razočarao" tvoj pozdrav  :D :D :D :D :D

ŠALIM SE naravno..... no zaista trebam li razmišljati o tvojoj riječi "nadam se .....", imala nade ili ne iskreno se nadam da se vidimo kod nas .....

veliki pozdrav tebi i cijeloj ekipi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Citajuci ovo, samo mogu da kazem ono sto odavno znam:

 

MOTORISTE ZA PREDSEDNIKE SVIH ZEMALJA.

 

Zelim vam lep provod, dobar skup i sto vise smejanja i druzenja.

 

podržavam..... mislim da bi svima bilo bolje ...... barem se nebi dijelili po vjeri, naciji, boji kože.... postojali bi klanovi honde, yamahe, suzikija i sl. no i to je podnošljivije od stanja u kojem danas živimo  ;D

 

hvala na lijepim željama a ako imaš malo slobodnog vremena, dokumente za prelaz granice i nešto dobre volje slobodno nam se priključi, zabava zagarantirana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda CB450N pa Suzuki GSX400 a sad Kawasaki GPZ500S...

Ako stignem da napravim pasos, eto mene solo. Iskreno se nadam da cemo se videti i upoznati.

Veliki pozdrav svim LEGAMA a narocito LEGICAMA od ja ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Polako treba i o ovome da mislimo.

A za Echi ZR pravi taj pasoš i vozimo se zajedno,čisto da ti ne bude dosadno  ;)

 

Pozdrav dečki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Jagodnjak, Baranja, Hrvatska

Evo ovako.

 

pozdravljam sve bajkere, bajkerice, moto klubove, ljubitelje motora i moto sporta.

 

predsjednik sam kluba MK Baranja (moram ispraviti armina, te ga ovom prilikom pozdravljam, drago mi je da samo se upoznali u vukovaru)

 

Kao i MK Lege, obilazimo susrete u hr, bih, srbiji, i ja osobno nikad nisam imao problema.

 

vjerujuem i podrzavam MK lege da ce se maksimalno potruditi oko susreta, i ja vas osobno sve pozivam da dodjete, da se okupimo, pijemo, druzimo....

 

pozdravljam MK Lege  jer su bili nasi NAJBOLJI GOSTI 31.7-2.8- na nasem I. moto druzenju i humanitarnoj akciji.

 

Ako bude sve ok eto mene mozda sa ekipom na Avali kod MK familije, prosle godine je bar meni bilo ok, super,, odlicnooooooo.. vidimo seeeeeeeeeeeeeeeee

 

POZDRAV SVIMA I VIDIMO SE

SAFE RIDE

post-4334-1287904524242_thumb.jpg

post-4334-12879045242801_thumb.jpg

post-4334-12879045243238_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Osijek-Tenja Hrvatska
  • Motocikl: suzuki GSX650F

Hvala Nikki 86 na podršci,i ovom prilikom ponovo pozivamo bikere na jedno dobro druženje...

U nadi da će vas se što više odazvati s nestrpljenjem vas očekujemo...pripreme su pri kraju a od idučeg tjedna počinju i radovi tako da se svi osječaju ugodno i kao kod kuće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pozdrav, ljudi. Jel to na onom aerodromu starom? Bio sam pre 2 godine tamo, super je lokacija i ceo dogadja... i naravno, ulaz besplatan.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav za MK LEGA !

Žao mi je što nam se moto skupovi poklapaju ,mi ga organizujemo u Smederevskoj Palanci istog datuma , inače severni ogranak MK ČOPER_SRBIJA sigurno bi vas posetila,drugom prilikom mi kod Vas ili VI kod nas.

Puno uspeha u radu i bezbednih kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav, ljudi. Jel to na onom aerodromu starom? Bio sam pre 2 godine tamo, super je lokacija i ceo dogadja... i naravno, ulaz besplatan.  ;D

 

Pozdrav Pablo ...

lokacija skoro pa pogođena :)

to je lokacija naših dragih kolega iz MK My Way .... još oko 5 kilometara istočnije eto i našeg mjesta Tenja .....

na obilaznici će biti postavljeni putokazi...

najlakši put za pronalazak našeg mjesta je cesta Osijek Vukovar ili Vukovar Osijek .... iz smjera Osijeka prema Vukovaru desno skretanje prema Tenji, a iz smijera Vukovara prema Osijeku lijevo skretanje.... nije problem za pronaći :) pa mi smo ionako svjetski putnici, zar ne:)

ulaz je potpuno besplatan ... pa tko voli nek izvoli :)

nadamo se dobrom druženju, a unaprijed se izvinjavamo ako ne budemo imali dovoljno vremena za sve posjetitelje iako .... trudit ćemo se upoznati i razgovarati sa svima .....

očekujemo te naravno .....

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav za MK LEGA !

Žao mi je što nam se moto skupovi poklapaju ,mi ga organizujemo u Smederevskoj Palanci istog datuma , inače severni ogranak MK ČOPER_SRBIJA sigurno bi vas posetila,drugom prilikom mi kod Vas ili VI kod nas.

Puno uspeha u radu i bezbednih kilometara.

 

Ponjaprije hvala na željama za sigurnim kilometrima....., što i vama odmah želimo u dvostrukoj mjeri ....

zahvaljujemo se i na javljanju .... i naravno žao nam je što nam se eto susreti poklapaju ..... nemoguće je sve to uskladiti, u 6, 7, 8  mjesecu ima samo 12 vikenda ....a klubova na prostorima Srbije, Hrvatske i Bosne ....? nezna im se broj ....

naš klub je ove godine poslao sve raspoložive motore na sve tri strane svijeta:) pa smo jedino tako uspjeli obići toliko susreta .....

možda da uvedemo praksu da susrete organiziramo svake druge ili treće godine ....samo....hmmm, kako bi se dogovorili a da se ne zamjerimo jedni drugima...pretpostavljam teško......no to je već neka druga politika ..... ili da kažemo zarada .... ono što je istina da mi zaista nemožemo gledati na zaradu jer...mali smo, relativno mladi i entuzijasti koji su za ovu priredbu izvadili pare skoro iz vlastitih džepova..... želimo da se dobro družimo i provedemo i to nam je najbitnije, pa se nadamo da nam i neće nitko zamjeriti zbog propusta kojih će sigurno biti ...

svaka posjeta nam je dobrodošla  veoma draga ali hvala i svima onima koji su nam se javili i barem nas podržali....

želimo i vama dobar provod i sretno u Smederesvskoj Palanci ... ako bude sreće nagodinu nam se valjda neće poklopiti pa ćemo moći jedni drugima, a do tada nadam se da se vidimo na cesti ........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Želim se zahvaliti domaćinima na toploj dobrodošlici i odličnom druženju.Svaka čast MK"Lege";odlična uvertira za još brojniji dolazak naredne godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Boro ponajprije hvala tebi što si uveličao naš skup te što si imao povjerenja u nas i stigao .....

Nadam se da si imao osjećaj da si kod nas "gost"-domaćinski gost ..... da smo bili koliko je to bilo moguće zbog organizacije druželjubivi i da smo ti posvetili dovoljno pažnje........

ovdje želim još jednom zahvaliti dečkima iz Apatina, koji su malo čekali dok sam ja kljakava (uhvatilo me u križima pa se krećem kao robot) uspjela napisati zahvalnicu, izvinite na čekanju, zatim zahvaljujem Otašević Radetu iz Sombora te Žutom iz Subotice u ime kluba "Esxalibur", koji su imali povjerenja, pustolovnog duha i namjere za održanjem prijateljskih veza pa su pristigli na naše susrete...

Svima ostalima isto tako zahvaljujem što su nas podržali, ali ističem kako mi je jako žao što se nisu i pojavili ... opet pišem ne dijele nas "kilometri" i imali smo otvoreno srce za sve one koje smo tijekom ljeta mi obišli i upoznali.... nažalost nisu se pojavili ..... a voljela bih barem u osobnom kontaktu znati razloge, jer učinili smo sve kako bi sigurnost bila na nivou kao prvo, a onda nudili smo svoje bajkersko srce otvoreno ......

hvala još jednom i nadam se nekom skorom viđenju......

aleksandra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja