Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI ZX10R, 2007, POTPUNO NOV, PRESAO 1500KM

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Kawasaki ZX10R 2007. special edition, presao samo 1500km, ja sam prvi vlasnik i preradjen je po mom ukusu, nadam se da ce se nekome svideti i izgled i cena... za pocetak 8800E, registrovan je do aprila 2010. dolazi u obzir zamena za slabiji posto je ovo motor van mojih vozackih sposobnosti (citaj: prebrz)  :P

post-555-1287904208184_thumb.jpg

post-555-12879042083122_thumb.jpg

post-555-12879042084158_thumb.jpg

post-555-12879042085186_thumb.jpg

post-555-12879042086075_thumb.jpg

post-555-12879042087035_thumb.jpg

post-555-1287904208788_thumb.jpg

post-555-12879042089187_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Nemam ni para ni 00 za ovakav motor,ali bih voleo da napises neke svoje utiske o njemu.

Ipak je ovo egzotika,skoro kao "Domaci but i guz"! ;D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Nemam ni para ni 00 za ovakav motor,ali bih voleo da napises neke svoje utiske o njemu.

Ipak je ovo egzotika,skoro kao "Domaci but i guz"! ;D   

 

00 bi se i mogla sabrati, ali pare nikako. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

kao sto i naziv kaze motor je cista 10-ka  :) :) :)

 

taman bi sa njim mogao da lecim moju bolesnu psihu. medjutim trenutno preko mog motora (koji bi tebi legao do bola) mogu da ti dam samo dusu.

na zalost kod nas dusa ima malu vrednost tako da nista od trampe :( :( :(

mozda za koji mesec kad skinem sa vrata trenutne kredite pa da se opet zaglavim. ali do tada....

 

retko komentarisem motore u oglasima ali sam ovaj morao. ko god ga kupi nek zna da cu biti ljubomoran na njega ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvla puno momci, prijatno je cuti (ili procitati) lepe stvari o svom motoru!  ;) ... inace, motor se moze videti na Bulevaru kralja Aleksandra 324, 011/3863-003 a za ozbiljan dogovor evo i broja mog mobilnog 064/660-4444 Predrag... cena je naravno diskutabilna i promenjiva  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Mene 10-ka jos uvek interesuje , mada radije zelena.

A zasto je tvoja farbana ?

Sticajem srecnih okolnosti ogrebao sam mu desnu stranu pa sam postojece vatrene tribale poskidao i ofarbao ga uz konsultacije sa prijateljem umetnikom dizajnerske oblasti! sada izgleda mnogo bolje i civilizovanije! evo slikica kako je to bilo pre "bodywork"-a...

post-555-12879047531389_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

To je bolest od motora prelijep je blagos onome koga kupi ;-)

Definitivno je "bolest" najbolji opis ovog motora! Neko me je pitao za moje utiske o njemu...Sta da vam kazem momci...vozio sam pre njega GSXR600 K7, zatim Yamahu R1 2007 i sada ZX-a... Mogu samo da kazem da je R1 mala maca za ovo cudo! Nikada nista agresivnije nisam u zivotu vozio (a vozio sam raznorazne "bolestine"). Motori od 600ccm ne mogu da se svrstaju u brze motore u poredjenju sa 1000ccm. Iskreno vece uzivanje je voziti mirnije motore od 1000ccm (R1, GSXR). Ovo je pravi motor za ekstremne trkace kojima nikada nije dosta uzbudjenja. Svaki put kada zavrnem gas (sto je gotovo neizvodljivo u prve 3 brzine) na ZX-u dozivim adrenalinski ŠOK! Ukratko: ubrzanje mu je neverovatno (na 200kmh u sestoj vuce kao 600tka u 4toj na 130kmh) ide 300 dok trepnes (mislim da sam jednom isao citavih 330kmh sto mogu reci jer na 12000o/min vec ide 299 a vrteo se do 13000o/min+. Inace na putu je prilicno stabilan i ne pokazuje tendenciju proklizavanja zadnjeg kraja sto je zaista pohvalno. Kocnice su mu korektne i manevri prilikom kocenja su izvodljivi bez vecih poteskoca posto mu je podesivo vesanje zaista odlicno! Kada se vozi na oko 4-5000 o/min obilazenje drugih vozila je gotovo trenutno( cak i u 6oj), tako je sve do oko 8-9000o/min. kada nastupa BES...onda sve zavisi od spretnosti vozaca da uspostavi kontrolu nad njim. Jedino je malo tezi na volanu u brzim promenama pravca ako se poredi sa Yamahom ili Suzukijem a i teze mu je zadrzati prednji tocak na zemlji kada ubrzava! Posao umnogome olaksava podesivi OHLINS amortizer volana koji ne da da se sprava nekontrolisano krece kada mu je prednji tocak u problemu (uglavnom na ostrim ubrzanjima na izlazu krivine ili na ostrom kocenju)i E sad...ko nema kocnicu u glavi bolje je i da ne seda no ZX-a posto je zaista potrebno mnogo koncentracije (i pomalo srece) voziti ga brzo i sigurno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Da li bi ga menjao, dajem hondu cb900 hornet 2007 sa svim i svacim. Ne moras da mi doplacujes nista-posto si mi simpatican ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Ljudi,ako ovaj motor niko ne kupi u roku od jedan dan kupujem ga za 10 000 eur-a.OVO JE REKLAMA-pomoc prijatelju pri prodaji. Usput mogao bi neko da pazari i moju hondu,cb 900 hornet-ima je u oglasniku preko 6000 eura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja